Discussion DYSKUSJA: EVENT: Festiwal Duchów

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Oct 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Franek

    Franek Forum Greenhorn

    slyszalem okolice 200
     
    vortex0811 likes this.
  2. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Ogólnie na mini , żeby skończyć trzeba zdobyć 76k pkt,. Za 1 wejście na inf1 daje 400, inf2-500, inf3-600, inf4-700 pkt. Czyli odpowiednio; inf1 - 190 wejść, inf2 - 152, inf3 - 127, inf4 - 109.
     
    vortex0811 likes this.
  3. sebek030189

    sebek030189 Someday Author

    nie uwzgledniłes ile portrzeba wejsc zeby zebrac chodz jednego buffa na mini bo z gwaferny leci 5 fragów czyli trzeba wejsc tam 5 razy zeby miec buffa na mini
     
    vortex0811 likes this.
  4. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    mini nie mini biegając dropiąc części na remedium zwykły-2 mapa + na bolesnym ( nowe konto nowy serwer ) wbiłem już 10 lvli a drop unikatu to max 1 część setu keen + kilka legęd wow. I gdzie ten zwiększony drop pytam się ? :p
     
  5. miras09

    miras09 Someday Author

    Ta gra to nie wiem ale zrobiona jest obecnie dla garstki ludzi którzy profesjonalnie w nia graja , zaby obecnie robić eventy to cale zycie trzeba podporządkować grze , bezsensu przecież średni słabi gracze beda stac w miejscu bez specjalnych nagrod eventowych

    zimowe przesilenie pewnie bedzie jeszcze trudniejsze z tego co obserwuje na testowym a tam nagrody jedne z cenniejszych w grze PRZECIĘTNY GRACZ NIE MA SZANS NA ROZWÓJ


    a taki czlowiek jak nie zrobi zimowego gdzie mam z gwiazdy zimowego przesilenia 20% wart kryt i 20% hp
    ((daje duzego kopa przy dobrych juz Kamolach)) jak sie bedzie rozwijał no nijak bedzie go tu cos trzymać nic , takie rzeczy to daja szanse na rozwój w dalszej perspektywie i to trzyma graczy i przyciąga nowych

    a z dropem kamieni będzie to samo co z itemkami jakis czas temu ? mam nadzieje ze nie

    Osobiście mam wrażenie ze ktoś kto zatwierdza te zmiany to odbija się jak pijany człowiek:rolleyes: od ściany :oops:do ściany hehe:p

    i chyba nie wie do jakiego typu odbiorcy chce dotrzeć, na pewno Wąskiej Grupy:p

    PS mam bardzo mocna postać i myślę sobie wczoraj 100 wejsc inf4 bedzie pasek skonczony przerwe robie do mini hehe a tu jeszcze na mini samo kilkaset wejściówek hehe a co z ludźmi którzy zaczęli dopiero chodzić fatal inf 1 2
     
    kobra10001 likes this.
  6. MRDarak31

    MRDarak31 Padavan

    Czego oczy nie widzą, temu sercu nie żal XD

    BP dodało 4 pasek specjalnie dla postaci na poziomie end-game, a słabi lub przeciętni gracze płaczą, że się do niego nie dostaną, bo za duży progres.

    Event już mam (prawie) skończony na dwóch postaciach z czego na jednej gram tylko do momentu, aż mi się skończy tonik.
    A dlaczego prawie? Bo dodanie do eventu dodatkowej podstawki niweluje jego dalsze robienie, no chyba że ktoś chce dozbierać esencję lub wejściówki z m1.

    BP starało się zrobić event dla wszystkich, niwelując tryb trudności dla progresu i w pewnym sensie im się to udało i nawet niektórzy mogą na tym skorzystać. Z naciskiem na niektórzy.

    Dwarfa nie mam za silnego w porównaniu do maga, jeśli jednak narzekacie na brak czasu na grę, to odłóżcie lepiej na bok gry typu grind
     
    Kairroq likes this.
  7. Kairroq

    Kairroq Forum Apprentice

    Trzeba tez zaznaczyc ze na skonczenie eventu mamy 26 dni, a tutaj minely dopiero 4 i juz niektorzy maja pretensje ze za dlugi bo by go chcieli skonczyc w jeden dzien..
     
  8. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Kairroq
    Twój post usuwam jako OT.
     
  9. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    A ile trwa ten buff? I czy na wendigo potrzebna jest eska? z gory dzieki :)
     
  10. Kairroq

    Kairroq Forum Apprentice

    Czy bp doda nawigacje na moby w staropolu ?
    Dodam ze zrobienie tej mapy solo zanim zrespia sie moby graniczy z cudem, nie zaleznie od tego kto jakie ma staty
     
  11. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    1. Pytanie dotyczyło ile razy trzeba wejść na mini, żeby skończyć - napisałem konkretnie.. Czy potrzebna ilość wejść na mini się zmieni w zależności od tego czy ktoś ma fragi z IS czy z Gwefany? NIE. Pytanie dotyczyło ile razy trzeba wejść na mini, żeby skończyć - napisałem konkretnie..
    2. Miałem to olać, ale już widzę panikę wśród ziomków . Z tego co napisałeś trzeba by było ubić Gwenfanę ok. 700-1000x, żeby mieć fragi na potrzebną ilość wejść do skończenia mini. (pewnie można i tak), powodzenia. Ale uwierz, że można szybciej, kombinuj:)
     
  12. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Taka propozycja została już podsunięta przez Graczy na discord.
    Obawiam się, że nawet jeśli jest to doskonały pomysł to nie do zaimplementowania w tej edycji.

    Podrążę temat :)
     
  13. miras09

    miras09 Someday Author

    najśmieszniejsze ze klejnot z mini to najbardziej bedzie przydatny w zasadzie na zimowe przesilenie

    odmrozenie i 30% regeneracji hp bonus za klejnot lodowego serca macnym postacia i tak nie robiloby to roznicy

    to jest patologia bo potem juz niekoniecznie zawsze przydatny poza q8 tez na Dragonie bo zamrazaja na bosie min bosiki ,q3 ,klejnot dedykowany pod konktretna lokacje Wydarzenie

    ten klejnot powinien byc na 3 paasku bo w zasadzie przydatny na konkretne wydarzeni hehhe potem do schowka

    a co do mini 6x Gvenfara port w grupie 5x Wendigo potem 1x port i tak co 5x, 1 port grupa 5 osabowa lub szukanie donorow dawcow

    problemem dla mnie będzie grupa bo chyba z 6 osob ma robic mini i rozne moga byc pory gry

    poszczegolnych graczy ((praca zmianowa szkola rozne obowiazki ))a przypadkowi gracze pojdzie 3x i opusci grupe

    i optymalizacje trafia szlag hehe:) to może być frustrujące hehe:mad:

    pradoks jest taki ze w nastepnym wydarzeniu ktore ma najlepsze nagrody typu klejnoty runy bedziemy mieli jeszcze wieksza przewage nad przecietnym graczem ktory nie zrobi mini, dystans sie zwiekszy stara zasada nie rozwijasz sie to sie cofasz w rozwoju ;)

    skonczylem wlasnie na ostatniej 4 postaci wszystkie paski eventowe czekam na mini

    dokoncze teraz na ostatniej postaci pasek z rankingu i bedzie 2 miesiace DELUXA xd dla mnie z krótkie paski ev po milionie a te z rankigow chociaz po 30milionow;)
     
    Last edited: Nov 5, 2019
  14. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    nie wiem, może jestem niedowidząca , ale nie znalazłam opisu mini z nowym bosikiem, widzę tylko stare mini co wchodzi się z zamku, a gdzie ta nowa ścieżka prowadzi?
     
  15. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Spokojnie, ze wzrokiem wszystko w porządku ;) tegoroczne wyzwanie jest nowe, poradniki zaś tworzone/tłumaczone są na bieżąco.

    EDIT: Dемои - to, w jaki sposób inny gracz spędza swój wolny czas, nie może być powodem takich złośliwości. Post kasuję.
     
    Last edited: Nov 5, 2019
  16. jajko87

    jajko87 Forum Greenhorn

    W całej tej dyskusji nie chodzi o to czy event jest do zrobienia tylko czy graczom w ogóle będzie się chciało go robić. Mnie się nie chce.

    *****
     
    Last edited by moderator: Nov 6, 2019
  17. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    jajko87
    Z Twojego postu usuwam fragment OT.
     
  18. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Trafił ktoś dyniową skrzynie po ubiciu Gwen, czy została w tej edycji usunięta?
     
  19. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    To po kiego grzyba latasz infernale... o_O Idź sobie fatala to zdążysz kawkę w połowie farmy pyknąć :p

    Jak widać większości się nie chce, choć nolife'y jak zwykle tłuką event równo. *****
     
    Last edited by moderator: Nov 7, 2019
  20. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    KingsGambit - część postu została usunięta jako OT. Tutejsza dyskusja to nie miejsce na wieszczenie konspiracji czarodziejów :p