Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 259

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jul 6, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Oni specjalnie dozują to małymi ilościami żeby wszyscy się nie rzucili i żeby znowu serwery nie padły, bo nie potrafią w żaden sposób tego naprawić. :)
   
 2. BlackBlond

  BlackBlond Junior Expert

  oddajcie pióra- bp jak syzyf nigdy nie dokończy swojej pracy
   
 3. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Problem związany z misją Lekkie jak piórko został przez Nas zgłoszony od razu, jak go zauważyliśmy. Prawdopodobnie zostanie naprawiony dopiero w kolejnych hotfixach.
   
 4. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  panie modzie a co z misja - ubij 50 martwych rycerzy , dalej nie mam wejscia porostu jestem tam gdzieś
   
 5. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Misja ta została naprawiona w dzisiejszym hotfixie i już działa. Polecam wcześniej wejść do gry i się przekonać samemu, tym bardziej, iż była informacja o hotfixie :)
   
 6. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  jeden błąd naprawili a dali 2 i tak się będziemy bawić aż zwiedzimy całą wyspę --- było takie coś kiedyś w telewizji ,, śmiechu warte "
   
 7. Nolan

  Nolan Forum Apprentice

  Kolejne zadania jakiego nie można zrobić to misja z piórami 10 szt od duchowych łuczników których nie ma i znowu całe zadania fabularne stoji w miejscu .
   
 8. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Błąd jest znany i oczywiście był zgłaszany. Nie znamy niestety terminu hotfixa, który ten błąd będzie naprawiał.
   
 9. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  hejka:)
  gram teraz na nowym serwerze Harold, na Steamie
  chciałabym dostać kodzik, co mam zroibić?
  czy może te kody są tylko dla starych serwerów
   
 10. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Obawiam się, że newslettery nie są dostępne dla osób z kontami utworzonymi przez Steama, aczkolwiek jeszcze się upewnimy :)
   
 11. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  misja naprawiona ale zobaczysz dalej
   
 12. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Tylko ja nie mam żadnego Q po tym zadaniu ze zdobyciem pyłu pamięci ? xD
   
 13. -Tomasz-79

  -Tomasz-79 Forum Apprentice

  Dozują emocje ...teraz tydzień będziesz czekał na kolejną aktualizację :) Swoja drogą : wstyd hańba głupota i żenada dać 3 misje i znowu fabuła stoi ... Teraz będą posty od Moderatorów typu? : Błąd jest znany i oczywiście był zgłaszany. Nie znamy niestety terminu hotfixa, który ten błąd będzie naprawiał.
   
  .killer. likes this.
 14. detonator5664m

  detonator5664m Forum Greenhorn

  gra naprawiona na kolejne 5 misji, hurraa
   
 15. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  W samej aktualizacji 259 nadano ok. 14 misji. Pozostałe przerwy techniczne to były hotfixy naprawiające błędy związane z zadaniami, a będące dokuczliwymi dla graczy. Czy to oznacza, że są wprowadzane aktualizacje tylko dla 5 misji? Nie można tego tak odbierać.
  Czy te 13-14 misji to są wszystkie misje przeznaczone dla tego regionu? Oczywiście, że nie. Śmiało można zakładać, że obecnie dostępne 14 misji to mniej niż połowa wszystkich misji planowanych dla tego regionu, także kolejne misje na pewno jeszcze dojdą, ale same hotfixy ich nie wprowadzały, więc to nie będzie w teorii dodawanie 3-5 misji do każdej nowej wersji gry.
  Oczywiście w obecnie wprowadzonych misjach nadal są błędy, tak samo błędy występują również w graficznej wersji (np. niewidoczne ścianki), nad którymi prowadzone są prace.
  Oczywiście doceniamy również Wasz feedback, bo to dzięki Wam wyłapywane są błędy, o których istnieniu pewnie do tej poty byśmy nawet nie wiedzieli.
   
 16. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Nolan - Twój post został usunięty, gdyż nic nie wnosi do tematu, natomiast za użyte określenie otrzymujesz ode mnie ostrzeżenie. Nie będziemy tolerować takich zwrotów.
  Wszystko zostało już powiedziane odnośnie tego, dlaczego do takiej sytuacji doszło. To na tą chwilę powinno Ci wystarczyć.
   
 17. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  te nowe 2x runy są tylko do zdobycia z bosa nowego czy jest jeszcze jakaś inna możliwość ??? ,bo zabiłem go ze 60x na blodzie i 0
   
 18. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Możesz kupić za 80 zł. Tylko, że z jednej skrzyni jest szansa tylko na jedną runkę. Lepiej pobiegać, ten boss będzie cały czas w grze. :)
   
 19. Nolan

  Nolan Forum Apprentice

  Droga Yahiko jakie zwroty wyraziłem swoją opinie nie przeklinałem powiedziałem że wprowadzane sa mapy z błedami wiec po co oni je wprowadzaj bład na bledzie i jest zdziwienie że gracze sa oburzeni tak sa bo nic nie można zrobić .
   
 20. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  ma znaczenie lev. blood czy mers dla tych run bo biegam blood , ale jezeli drop jest taki sam % , to po co marnować fragi zagłady