Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 256

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Jun 10, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Poważnie? 3 minuty na wylogowanie i to bez informacji na forum o hotfixie? sekundę po wejściu na mapkę eventową pojawił się komunikat, bilet praktycznie stracony.


  ps
  Byłoby zabawnie, gdyby puścili bez zapowiedzi kolejne 3 minutowe odliczanie, żeby zrekompensować to co wyżej napisałem... xd
   
  Last edited: Jul 16, 2022
  Ennika likes this.
 2. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Trochę cierpliwości, nie wszystko da się wrzucić od razu na forum. Stosowne ogłoszenie już zostało zamieszczone - Hotifx #6 do Aktualizacji 256. Informację na temat przerwy otrzymaliśmy raptem kilka minut przez jej uruchomieniem.

  Ennika - Twój post przeniosłem do wątku z dyskusją na temat aktualizacji, gdyż nie bardzo dotyczył samego eventu.
   
 3. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Szkoda, że eliksir ma 7dni przydatności do spożycia, właśnie się zorientowałem, że go straciłem. Otwieranie kostek bez żadnego sensownego eventu jest bezsensowne, eliksiru nie ma na czym wykorzystać. Przykre...
   
 4. Mageshadow

  Mageshadow Forum Greenhorn

  Witam, czy ktoś może mi pomóc? Od aktualizacji zniknęły mi kamienie typu proste. Nie zostały sprzedane, ani ulepszone ani wyrzucone. Przed aktualizacją było ich po około 300 każdego rodzaju (rubin, ametyst itd.) Szkoda byłoby tracić, bo 3 miesiące farmienia kamieni pójdą do piachu.
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Zgłoś się, proszę, do Pomocy Technicznej. Z poziomu forum nie jesteśmy w stanie ci pomóc. W opisie zgłoszenia zawrzyj podstawowe informacje o koncie, tj. ID konta, nick, klasa, serwer, poziom, a także sam opis zdarzenia i czas, w jakim mniej więcej mogło do tego zdarzenia dojść.
   
 6. Sauron112

  Sauron112 Forum Greenhorn

  moge wiedziec gdzie podzialy sie znaczki letniego przesilenia oraz sloneczne monety?
   
 7. Fishka

  Fishka Forum Apprentice

  Cześć w związku z hotifixem #7 misja u króla harolda będzie dostępna jutro tj. dzisiaj 24.07 czy 25.07?
   
 8. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Zostały usunięte, wraz z kilkoma innymi przedmiotami, w ramach karania graczy, którzy korzystali z błędów gry.

  Dzisiaj, w niedzielę 24.07. W ogłoszeniu jest mowa o jutrze, gdyż było pisane jeszcze w sobotę. Dopiszę tam jeszcze datę, żeby uniknąć nieporozumień.
   
 9. Mageshadow

  Mageshadow Forum Greenhorn

  znaczki to postęp do eventu, natomiast monety masz w lewym górnym rogu w miejscu obok złota
   
 10. Fishka

  Fishka Forum Apprentice

  mam 64 znaczki letniego i 3349 słonecznych monet co będę mógł za to kupić? Czy podczas trwania eventu letniego będzie jeszcze możliwość dorobienia się?
   
 11. marc84in

  marc84in Forum Greenhorn

  Robicie buga, gracze korzystają lub nie-ja np. sądziłem, że kolejna misja u Harolda to nagroda za skończenie mapy Kolodoro, na czat nawet nie patrzyłem, potem się okazało, że to jakiś bug. Nawet trochę to było dziwne, w końcu misje po paru razach się skończyły.
  Zamiast wziąć i powiedzieć " sorry był bug, wszystkie przedmioty uzyskane w ramach tego buga(bo wiadomo w jakim okresie występował) zostaną usunięte" to KRADNIECIE wszystkie przedmioty uzyskane łącznie z tymi uzyskanymi w ramach progressu i tymi, które z tego woreczka nie wypadły -eski, znaczki, monety itd (tylko tak to można nazwać- korzystanie z buga to nie kradzież, ale wykorzystanie warunków gry- bo tak naprawdę to nigdy nie wiadomo co jest bugiem, a co wynika z normalnych zasad). Brawo!
  Jeszcze mały edit:
  Absolutnie jestem za tym aby karać wszelkiego rodzaju oszustów korzystających z botów, hacków czy innego ZEWNĘTRZNEGO oprogramowania ułatwiającego, czy dającego przewagę nad innymi graczami.
   
  Last edited: Jul 24, 2022
  BKGREG likes this.
 12. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Proszę sobie nie żartować - nikt, nigdy i nigdzie celowo nie dodawał błędu w grze (czy w tej, czy w żadnej innej). Skoro uważałeś wtedy, że było to dziwne, to dlaczego nie zgłosiłeś się z tym do Pomocy technicznej (lub nawet tu na forum)? Skoro tego nie zrobiłeś i jedynie korzystałeś, to cóż, pretensje możesz mieć tylko do siebie. Jeżeli masz jakieś inne wątpliwości, to zapraszam do napisania zgłoszenia do Pomocy Technicznej.
   
 13. Algedron7

  Algedron7 Forum Apprentice

  Dzisiaj, w niedzielę 24.07. W ogłoszeniu jest mowa o jutrze, gdyż było pisane jeszcze w sobotę. Dopiszę tam jeszcze datę, żeby uniknąć nieporozumień.[/QUOTE]

  Witam.
  Niestety ja nie mam żadnej misji dostępnej u króla Haralda. Czy inni mają?
   
 14. marc84in

  marc84in Forum Greenhorn

  To, że coś jest dziwne dla mnie to nie znaczy, że mam zaraz do supportu to zgłaszać - więc proszę sobie nie żartować.
  Problem polega na tym, że to twórcy mogą zadecydować w dowolnym momencie co było błędem, a co nie. Ja osobiście nie przesiaduje na forum i nie czytam każdego wypuszczonego posta, przewodnika, nie korzystam z serwera testowego, do zrobienia eventu zazwyczaj wystarczą ogólne informacje od współgraczy.
  Nikt nie mówi o tym, że błąd ktoś dodał celowo, tylko kto z niego odpowiada. Karanie graczy, za granie w grę, w której jest błąd jest jakimś absurdem, mało tego usuwanie przedmiotów, które były farmione wiele godzin w innych i wcześniejszych eventach w ramach kary za celowe lub nie korzystanie z tego buga to znaczące przegięcie.
   
  Sauron112 likes this.
 15. noepol

  noepol Forum Greenhorn

  Rozumiem odebranie wszystkich znaczkow, monet, esek i innych rzeczy zebranych swiadomie lub nieswiadomie. Nawet odebrano zebranych wstecznie z poprzednich eventow na poczet kary. Nie rozumiem dlaczego zabrano ponad 6 tys wytrychow nawet gdy wykorzystano bug kilka razy.

  Jesli ktos kilka razy wykorzystal bug i zorientowal sie ze to blad po przeczytaniu opisu eventu na forum to zostal tak samo potraktowany jak gracze ktorzy nafarmili setki lub wiecej mieszkow.

  Zastanowie sie nad tym czy inwestowac w te gre i wspierac finansowo jak tak traktuja graczy.
   
  BKGREG likes this.
 16. Ennika

  Ennika Advanced

  Na Heredurze też dzisiaj nie ma tej misji.
   
 17. Sauron112

  Sauron112 Forum Greenhorn

  prosze sobie nie zartowac- kolejny raz za niekompetencje pracownikow bp karani sa gracze- chyba zrobie sobie kolejny rok przerwy
   
  Sandofdesert and BKGREG like this.
 18. marc84in

  marc84in Forum Greenhorn

  Dobry pomysł, ja chyba zrobię sobie permanętną.
  Pozdrawiam.
   
 19. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Trochę rzeczy się znajdzie do kupna za to. Przede wszystkim pod kątem znaczków powinno ci starczyć na te nowe rzeczy, które wejdą jutro do Kalodoro. I tak, będzie możliwość dorobienia się jeszcze obu tych walut.
  .
  Niestety coś poszło nie tak podczas wejścia hotfixa i te zadanie nie będzie dzisiaj dostępne, niemniej jednak będzie to zrekompensowane w najbliższym czasie.
   
 20. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Czyli według was osoby, które nazbierały po 400 paczek nie powinny być ukarane, bo wykorzystują tylko buga?
  Jesteście po prostu nieuczciwi i pazernii.
  Byłem świadom tego błędu, ale jakoś z niego nie kozystałem.
  Droga na skróty pfff
  Nieznajomość prawa szkodzi
  Poza tym.... zapewne zostaną usunięte tylko przedmioty dostępne w mieszku + moze ban
  A nie wszystko co zdobyliście w międzyczasie.