Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 259

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jul 6, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. merisen12345

    merisen12345 Forum Apprentice

    No ludzie są zbulwersowani że jest mnóstwo bugów niewidzialnych ścianek itd ( ja również) , ale po co dawać coś na siłe z błędami nie lepiej to dopracować ( nie wiem ile potrzebuje ktoś na to czasu z osób które tworzą ) i finalnie dać już fabułe oraz mapkę bez błedów , ja nie widzę sensu dodawać coś co jest niedopracowane bo ludzie odbierają to tak jak widać , poza tym do tej pory jest niedopracowana mapka Maze są na niej niewidzialne ściany i to w pierwszej kolejności powinno być dopracowane przez Team , co aktualke emotki nie działają jak powinny to też należało by poprawić bo co Hotfix się psują . Ale niestety to jest tak że my zgłaszamy Modowie to przekazują , a finalnie Team to zrobi lub nie i nie plujcie się do Modów bo oni tylko przekazują Informacje o danej sytuacji i błędzie i dopóki ktoś z Teamu im nie odpisze muszą pisać to co zwykle ,,Błąd jest znany i oczywiście był zgłaszany. Nie znamy niestety terminu hotfixa, który ten błąd będzie naprawiał." bo oni nie mają informacji od Teamu to co maja napisać XD . Smutne jest to że tytuł powoli się dopala, nie wiem czy jest jeszcze szansa na odbicie się tej gry , kiedyś ta gra żyła dzięki PvP , a teraz zanim ktoś na farmi pyłu pod PvE to juz się człowiekowi odechciewa bo ten grind jest tak nudny i tak słaby ( jedynie na Deluxe coś idzie) , a co dopiero później zbieranie na PvP pyłu , a najgorsze w tym wszystkim jest to że ktoś zaczyna grę nie wiem ma dużo czasu na farmę i nagle jest zonk bo trzeba czekać rok na Dragana pod set lub pod Anniversary Event żeby móc naprawdę cisnąć ( nie mówiąc już o DTU na które ludzie czekają) , dawniej itemy finalne były dostępne dla każego latało się na itemach z Międzyświatów i było wszystko dostępne cały czas nie to co teraz .

    - dawać Hotfixy z całą poprawioną Fabułą i bez niewidzialnych ścianek ( warto poczekać nawet miesiąc ale żeby to miało ręce i nogi)
    - dawać częściej Eventy typu ,,Dragan" nie dawać nawet 30dni ale 15dni i po kolejnych 15 dniach następny duży event
    - zwiększyć drop gemów lub dać opcje przetapniania Run ( które u każdego po pewnym czasie zalegają) na błyszczący pył lub dać poprostu wyższe mody z możliwością dropienia wyższych gemów ( wstyd sie przyznać ale gram Rok z hakiem i brakuje mi 6mln błyszczącego pyłu na skończenie tylko gemów pod PvE nie gram jakos dużo ale nawet po takim czasie to jest mega bryndza)
    - przywrócić podnoszenie ,,poziomu przedmiotów" za glify które też zalegają ile razy zdarza się tak że wypada przedmiot na 135lvl i z dobrym % podstawy i potem to idzie w śmietnik bo wypada nam coś na 145lvl ale z gorszym % podstawy a tak można by było go ulepszyć na 145lvl , dużo ludzi lubiało kisić postaci pod PvP napewno arena na low lvl by odżyła a nie to co jest teraz
    - zmiany PvP przedewszystkim nie jakieś przeliczniki co jest teraz , ale tak jak ludzie latają na łąkach , czyli normalnie po Polsku jak dawniej a nie jak teraz, dobieranie przeciwników przedewszystkim Rangą która podsiadają a nie Pretendent bije się z Chorążym lub wyżej
    - powiększenie skrytki , każdy lubi magazynować sety , itemy eventowe , eske, itp itd , na tą chwile tego miejsca jest bardzo mało i przez to mamy zawalone inwentarz ( drugie tyle by sie przydało )
    - Questy na nowym kontynencie dajcie questy typu , zbierz , wytwórz na stole warsztatowym , broń strażnika , a nie tylko bij mobków x/x , zbierz x/x, walcz ze strażnikiem ( np jak to było w Elizjum na arenie)
    - jeżeli chodzi o serwery( przeciążenie , błąd 36, czytanie 10-30sec mapy , niektórzy Ping XXXX) jeżeli nie stać ich na lepsze mocniejsze to wprowadzić opcje Donate na Serwer z Paskiem postępu ile trzeba zebrać żeby gra chodziła jak powinna ( czyli kupują za to lepsze serwery ) ( robią tak np w Heroes 3 Horn of Abyss ) kto chce to wpłaca i nie są to nie wiadomo jakie pieniądze
    - Premium , Deluxe są tacy co graja za free są tacy co kupują , ale np nie każego stać na miesiąc premki czy deluxe , wprowadzic możliwość kupienia Premki i Deluxe na 3 dni, 7 dni, 14 dni.
    - jakies nowe emotki ,stroje ,mounty , więcej skórek
    - nagrody z pasków postępów na eventach przynajmniej x2

    Jak dla mnie to co wypisałem wyżej może uratować tą gre , a pozatym ludzie napewno mają więcej pomysłów , powinien być konkretny założony Temat i wszystkie pomysły nawet te najmniejsze powinny trafiać do Teamu i być rozważane , nawet można by było przewidzieć jakieś nagrody dla graczy typu MM , Premium , jakieś skrzynie , Pył .
     
    BKGREG likes this.
  2. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ten drop na nowe runy jest przesadzony ( 400x blood i 0 ,przypomina mi to farmienie predka od kali na 40 lev ), rozumiem bp chce się nachapać nowymi mapkami , ale po tym co pokazali bedą mieli zonk
     
  3. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    Z tego co mi wiadomo to te nowe Runy nie są jeszcze dostępne więc nie dziw się że ci nie dropią . Nie można ich jeszcze dropnąć , trzeba czekać aż je wprowadzą .
     
  4. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Przecież już pełno ich poleciało.
     
  5. merisen12345

    merisen12345 Forum Apprentice

    Potwierdzam lecą runy oraz pet
     
  6. kri100f

    kri100f Forum Apprentice

    Dwa pytania.
    1. Gdzie się podział darmowy pakiet wędek i biletów przy logowaniu na postaci? Podczas poprzedniej edycji był, a w tej zniknął.
    2. Od kiedy zakupy u Grimy wymagają członkostwa premium?
     
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Talaby - tutaj zamieszczamy posty tylko w polskim języku, dlatego też zostaje on usunięty.
     
  8. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    event fajny nawet jest dobrze nie ma kodu 36 ,ale nagrody lipa co do progresu ,nic nie zostało zmienione , jaki nowy gracz będzie to grał jak zobaczy progres - nikt - ci z bp nie mają chyba szarych komórek ,skoro , kolejny sezon dają takie syfne nagrody -szkoda gadać co za gra ( 0 perspektyw na przyszłość to odmrazanie starych kotletów )
     
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    1) Nowy gracz, jak to nowy gracz - rok temu nie grał, więc te nagrody dla niego są nowe. Dla takiego gracza znajdzie się sporo rzeczy, które będą dla niego przydatne.
    2) Niestety, została uruchomiona niezaktualizowana wersja eventu. Nie wiemy, czy jakkolwiek będą podejmowane próby wprowadzenia zaktualizowanej wersji, aczkolwiek, te nagrody nie zmieniłyby się jakoś znacząco. Pamiętajmy, że najlepszą nagrodę w tym wydarzeniu raczej zdobywa się dopiero podczas wyzwania z Wendigo, a nie podczas głównego wydarzenia (mowa o klejnocie lodowatego serca).
     
  10. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    nie chce być wcispki ale sam nie nie masz wiary w to co piszesz po 1 mam głównę nagrodę 2x u kobolta , nowi gracze jaki nowi ,ale jak zobaczą takie coś poprostu dadzą nogi widząc progres i 36 - ta liczba nie jest fajna
     
    Last edited by moderator: Oct 28, 2023
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -kiler5- - Twoją wypowiedź musiałem przenieść poza cytat.

    Wspominasz o perspektywie nowego gracza, więc jeśli dla Ciebie nagrody nie są fajne - spoko, Twoja opinia, ale nowym graczem nie jesteś, więc nie jesteś w stanie postawić się na miejscu takiego, a przynajmniej nie poruszasz tego w swoich wypowiedziach.
    Podałem Ci tylko informację, którą do tej pory mamy. Obecnie mamy tylko informację o tym, że nie mamy informacji o tym, czy będą podejmowane próby wprowadzenia zaktualizowanej wersji, co jest zgodne z prawdą.
    Moja wiara w to, co się dzieje, nie ma tutaj absolutnie nic do rzeczy, chociaż rozumiem, że ciężko jest myśleć pozytywnie o grze, w której jest zbyt dużo sytuacji z wyskakiwaniem błędów. Sam jestem graczem - chociaż nie z Grimmaga, gdzie tych błędów niestety wydarza się najwięcej - ale naszą ekipę też frustrują notoryczne tego typu sytuacje.
    A odnośnie progresu - jest taki, jaki był rok temu i wtedy jakoś było duże zainteresowanie tym wydarzeniem. Dlaczego nie miałoby być takie teraz, nawet pomimo dania tych samych nagród, co rok temu?
    Jeśli chcesz jakoś podyskutować na ten temat, to spróbuj chociaż to dobrze uargumentować, bo tutaj dużo osób ma swoje opinie, ale też nie za bardzo potrafi je uargumentować inaczej niż "a, bo nic nie zrobili nowego, to od razu event do kitu". Jest tyle innych eventów, w których nagrody są praktycznie co edycję te same i jakoś nie widać aż takich narzekań na same nagrody.
     
  12. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Zgadzam sie z toba Yahiko tylko że zapomniałaś napisać że rok temu musieli dać kod bonusowy do postepu bo ludzie nie byli wstanie zrobić paska postepu 4 wiec zainteresowanie spadło już wtedy jak nie mogli go zrobić .
     
  13. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Nie wspominajac że dodali niby peleryne zwiekszajaca postep ktorej w sklepie nawet nie ma ja osobicie nie potrzebuje ale jest to blad tak sadze a może inni gracze by kupili (może !!!!! )
     
  14. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    den1234den1234 - posty usuwam. Piszemy tu tylko w języku polskim, a nie rosyjskim.
     
  15. lukas10188

    lukas10188 Forum Greenhorn

    Nolan tej peleryny nie ma, masz rację to jakiś żart. Jak i również zacząłem robić ten event i po dotarciu na 3 pasek postępu już właśnie skończyłem event.
    Nie wiem co to ma być, myślałem że to zrobię ale sama myśl wchodzenia kilkaset razy na tą mapę to krew zalewa xD, a nie wspomnę o tym że to dopiero pół eventu bo jeszcze Wendigo bedzię.
    I pytanie co to ma być? Czemu na blood nie daje minimum 1000 postępu tylko 400? toż to dramat przecie zrobić to. Sory tu wyszło narzekanie ale zawsze wracam do tej gierki bo lubię ją i sentyment mam, ale kto do cholery projektuje te eventy i czy wgl ten ktoś ma pojęcie jak taki event się robi? W sensie od strony gracza gdzie trzeba wejść kilkaset razy na mapę.
    No wyrzuciłem do z siebie
    Bóg zapłać
     
  16. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Pewnych elementow np z kakao nie da sie wytworzyć pewnych przedmiotow np czekoladowego ciastka
     
  17. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -kiler5- - Twój post nie wnosi nic do dyskusji, więc usuwamy za spam. Również wielokrotnie wspominaliśmy Ci o wulgaryzmach, których nie należy używać w wypowiedziach.

    Niestety, większość przepisów, które weszły wraz z dzisiejszym hotfixem, nie są odpowiednio ogarnięte, dlatego narazie prosimy o wstrzymywanie się z craftingiem rzeczy powiązanych z Halloweenem. Zostało to oczywiście zgłoszone, a jednocześnie dziwimy się, dlaczego zostało to wypuszczone w takiej wersji. Samo to, że nadal nie mamy informacji o kompletnej zawartości hotfixa, trochę mówi za siebie.
     
  18. Neptunka

    Neptunka Forum Greenhorn

    Witam.....od wczoraj nie da się zalogować wyskakuje nebula.Dzisiaj coś pobierało ale błąd ten sam,gram od kilkunastu lat i szkoda czasu poświęconego tej grze,ale coraz bardziej zniechęcają licznymi błędami do gry.Pozdrawiam
     
  19. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    obecnie kod błędu 36 winszuje , nie zagracie ,dlatego typu rzeczy jak płaszcze 3h nie powinny naliczać czasu off bo ludzie się wkurzją zrobić z tym jak z oksami na materie
     
  20. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    musisz wyczyścic folder plikow tymczasowych i bbedzie hulać