Discussion DYSKUSJA: EVENT: Festiwal Duchów

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Oct 30, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. haryrama

    haryrama Forum Greenhorn

    Siemka wszystkim mam pytanko,gram od początku tej gry i nie moge zrozumiec jednego !!! skoro mam 300 czyli maxa prastarej wiedzy DLACZEGOOO z Mysteious boxa wylatuje mi z 7 skrzyn 6 razy wiedza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy to jest jakiś żart ? raczej takie żarty to bym na kwiecień przesunął.Nie wiem jak tam na górze działają,ale chyba powinni wiedzieć że jest tu na tej grze kilka tysi ludzi co maja juz na maxa wiedze !!!!Gralem po pracy po kilka godzin zeby zrobic postep wlasnie dla tych tajemniczych skrzyń a tu zonk wiedza mi leci!!!wychodzi na to że nie macie pojęcia kto ma maxa wiedzy a kto nie a powinniście mieć coś takiego na swoich serwerach,plikach itp,po drugie!!!!skoro juz jest taka opcja ze wylatuje wiedza dla kazdego,nawet tego co ma maxa dajcie znać bo starzy gracze traca mase czasu dla tych skrzyn a na koniec okazuje się że skrzynie dają fajne opcje dla początkujących graczy!!!a starzy gracze po prostu tracą swój czas nic po za tym :)i co ????początkujący gracz nie zrobi raczej 1-go pas ka postępu,,,stary doświadczony gracz to zrobi..sczerze nawt da się zrobić do końca ale! po co ?.....to co daje skrzynia nie jest nikomu potrzebne,a początkujący gracz nie bdzie tego robić na 100%.Proszę napiszcie mi o co tu biega bo albo ja mam takie małe IQ i grając tyle lat nie rozumie tej gry i tym bardziej zasad ,albo już jestem za stary żeby coś zrozumieć a i tak czuje się oszukany !!!.Pozdrawiam wszystkich i nie poddawajmy się bo jak to mówią,,po deszczu zawsze słonko wstaje"kurcze obym się nie mylił.Już w tym chyba tygodniu znowu będzie super jazda:) zapnijcie pasy bo to raczej nie będzie Ferrari :)Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło .
     
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    1. Jest to kwestia losowa. Po prostu miałeś takiego farta, że większość razy wyleciała ci wiedza.

    2. Nawet, jeśli już masz 300 poziom wiedzy, to sama wiedza potem może ci się przydać w razie ewentualnych zmian w drzewku wiedzy. Dla przykładu: przychodzi moment, że ci podwyżają maksymalny poziom wiedzy do 3xx poziomu wiedzy. Mając więcej nadprogramowej wiedzy, masz potem mniej poziomów wiedzy do wbijania. Teraz może nie widzisz różnicy, ale jakby do tego doszło, to już byś zauważył, bo od wejścia takiej aktualizacji miałbyś od razu kilka, bądź kilkanaście lvli w górę.

    3. Polecam używać spacji i akapitów - post jest wtedy bardziej czytelny, a jego treść, zwłaszcza tak długa, się ze sobą nie zlewa :)
     
  3. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    wszystko ok , kod fajny ,pochwale nie dla mnie ,ale dla nowy graczy i pytanie sie nasuwa gdzie ten zwiekszony progres ? , przeleciałem mers 300, przleciałem blood 400 i se powiedziełm szkoda czasu
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Pojawił się kod bonusowy, nie hotfix.
     
  5. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Czy jak odpalę kod z pelerynką, to dostane z niego dodatkowe 50% postępu?
     
  6. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie, płaszcz działa tylko na wydropiony postęp. Podobnie ma się sytuacja z buffem z ciasteczka dyniowego.
     
    Geraldinio likes this.
  7. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    szacun dla firmy dali 2x kody b. przyjemne dla nowych graczy bo o nich ,obecenie toczy sie bój , a ja pytam kiedy progres bedzie zwiekszony na tym evencie .Mod YAHIKO napisał ,zacytuje go ,,Pojawił się kod bonusowy, nie hotfix.''- nie jj informatykiem itd. , ale da sie przesunąc czas eventu bez hotixa ,a progresu nie da , da sie usunąc niektóre bugi bez tego, da , jezeli są zbyt inwazyjne ,dlaczego tego się nie da - jak napisałem nie jj informatykiem ale troszkę tego posamkowłem .
     
  8. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    Witam ! Zastanawiam się czy nie porzucić tego eventu a postęp zostawić sobie na przyszły rok Festiwal Duchów. Z takim progresem to daremna gra. Czy coś się zmieni? Nie wiem. Chyba progres zostawie sobie na przyszły rok bo nagrody takie sobie. Progres mam w pudełkach z kodów bonusowych. Myślę że mi tego nie usuną. To taka ciekawostka z mojej strony. Jak taki progres uciułać w tym evencie by go skończyć nie wiem. W tum roku raczej tego nie dokonam. Za wysokie schody.