Discussion DYSKUSJA EVENT: Bunt Rakieciarzy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Jan 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Mii

    Mii Forum Apprentice

    Pytanie było zadane blisko rok temu ;)
     
  2. huhus

    huhus Forum Greenhorn

    Pytanie dotyczące eventu, w zadaniu powtarzalnym pt. "Wrogie przyjęcie" trzeba zabić 2500 rakieciarzy, jest to zbugowane ponieważ nie naliczają się zabici już wrogowie, zamierzacie to naprawić?
     
  3. piachu1910

    piachu1910 Forum Apprentice

    Ale nie ogarnąłem roku- uuu- dzięki,przecie to już nowy rok- życzę normalnego 2021 roku ;):p
     
    Mii likes this.
  4. RaiQ69

    RaiQ69 Forum Greenhorn

    Witam u mnie mianowicie pojawił się błąd z misją w której nagrodą jest 1000 fajerwerków a mianowicie, moby a dokładniej Rakieciarze nie są zaliczane 0/2500 reszta jest w porządku. Szkoda by było przegapić 1000 fajerwerków gdy jest sie w stanie wykonać tą misje :/ zobaczcie czy da się coś z tym zrobić . Pozdrawiam :D
     
  5. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Błąd wielokrotnie opisywany w ciągu ostatnich 4 dni, nawet 2 posty wyżej masz to samo. Na poprzedniej stronie to samo opisane przynajmniej ze 3 razy oraz oficjalne info od moderatorów w tej sprawie.
     
  6. smiechunhs

    smiechunhs Someday Author

    grubo ze dalej tego nie naprawili normalnie to jaja … tyle dni event i nic... a juz bym pewnie ta misje 2 razy zrobil 2 k postepu... ale po co naprawiać takie błędy przecież to drobnostka....
     
  7. RaiQ69

    RaiQ69 Forum Greenhorn


    nowy jestem nie widziałem xd a po drugie im wiecej głosów tym wieksza szansa na zauważenie
     
  8. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Tu nie ma czego zauważać bo błąd jest znany twórcom od ponad miesiąca
     
  9. RaiQ69

    RaiQ69 Forum Greenhorn

    chodzi mi o to, że jeśli jakoś mogę pomóc to tylko pisząc , nie bede czekał bo ktoś napisał miesiąc temu. Skoro błąd dalej jest to należało by coś z nim zrobić , bo to przyjemny event i fajnie zrobiony. Oczywiście nie winie za to modów czy kogokolwiek ten kto ma się tym zająć to wie , że ten błąd wciąż występuje a przypomnienie mu pisząc na forum może pomóc, i tylko tyle mogę zrobić
     
  10. smiechunhs

    smiechunhs Someday Author

    i co nie naprawia tej misji do konca eventu ? to grubo tam maja
     
  11. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    I jednak naprawią tę misję - w hotfixie. Więcej informacji tutaj.
     
  12. xTirus

    xTirus Forum Greenhorn

    No to można ze spokojem napisać, że misji nie naprawiono. Została usunięta. W zamian dostaliśmy 'bonus', którego nabyta wrażliwość nie pozwala mi nazwać po imieniu.
     
  13. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Przed chwilą ją skończyłam... I z racji posiadanej peleryny, dostałam 6 tysięcy postępu. Misja jest tego samego typu co ta związana z rdzeniami parowymi, czyli można ją wykonać raz dziennie. Reset o 1 w nocy.

    --------------------------------- UWAGA ---------------------------------

    Ważna informacja dotycząca przedłużenia eventu: Klik!

    Oznacza to, że mając nawet 0 postępu, jesteśmy w stanie w prosty sposób zrobić event ;) łącznie z dzisiaj, mamy 14 dni. Misja wykonywana raz dziennie da minimum 56 tysięcy postępu (już nawet nie liczę postępu ze stosu i skrzynek), co jest aż nadto. Wystarczy 5 wejść, co równe jest 120 miksturom, które wypadają w miarę godnych ilościach w lochach związanych z eventem.
     
    Last edited: Jan 8, 2021
  14. sloik17

    sloik17 Forum Apprentice

  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Skasować misję i wykonać ponownie.
     
  16. Kamarox

    Kamarox Forum Greenhorn

    Halo Haloo ? Event przedłużony a co z płaszczem za PLN? Przecież trwa do końca akcji specjalnej od momentu zakupienia...
     
  17. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    No chyba raczej nie. Podczas akcji specjalnej i owszem ale czy do końca trwania ...
    Ważność płaszcza to 14 dni (nie wnikam w sensowność tego rozwiązania).
     
  18. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Każda peleryna ma określony czas działania, a samo działanie jest dodatkowo uwarunkowane tym, że musi trwać event. Obecna oferta obejmuje 14 dni trwania peleryny.

    Spytałam natomiast o ofertę kupna, jako że nadal widnieje 4 dni 10 godzin - otrzymałam informację, że zostanie przedłużona.
     
  19. CleffiS

    CleffiS Forum Apprentice

    To fajnie naprawiony bug misji, pewnie muszę zresetować, ale jeśli zaliczyło mi jedno to i drugie też powinno.
    https://prnt.sc/wj06g6
     
  20. Kamarox

    Kamarox Forum Greenhorn

    Widzę to tak , skoro od zakupu peleryna była by do końca trwania eventu to powinna zostać wydłużona wraz z przedłużeniem eventu. Czas peleryny jest taki sam jak pozostały czas eventu.