Discussion DYSKUSJA EVENT: Bunt Rakieciarzy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Jan 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Dемои

    Dемои Forum Pro

    Nie wiem czy to możliwe. Nie mam 70k dmg ale u mnie lodowy bije po ok 300 z jednego strzału to tu coś za dużo wchodzi
     
  2. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Zgadza się, ma zdjęciu pewnie jest pojedynczy lodowy albo może z testowego. Sprawdziłem (mam 72k dmg na białej) potrójny daje po ok. 300. Nie tędy droga:)
     
  3. Dемои

    Dемои Forum Pro

    Jeszcze zależy który poziom to był :D
    Na bolesnym może i tyle wchodzi, na inf4 nie ma szans
     
  4. -krisog-

    -krisog- Forum Greenhorn

    Event na +.1500 butelek na inf4 z płaszczem cały da radę zrobić w 3 godziny.
     
  5. slaveks

    slaveks Forum Apprentice

    Zemsta DSO.. .tak ktoś napisał i bardzo pięknie i trafnie ujoł całą sprawę związaną z tym eventem.
    Jak go zrobić skoro szkody wyłączone, a na ostatniej maszynie można tylko uciekać. Programiści mają fantazję od jakiegoś czasu coraz bardziej wybujałą. Nie mam czasu spędzać 24h na dobę przed kompem jak to sobie wymarzyli właściciele DSO.
    I parę pytań.
    Kiedy zrobić event jak wejściówki będę zbierał 2 tygodnie?
    Jak ubić czwartą maszynę skoro tylko można uciekać przed spadającymi rakietami?
    I nie piszcie proszę że w grupie to bez problemu.... nawet jak dostałem się do jakiejś grupy, to i tak nie zdążyłem wejść na mape.... wywalili, chociaż dmg bez eski mam 60k.

    *****
     
    Last edited by moderator: Jan 2, 2020
  6. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Chciałbym się podzielić całkiem fajnym alternetywnym setem który można wykorzystać podczas eventu u maga.
    Myślę że większość graczy podostawała te przedmioty za darmo z jubileuszu, a dodanie do nich płaszczu herolda zwiększy ich efektywność

     
  7. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Post zgubil sie gdzies daleko to spytam jeszcze raz :)
     
  8. miras09

    miras09 Someday Author

    maszynom baz wzgledu na poziom zadajemy obrazenia takia jak bez zadnego ekwipunku pety tez nie sa brane pod uwage chodzi o dmg jedynie predkosc ma znaczenie

    kto nie wierzy niech idzie na aerne nagi i sprawdzi

    ekwipunek potrzeby do defensywy i na moby

    bron na maszyny jedyne kryterium to jak najwieksza predkosc ataku mozna sie posilkowac jedynie potka + 30% przez 20 sekund niema zaczenia dmg broni 1h najlepsza 1,18 baza i ful speed najlepiej 80% lub 100% platyny xd zart kto bedzie mial platyny hehe dla tych ze slabymi runami


    ktos pisal tylko dobry mag w grupie zeby odciagal moby lub jak u mnie wszyscy tylko bija maszyne bili bo po evencie
     
    Last edited: Jan 2, 2020
  9. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Nie wydaje mi się ;) worek daje max 10% do dropu, a podobno postępu nie dolicza, tylko zwykły szrot. Zakładając jednak, że zalicza: drop jest średnio między 1-7 - więc 10% więcej niż 7 to jest 0.7 czyli zaokrąglając 1 olej więcej.
    W praktyce: zrobiłem próbnie 5 rundek i nie zauważyłem żadnej różnicy, wracam do poprzedniego płaszcza.

    ps
    musiałeś trafić na jakiś jackpot, w tej grze czasami bywają dziwne happy hours, gdzie w 10 min wydropisz więcej, niż przez poprzednie 3 godziny ;)
     
  10. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Zawsze znajdzie się ktoś, kto zamiast grać zacznie jedynie narzekać.
    Wszystko co napisałeś jest wykonalne, co zaprezentowałem na wyższym materiale, a zamknięcie szkód dla maszyn jest genialnym pomysłem, bo teraz każdy gracz niezależnie od swoich statystyk będzie miał okazję zrobić go na najwyższych poziomach trudności.

    Jedyną trudność mogą sprawiać jedynie monotonne farmy oleju. Ale sprytny gracz wie, że to jest także idealna szansa by uzbierać potrzebne rudy.
     
    Geraldinio likes this.
  11. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    A orientuje się ktoś ile potrzebujemy na cały event tych miksturo-wejściówek? Zrobił ktoś już cały postęp?
     
  12. Dемои

    Dемои Forum Pro

    A dlaczego nikt nie zgłosi tego buga, że wszystkie machiny na raz się odpalają tylko wykorzystują go?
     
  13. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Błąd został już dawno zgłoszony i powinien być jak najbardziej naprawiony.
    Ale co poradzisz, że pojawia się on za każdym razem, gdy gracze wchodzą na mape? Nie każda grupa zbija maszyny z prędkością światła, więc jeśli się nie podzieli i nie zacznie improwizować, to może to skutkować utratą 4 skrzynki
     
  14. krótkasprawa

    krótkasprawa Forum Apprentice

    1 .Liczysz jakoś po,,chińsku''-na mapce masz 8 grup rakieciarzy ,w każdej grupie jest 4-6 mobków i każdy ten mobek ma z osobna 10% szansy na zostawienie dropu a nie dodajesz 10% do ogólnej ilości mikstur na mapę.2 Latając bez płaszcza wynosiłem z mapy[zagłada3-kryształowe góry] maksymalnie 6 mikstur[średni przelot 2-3 z mapki] z workiem 6 to jest minimum-max był 14.
     
    Last edited: Jan 2, 2020
  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Szanowny graczu,

    Rozumiem frustrację, ale po pierwsze - wulgaryzmy nie są tu potrzebne. Po drugie, przypominam iż zgodnie z Regulaminem wszelkie formy namawiania do bojkotu, w tym do pisania nieuzasadnionych zgłoszeń do PT
    są zabronione. Wobec powyższego jestem zmuszona przyznać Ci 11 punktów, co wiąże się z blokadą konta na 1 dzień.

    Pragnę przypomnieć ważny podpunkt z tematu o przywracaniu przedmiotów oraz postaci:
    Panowie, proszę zapoznać się z tabelką z czasami opóźnienia aktywacji maszyn - to nie jest błąd, co zresztą jest ładnie widoczne na zamieszczonym filmie.

    Ostatnią skrzynkę mogą uratować pułapki, ich koszt to zaledwie 1 mikstura.
     
    Last edited: Jan 2, 2020
    BA_Bastet likes this.
  16. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Czyli im sie nie chce :/
     
  17. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Widzę różnicę między "móc" a "chcieć".

    Dla Twojej informacji: tak, chciało mi się. Mimo że wg regulaminu nie przysługuje Ci zwrot zajrzałam dziś dwukrotnie na Twoje konto, wertując je dość dokładnie. I w tym przypadku nic "nie mogę" zrobić bo zwyczajnie na koncie nie ma żadnego zapisu o tym zdarzeniu.

    Zatem pomyśl czasem zanim rzucisz oszczerstwa, bo ja zrobiłam więcej niż ode mnie wymaga regulamin.
     
    Last edited: Jan 3, 2020
    Jasiu111 and TL_Tyche like this.
  18. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    ΣMiwel - Twój post usuwam jako OT.
     
  19. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    To jak wytłumaczysz taki drop (poziom na zmianę śmiertelny/z1 - Góry Kryształowe)
    z workiem: 7,6,7,5,3,7,4,3,4,4 - razem 50
    bez worka: 6,1,4,7,8,3,4,5,4,5 - razem 47

    Spróbowałem z workiem na z3 i faktycznie raz miałem 12 - na 3 przeloty, ale i 5szt. się też trafiło. Jest pewnie jakiś niewielki wzrost, również jeśli chodzi o poziom trudności mapki, ale nie taki jak piszesz, a przynajmniej nie u mnie.
     
  20. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    u mnie taki motyw panuje że biegając na zmianę jaką kolwiek mapkę poziom bolesny z workiem lub bez to potrafię mieć puste przebiegi ale jeśli już mowa o fatalu to jak najbardziej z workiem da się odczuć ciut większy progres w zbieraniu, zmieniając mapy co 1 przelot odnoszę wrażenie że też dropi lepiej ale to tyko moje odczucia i może mi się już po prostu wydaje.