Discussion DYSKUSJA: EVENT: Festiwal Duchów

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Oct 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -cymerianin-

    -cymerianin- Forum Apprentice

    Moi drodzy zawsze kupowałem płaszcz na event Festiwal duchów, kiedy zobaczyłem ile trzeba wejść aby ukończyć 4 pasek postanowiłem że w tym roku nie wydam pieniędzy na ten płaszcz w 100 % przyczynił się do tego ten ostatni pasek.Robiąc zamek na rozlewie krwi jest za mały progres postępu po pokonaniu bosa. Kupując płaszcz sugeruję się opłacalnością tutaj takowej nie widzę w tym roku, z płaszczem ilość wejść na zamek aby ukończyć event jest niebotyczna :) Pozdrawiam życzę wytrwałości a twórcą mądrości.
     
    cigarbennett likes this.
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -cymerianin- - Twój post został przeniesiony do wątku dotyczącego wydarzenia Festiwalu Duchów.
     
  3. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    krzy40 - Twój post został usunięty, ponieważ nie dało się z niego wyczytać niczego powiązanego z tematem dyskusji.

    -kiler5- - Twój post również został usunięty z podobnego powodu.
     
    Last edited: Oct 26, 2022
  4. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    pytanie ,czy druga połowa medalu czyli tego eventu FESTIWAL DUCHÓW , będzie normalna. Biega mi o progres , bo 1 olałem, zrobiłem 3x paski ***** ,za duzo trace ,za mało zyskuje *****
     
    Last edited by moderator: Oct 26, 2022
    kerad19711 and cigarbennett like this.
  5. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -kiler5- - Twój post został przeniesiony do tematu związanego z dyskusją o Festiwalu Duchów. Dodatkowo z Twojej wypowiedzi usunięty został dość spory fragment, który zbaczał z dyskusji na temat wydarzenia.
    Kolejną rzeczą w Twoim wypadku jest treść Twoich postów. Są one dość nieczytelne, zawierają sporo błędów językowych, własnych skrótów myślowych, czy wtrąceń z języka angielskiego. Do tego brak interpunkcji lub zawarcie jej w złych miejscach często powoduje też zmianę znaczenia wypowiedzi.
    Dlatego też udzielam ci słownego ostrzeżenia z tego powodu i proszę o poprawę w tej kwestii. Najlepiej przeczytaj treść tego, co chcesz zamieścić parę razy, zanim oddasz post do opublikowania. Zaznaczam również, iż dalsze nieczytelne posty będą usuwane/moderowane i mogą nieść dalsze konsekwencje w postaci otrzymania punktów ostrzeżenia.
     
    Chepi likes this.
  6. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    PRZEPRASZAM panie modzie ale jak to pisałem,byłem po kilku piwkach ,sorry , przepraszam , ale tak czy owak ludzie mi piszą ile trzeba wejść na m2 event ,podczas 2 wyzwania (360 na blodzie ), jest sens to grać ? , ja chce zrobić to coś, co dało bp , do 3x paska i zdobyc nowego wierzcha reszta nie ma sensu .Gram długo w tą grę , ale to co dali obecny event i jego ogon ,czyli mini do tego to tragedia--najgorszy event w tej grze ,a gram długo *****
     
    Last edited by moderator: Oct 27, 2022
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -kiler5- - kolejny raz za bardzo schodzisz z tematu, dlatego też Twój post został ukrócony o niezwiązane z dyskusją treści.

    Sam event w dużym skrócie wygląda dokładnie tak samo, jak wyglądał rok temu - jedyną różnicą obecnie są nagrody z pasków postępu oraz wielkość wymaganego dropu. A co do wyzwania Festiwalu Duchów - ono jeszcze nie weszło na serwery, więc ciężko powiedzieć, czy drop postępu tam również pozostanie niezmieniony, czy, zgodnie z treścią ostatniego hotfixa, w praktyce będzie lepszy. Obstawiajmy jednak tę bardziej pozytywną dla graczy opcję. Nikt ci też nie nakazuje robienia danych akcji specjalnych. Jeśli uważasz, że z obecną sobie nie dajesz rady, to po prostu ją odpuść, albo zrób chociaż jej część - zawsze trochę nagród Ci wtedy wpadnie.
     
    Spide likes this.
  8. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    panie modzie daje se rady ze wszystkim jestem pro players i proszę nie gadaj głupot ,,Sam event w dużym skrócie wygląda dokładnie tak samo, jak wyglądał rok temu - jedyną różnicą obecnie są nagrody z pasków postępu oraz wielkość wymaganego dropu. A co do wyzwania Festiwalu Duchów'' , biega tu o progres ,kazdego roku konczyłem ten event jak i wyzwanie , tego roku odpuszczam bo firma dała progres zaporowy i każdy ,powtórze każdy każdy gracz tej gry ci to powie ,więc proszę nie wściskać kitu ludziom że wszystko jest to samo i wszystko jest ok .
     
    cigarbennett likes this.
  9. Glogi

    Glogi Junior Expert

    Niesty -Kiler5- ma racje sam ostatni pasek postępu to więcej niż 1000 razy wejść portami na samą Gwenfare i to na poziomie trudności "rozlew krwi" bo z samego bosa jest 400 postępu czyli tak liczyłem jak dla mnie półtorej godziny takiego biegania żeby wycisnąć tą dzienną normę postępu (liczyłem to na 20 dni czyli około 25000 postępu dziennie). Do tego dochodzi jeszcze farma odłamków swer, mini event Wendigo i farmienie remedium Zofi. To tak chyba bym musiał cisnąć co dziennie ze 3-4 godziny na szybko i wypstrykać 10 000 fragmentów drogi zagłady. Jestem pewny że słabsi gracze tego nie udźwigną na niższych modach trudności. Dużo gram to być może bym się nawet skusił na taką orkę ale z tych skrzyni co są główną nagrodą na trzecim i czwartym pasku postępu wypadły mi tylko wzrostniki i wiedza których już dawno nie potrzebuję, wiec powiem szczerze choć lubię mechanikę tego eventu i sam jego klimat to raczej nie jestem zmotywowany by go ukończyć. Z resztą z całym szacunkiem ale przez 20 dni co dziennie po półtorej godziny tłuc tego samego bosa to mogło by się skończyło w psychiatryku :)
     
    Last edited: Oct 27, 2022
    cigarbennett likes this.
  10. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    oczywiście sporo osób odpuściło główny event ale wykonanie mini bez upiornego ognia to fikcja chyba ,że ktoś ma zapasy z poprzedniej edycji . Jak się nie obrócisz to i tak .... z tyłu :)
     
  11. Kernelly

    Kernelly Junior Expert

    Na Diskordzie trochę niejasno wyjaśniono czy będzie poprawka tylko do głównego ewentu, czy włącznie z "mini-ewentem". Okaże się w nadchodzącym tygodniu :)
     
  12. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Widzę, że nowy jesteś w tej grze ;) ja gram od 2011 czyli jeszcze od wersji beta i na początku 80% eventów nie kończyłem, tylko grałem na zasadzie: nabić wejściówki/potrzebne przedmioty by w KOLEJNEJ edycji było łatwiej. Nie pasuje event, to się go nie robi, albo tylko do określonej nagrody z paska. Pamiętajcie, że grają tu też mega koksy, dla których machnięcie tego w kilka dni nie robi problemu, takie trudne wyzwania też muszą dla odmiany być ;)
     
    Kernelly likes this.
  13. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Kernelly - Twój post niestety muszę usunąć z powodu niepowiązania go z tematem dyskusji.
    -kiler5- - Twój post znowu muszę usunąć za ciągły flooding.

    Został już zapowiedziany hotfix, który ma poprawić to i owo w Festiwalu Duchów, a także obiecana została rekompensata, także nie jest potrzebny kolejny komentarz zamieszczany co kilka godzin mówiący o tym, jaki to event jest zły i straszny.
    Twórcy są świadomi błędów występujących w tym wydarzeniu, ale ich uwaga jest teraz głównie skupiona na wchodzącym niedługo nowym rozszerzeniu treści, co powoduje takie opóźnienia we wprowadzaniu ewentualnych poprawek do wcześniej wypuszczonych rzeczy. Jak już parę postów wyżej wspomniałem, rok temu event wyglądał tak samo, jedyna różnica była w nagrodach i wielkości progresu w paskach postępu i w dropie z Gwenfary, co oczywiście działa na cały Festiwal Duchów "in minus", dlatego też zamiast poświęcać czas na narzekanie, lepiej go poświęcić na farmę postępu, bo ten event jak najbardziej jest do zrobienia w obecnej formie, po prostu trzeba na niego poświęcić więcej czasu i środków niż wcześniej. Jeśli jesteś zdania, że któregoś z nich ci nie wystarczy - to albo nie wykonuj tego wydarzenia, albo wykonuj je do momentu, który jest w kręgu Twoich zainteresowań i możliwości


    Zgadzam się z tym w 100%. Trzeba po prostu mierzyć siły na zamiary.
     
  14. scorp13

    scorp13 Forum Apprentice

    jeżeli rekompensatą są te dwa kody "....ducky" to kpina z graczy
     
  15. kornello15

    kornello15 Forum Greenhorn

    gość stwierdził fakt bo sporo osób odpuściło ten główny badziew nie ze względu na zasoby i umiejętności a monotonię a Ty dokładasz jakąś opowiastkę do jego wypowiedzi , akurat znamy się z poprzedniego bractwa i jego staż w grze jest podobny do Twojego Sherlock-u
     
  16. Ennika

    Ennika Active Author

  17. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    Last edited by moderator: Nov 1, 2022
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Potwierdzamy to, co zostało napisane przez Ennika. Rekompensata dopiero ma nadejść, chociaż narazie nie znamy jej formy oraz dokładnego terminu.
    Jednocześnie proszę o zachowanie kultury w wypowiedziach i o trzymanie się tematu wątku.
     
  19. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    event wraz z mini będzie raczej przdłuzony jak wejdzie aktulka z poprawą progresu itd ???
     
  20. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Tego niestety nie wiemy na ten moment. Możemy tylko powiedzieć, iż jest to rozważane.

    -kiler5- - Twój post został obcięty o fragment nawiązujący do tematów politycznych.
     
    Last edited: Nov 1, 2022