Discussion DYSKUSJA EVENT: Bunt Rakieciarzy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Jan 1, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    @Invicta, @Geraldinio, @szyszak2222 - Wasze posty przeniosłem do wątku z dyskusją o evencie.

    I teraz małe wyjaśnienie, problem z ponownym respem maszyn jest znany, ale póki co brak jest jakichkolwiek informacji na temat naprawy.
    Z Jullovem na mapie eventowej da się porozmawiać, tylko trzeba zastosować pewien trick - podejść "od dołu" i bez klikania na NPC zbliżyć się, jak najbardziej się da, do krawędzie dziury.
     
  2. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice



    Próbowałem jak w opisie i jakoś nie moge tego zaliczyć . NPC nie ma pytajnika a ubite dzieci mam zaliczone.
     
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    A to trzeba było zacząć od tego, że nie masz pytajnika. Znaczy to, że misją coś nie tak. Masz ją pobraną, wykonaną do punktu, który wymaga rozmowy z Jullovem? Najlepiej wyślij zrzut ekranu, jak misja ta wygląda.
     
  4. szyszak2222

    szyszak2222 Forum Apprentice

    już ogarnąlem zresetowałem misje i poszło
     
  5. rzeka

    rzeka Forum Apprentice

    Witam. Dlaczego w evencie rakieciarzy z maszyn nie wychodzą chodzące bomby ?
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nikt nie wie, dlaczego błąd pojawił się akurat w takiej, a nie innej formie. Trzeba czekać aż zostanie to poprawione, jednakże nie spodziewałbym się tego w tej edycji eventu.

    Post przeniosłem do wątku z dyskusją o evencie.

    EDIT: Z tego co zauważyłem, to bomby nie pojawiają się już po zakończeniu walki. W trakcie jej, zawsze były.

    EDIT Bastet: tarcza3 usuwam post, proszę nie powielać zgłoszeń z różnych kont.
     
    Last edited by moderator: Jan 14, 2022
  7. mariusso

    mariusso Forum Greenhorn

    gdzie jest Grima z ofertą buntu rakieciarzy??
     
  8. Ennika

    Ennika Active Author

    W ostatnim Hotfixie umieszczono przycisk do sklepu Grimy w oknie eventu. Wcześniej Grima stała w Kingshill.
     
  9. mariusso

    mariusso Forum Greenhorn

    a faktycznie, bo szukam po mapach i nie ma:D
     
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    mariusso, Ennika - posty przeniosłem do wątku z dyskusją o evencie - lepiej tu pasują.

    Dodatkowo napiszę jeszcze, że prawdopodobnie w przyszłych edycjach eventu Grima będzie już stać normalnie w Kingshill. Dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku innych eventów.
     
  11. SilaczWoli

    SilaczWoli Forum Greenhorn

    Witam , mam problem z misją tak jak kolega kilka wypowiedzi wcześniej .
    Nie mam pytajnika nad npc w misji Wrogie przejęcie 3/3
    ktoś wie jak temu zaradzić ?
    Restart misji ?
     
    BKGREG likes this.
  12. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Tak, to byłoby najlepsze wyjście w takiej sytuacji, jeśli występuje z nią jakiś problem. Misja nie jest trudna do zrobienia ponownie, więc to powinno wystarczyć.
     
  13. SilaczWoli

    SilaczWoli Forum Greenhorn

    Pomogło dzięki ;)
     
  14. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    Ja tu widzę tylko jeden wielki lament ten event jest łatwy szybki i przyjemny do tego macie klejnot furii za free omg, zrobiłem go może w 2 dni nie grając 24 h , zamiast płakać róbcie kamienie i klejnoty .
     
    -turok1999- likes this.