Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 259

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jul 6, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Odpalenie nowego peta na bossie powoduje brak dropu :D Przetestowane 5 razy :D
     
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Niestety, znamy już ten problem. Póki co prosimy po prostu go nie używać.
     
    .killer. likes this.
  3. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Chciałbym dostać stosowną odpowiedź na pytanie, jakie są wymagania dostania się do Krainy Nieśmiertelnych.
    W grze są postacie ze zrobionymi zadaniami w kompendium, ukończoną fabuła gry itp. a nie mają do tej lokacji dostępu
     
  4. jumamaster

    jumamaster Someday Author

    W moim przypadku drop na wszystkich mapach gdy towarzyszy na pet wynosi 0. Zastanawiam się teraz, czy to dla tego, że jest on made in china ( dżołk ) czy może problem leży w samym systemie gry. Wchodząc w kartę postaci na dole spośród dodatkowych statystyk co do rodzaju różnego rodzaju dropu nie istnieje tam statystyka co do samej wartości zwiekszonego dropu . Wydaje mi się iż po prostu tego rodzaju buff nie został zaimplementowany w kodzie gry ( stwierdzenie na podstawie worka świątecznego na poziomie 9%+ do zwiekszonej szansy na drop ) . Czasami biegając z tym płaszczem nawet odnosi się wrażenie, że drop jest mniejszy. Być może moja ocena jest błędna ( jeśli chodzi o płaszcz ) ale warto by było dodac taką statystke w karcie postaci i mieć nadzieje, że szybko naprawią ten błąd . Pytanie tylko się nasuwa czy gra była warta świeczki i czy faktycznie po naprawie będu bedzie można odczyć różnicę w dropie ( +0.001% szansy na drop to w dalszym ciągu zwiększenie ale chyba nikt tego nie odczuję )
     
  5. Muruburu

    Muruburu Forum Apprentice

    Co do tego peta to nie wiem bo nie mam. Ale plaszcz (swiateczny worek) mam drop zwiekszony o 6% i z moich obserwacji wychodzi ze czasami dziala a czasami tak srednio. Moze to zalezy gdzie biegam, czy solo czy w grupie, ale to jeszcze musialbym potestowac wiecej.
     
  6. BlackBlond

    BlackBlond Junior Expert

    witam
    myślę ,że warto więcej czasu poświecić na wzmocnienie postaci- itemy ( 5 z dropu głównie brigawik i q5) reszta do zrobienia )

    jak postać mocna już można oszczędzać eskę- np na bossy
    wykorzystuje wytrychy- drop wystarczający+ to co poleci z mobków
    skupiam się na cyklicznych

    wilka,wróżki pustynia - po draki,jokery
    saragon- wejściówki na morta kości do setu czarnego rycerza z dragana ( juz niedługo bedzie)

    pozostałe eventy do elementu który mnie interesuje jeżeli takiego nie ma-nie robie

    za draki kupuje to co mi potrzebne

    jokery zużywam do podnoszenia run oraz kamieni
    złoto na klejnoty
    z kamieni i run które poleci na wyższym poziomie można zrobić sporo pyłu

    worek sprzedałem kiedyś był fajny teraz jest bee

    i peta na drop nie potrzeba ale jak ktoś chce to pewnie że można

    to są tylko moje zasady niekoniecznie ktoś musi tak robić

    w tej chwilo nie ganiam za np za składnikami do zrobienia eski lśniacego srebra czy chrust tylko kupuje tyle co potrzeba na event

    a oszczędność- to czas

    tak jest z każdym dropem - itemy (złoto, mm,sfery)
    no możne polatać kryjówki- za rdzeniami czy koniczynami ale nie koniecznie za koniczyny można coś kupić

    rdzenie to raczej porażka- itemy 140 a można zrobić 145
    wystarczy za draki kupić szmatki- róg saragona za draki z cyklicznych ewentów polecieć z kims na rozlew np q5 i gotowy item

    wiec zwiększony drop nie jest konieczy

    pozdrawiam