Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 253

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Dec 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Valkirn, bonarxPL - Wasze posty usunąłem, forum to nie miejsce na zastanawianie się nad korzyściami bugusingu. Wykorzystywanie błędów jest, było i zawsze będzie zabronione, więc nie ma sensu o tym dyskutować. Jeżeli znajdziecie w grze błąd, to Waszym obowiązkiem jest go zgłosić w odpowiednim miejscu, a nie się zastanawiać, czy jest on korzystny dla graczy.
   
 2. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  Powitać

  Bardzo miło było dziś wejść i ulepszy runy za nazwijmy to rozsądną cenę niż załamywać się i myśleć gdzie mnie jeszcze nie było żeby tyrać złoto a " tej mapy już mam dość " podstawy też fajnie się zmieniły nawet bardzo przynajmniej dla mnie ale zawsze coś sie znajdzie nie chcę robić kilku postów postanowiłem wypowiedzieć się tu, zauważyłem że po pvp 5x5 zdejmuje kolorki z wypo i nie trafiłem na to raz ale kilka razy po każdym pvp 5x5 i pytanie czy ktoś ostatnio chciał albo robił osiągnięcia pokręconego lasu. Chodzi konkretnie o ścieżkę do Kali są na yt poradniki prowadzone za rękę ja pamiętam na pamięć po prostu kolejne konto i myśl a co mi tam dawaj robie :) i krach nie zależnie od tego czy ubiję na polanie bosa czy też nie nie mam " pieńka " odpowiedzialnego za wejście na Kali. Nie tylko ja mam taki problem z tego co się dowiadywałem. Czy coś się z tym zmieniło ?
   
 3. Ennika

  Ennika Advanced

  Mapki i poradniki pokazują drogę przez kolejne mapy. Problem polega na tym, że w pewnym momencie, przenosi nas na inna mapę niż "w instrukcji" i niestety trzeba zaczynać od nowa. Latamy tak aż do momentu wskoczenia na odpowiednią mapę :) (wg kolejności).
  Droga do skrzyni jest prosta i prawie zawsze przechodzi się na "dobre" mapy. Gorzej właśnie z pajęczycą i Khali. Ja postanowiłam zrobić wszystkie od razu. Zajęło mi to ponad dwie godziny :rolleyes:
   
 4. Sandofdesert

  Sandofdesert Advanced

  Aha czyli szukajcie a znajdziecie haha :D z 2 godziny już na pewno próbowałem więc nastawie się na kolejne 2
  Dzięki :)
   
 5. Sauron112

  Sauron112 Forum Greenhorn

  blad na stole warsztatowym- kleilem amulet arachny dzis i wsadzilem niebieski amulet 115 lvl i pierscien z q2 119 lewel- amulet powinien wyjsc na 115 lvl a wyszedl na 119 lvl
   
 6. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  To nie błąd, taka działa stół - w przypadku międzyświatowych unikatów bierze pod uwagę przedmiot o wyższym poziomie.
   
 7. Sauron112

  Sauron112 Forum Greenhorn

  gdzies czytalem ze poziom zwyklego przedmiotu swiadczy o poziomie otrzymanego ubikatu- ale czlowiek uczy sie cale zycie a glupi umiera, dziekuje za odpowiedz i przepraszam za zawracanie gitary
   
 8. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Nie wiem czy to po ostatniej aktualce, czy już wcześniej był ten błąd, ale sporo ostatnio na drugiej postaci craftuję i czasem zdarzy mi się, że np z 2x pas i 2x naramy wyjdą rękawice. To normalne, czy bug?
   
 9. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Z tego co mi podpowiadają jest to jednak normalne - nikła szansa ale tak się dzieje.
   
  Last edited: Feb 11, 2022
 10. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Żegnamy aktualizację 253 oraz jej wątek dyskusyjny

  *kurtyna*
   
Thread Status:
Not open for further replies.