Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 259

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jul 6, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Naprawde administracja to co robi jest żalosny z dnia na dzień zmienili bonusy w craftingu slodkie mleko dawalo ponad 30k krytyka i zycie to teraz daje 20 % do szybkosci ruchu jak już wczoraj zrobiłem potek to nagle zmienili bonusy i ci teraz ***** 0 informacji event też miał być 4 (WENTIGO)to już upchali ***** wsio co sie da sakiewki hallowen co mial dawać rozne nagrody co byly dobre zmienili na jakis syf nawet nas nie informujac czekolady sie nie da wytworzyć bo przepiś blokniety wiec skladnik mozna wywalic gratulacje !!!!!
     
    Last edited by moderator: Nov 2, 2023
    OopsFoos likes this.
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    draksang114 - posty usuwam. To nie jest sekcja rosyjska, ani angielska - tu piszemy po polsku.

    Nolan - jeśli Twój post ma być dość wulgarny, to lepiej nie pisać go wcale albo lepiej wszystko dobrać w słowa. Niepoprawne określenia zostały usunięte z Twojego postu i następne odzywki tego typu mogą być karane bardziej, przez co sens Twojej wypowiedzi nie będzie brany wtedy poważniej.

    Jak idzie zauważyć - dziś w nocy był drugi już hotfix, tym razem trochę nam pozmieniał w przepisach, przez co obecnie niektóre składniki nie są potrzebne do żadnego przepisu, aczkolwiek nadal radziłbym je zachowywać, bo kto wie, czy nie zostaną w przyszłości dodane jakieś nowe przepisy w eventach, nawet niezwiązane z samym wydarzeniem Halloweenowym...

    Same bonusy z buffów, które były jeszcze wczoraj, były niedopracowane i niedopasowane pod obecny poziom graczy. Stwierdzono, iż wgrane zostały wartości, które byłyby zbyt wysokie, jak na łatwość ich utworzenia i długość ich trwania, dlatego też i bonusy zostały zmienione.

    Z wcześniejszym rozpoczęciem wyzwania z Wendigo zostaliśmy bardzo zaskoczeni - sami nie spodziewaliśmy się startu wydarzenia 2 dni przed planowaną datą. Nie dość, iż wystartował wcześniej, to - razem z głównym wydarzeniem - zakończy się 4 dni później, co daje większą ilość czasu do ukończenia obu wydarzeń.
     
    Last edited: Nov 2, 2023
  3. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    wszystko niby super , bo mini wcześniej odpalili i dłużej trwa , ale skąd brać tysiące upiornego ognia na zrobienie mini ?????
     
  4. Nolan

    Nolan Forum Apprentice

    Yahiko tak owszem poniosło mnie ale sie nie dziwcie bo co rusz jest wprowadzane zostaje zmeniane nawet nas nie informujac ludzie porobili potki itd bo chcieli mieć konkretne bonusy i co teraz maja all wywalić do kosza ? .2 tak Wentigo wystartowali wczesniej i kilka eventow sie naklada przez co znowu wystepuje kod 36 .3 sprawa mieli zmiejszyc progres inaczej zaktualizować i dalej jest to co rok temu .4 To po co wprowadzaja coś do gry jeśli tego nie sprawdzili nawet bo tego 90% graczy jak nie 100% nie jest wstanie zrozumieć .5 Peleryny do postepu dalej w sklepie nie ma ale to tylko mały szczegol
     
  5. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Coś mi się zaktualizowało jakaś łatka i do gry realnie nie da się wejść. Zmieniło się tylko tyle że kod błędu z 36 zmienił się magicznie na błąd 23 :D. Bonusy mrocznych monet za systematyczne logowanie poszły się paść. Chciało by się tu rzec dosadnie słynnymi słowami Marka Konarada w filmie "Dzień świra" ale nie można przecież przeklinać :D. Mam wrażenie że nad tą grą "panuje" jeden uczący się student informatyki :D
     
    Last edited: Nov 3, 2023
  6. -kiler5-

    -kiler5- Regular


    czekam z ciekawości co firma zrobi z tą sytuacją bo błedów co nie miara we wszystkim i ciekaw jestem jej reakcji , czy to będzie dla graczy czy dla kasy , lub dadzą nogi , inaczej powiedzieć , -to nie nasza to wina - wojna na ukrainie , wojna izrael -- palestyna , orkan itd. FIRMA JEST BEZRADNa W TYM CO DAJĄ I ZGODA Z KAŻDYM SŁOWEM CO PISZESZ , BP ŻYJE W MATRIXSIE A NIE W REALIU
     
    tozagol likes this.
  7. janooooo12

    janooooo12 Forum Apprentice

    Proszę napisać zapytanie do producenta gry jak mamy zrobić ten gigantyczny postęp eventu jak za każdym razem przy próbie wejścia na mapę wyskakuje KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36, KOD BŁEDU 36
    wejścia znikają , irytacja rośnie . Skoro maja takie kiepskie serwery to po jaka .... dają tyle eventow na raz skoro jednego nie potrafią stabilnie uruchomić. Widać ze tam już nikt nie pracuje a gra nastawiona jest na mikropłatności, tylko za co ludzie maja płacić jak podstawa gier online jest stabilność serwerów. Bigpoint jest w TOP1
     
    Last edited: Nov 3, 2023
    мирулька likes this.
  8. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Bp nie zrobi kompletnie nic. Nigdy nie słuchała opinii graczy choć kilka lat temu przynajmniej się starali trochę żeby nie wypuszczać mega błędów na serwery komercyjne a jeśli już takowe wpadały to..starali się poprawić chociaż te najbardziej "upierdliwe" i czasami dali jakąś rekompensatę. Na chwilę obecną nie ogarniają już niczego. Mają kompletnie "wywalone" na wszystko i dalej będą mieć dopóki jeszcze bilans miesiąca zamyka się na +. Nie inwestują w serwerownie, nie inwestują w lepszy DevTeam, tną koszty wszędzie i na wszystkim. Obcięli ekipę do niezbędnego minimum (3 osoby teraz?) tak by koszty były jeszcze mniejsze, a że obecny programista (a kiedyś było ich kilku żeby nie wspomnieć bodajże najlepszego w historii DSO zespołu programistów z Indii) wiedzę posiada raczej niewielką to gra wygląda jak wygląda. Błędy w sporadycznie wypuszczanych nowych treściach są rażące i nie są poprawiane a po kilku miesiącach dla stworzenia pozorów ze coś się dzieje w grze wprowadza następną mizerną porcję nowych treści (bez związku z fabułą, klimatem gry czy czymkolwiek) z równie wielką porcją błędów, które kumulują się z poprzednimi nie naprawionymi i jest jak jest. Programista za kilka miesięcy zapędzi się w kozi róg, bo poziom i ilość błędów będzie tak duża , że chociażby chciał to nie będzie w stanie ogarnąć swojego własnego kodu... Gra umarła z powodu indolencji i egoizmu BP tylko samo BP jeszcze tego nie widzi albo udaje, że nie widzi. Modzi na forum doskonale o tym wiedzą i szczerze mówią c dziwię się, że nie pieprznęli jeszcze tego Modowania w diabły widząc jak ich jako "członków ekipy" traktuje BP. 0 informacji, totalna samowolka, nie trzymanie się terminów, wprowadzanie zmian jak się chce, kiedy się chce bez jakichkolwiek informacji... Dziecinada panie dziecinada. Ktoś powyżej porównał obecnego programistę BP do studenta w trakcie nauki ...... No przepraszam, ale ja bym sięna miejscu tego studenta ...obraził za takie porównanie. Bez odbioru.
     
    OopsFoos, tozagol and BKGREG like this.
  9. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    nawet pisać się nie chce takie bagno z tą gra zrobili właśnie pelerynka wpadła a tu co w jakiś cudowny sposób nigdzie nie można wejść przypadek? ......................
     
    Selene-Rip and tozagol like this.
  10. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Witam, jak w chwili obecnej sytuacja się ma z tą zawartością. Runy dropią z głównego bossa? Gdzie mogę zobaczyć całą jej zawartość co ona wprowadziła w raz z itemami?
     
  11. Dekso

    Dekso Someday Author

    Norma kod 36, to jest już śmieszne.
     
  12. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Witam w jaki sposób oraz na jakim poziomie trudności najszybciej farmić prezenty z Eventu Zimowego Przesilenia po monety Phestosa?
     
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Zależy, o które wydarzenie dopytujesz... Musisz sprecyzować pytanie.
    Na każdym poziomie trudności prezenty dropią w podobnej liczbie o podobnym stopniu rzadkości.
     
  14. AMONUM

    AMONUM Someday Author

    Generalnie miałem na myśli te nowe mapy zawartość Krainy Nieśmiertelnych, są tam ponoć 2 klejnoty jeden ofensywny, drugi defensywny, oraz nowy set?

    Dostęp do nowego bossa już mam, teraz nasuwa mi się pytanie czy te runy wogole dropią? Bo różne głosy i komentarze słyszałem że drop jest zbugowany, zablokowany i szkoda czasu. Może ktoś się pochwali zdobyczą tych nowych run i wątpliwości rozwieje
     
    Last edited: Dec 11, 2023
  15. onxyz

    onxyz Forum Greenhorn

    W jaki sposób wchodzi się do Kraina Nieśmiertelnych? Pytam, bo przez mapkę jest to niemożliwe? Thx za info.
     
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Prawdopodobnie musisz ukończyć zadania fabularne. Wtedy otrzymujesz misję bodajże od króla Harolda, aby pójść do Ashraii. Po odbiorze zadania w Ashraii można wskoczyć portalem do jednej z map tej Krainy.
     
    Muruburu likes this.
  17. onxyz

    onxyz Forum Greenhorn

    Taaa, przy tych odwiecznych i wręcz pogłębiających się problemach technicznych jakie serwuje nam ta gra, ukończenie niektórych misji graniczy z cudem
     
  18. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Kostium Skrzydła zwycięstwa nie działa prawidłowo. Po jego kliknięciu aktywuje się animacja przywołania wierzchowca
     
  19. Punk77

    Punk77 Forum Apprentice

    Wszedłem do kryjówki. Pokonałem 4 bossów. Pojawił się boss główny i.... wyrzuciło mnie z gry. Brawo. Teraz próbuję wejść jeszcze raz ale się nie da... Straciłem w ten sposób dwa wejścia i nic z tego nie mam. Jaja sobie znowu robicie z ludzi. Jest tak samo jak było w evencie z choinką. Nic was tamta sytuacja nie nauczyła
     
    BKGREG likes this.
  20. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    firma BP -mnie ,ciebie i całą resztę graczy ma głębko w 4 literach - jadą na oparach ,ale chcą wycisnąć z owca jak najwięcej soku , bo widzą już widmo zagłady tej gry ,na własne życzenie , -złe zarządznie
     
    BKGREG likes this.