Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Valkirn

  Valkirn Forum Apprentice

  Teraz jest ciepło wręcz gorąco. Jest wiele innych fajnych rzeczy do roboty np. Poszaleć na Quadach czy Krossach,postrzelać na strzelnicy,Pograć w Paint-Balla, *****. Podaruje sobie ten event bo wszystko mam z Powrotu Dragana. Wróce gdy nadejdą gorsze dni (Listopad,Grudzień,Styczeń).
   
  Last edited by moderator: Jun 14, 2020
 2. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  przy obecnym dropie pereł istnieje zagrożenie ze nie ukończe eventu, ehh
  nawet sie niechce biegać, poprzednio lataliśmy jak wariaci po mapkach farmilismy klucze a i czasm perełka wpadła, wczoraj przez 2h 0 pereł i 0 kluczy
  jak już ktos gdzies napisał to był najepszy event , z naciskiem na słowo" był"
  maja jeszcze troche czasu może coś z tym zrobią
   
 3. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Twój post edytowałam i usunęłam fragment o jeziorze. Takie treści na forum są niestosowne - chociażby ze względu na nieletnich ;)
  A co do samego dropu pereł - niestety nie wiem, czy Twórcy zrobią coś w tej sprawie. Bo o tym, że drop jest kiepski to wiedzą na pewno o_O
   
  rynkmarx likes this.
 4. rynkmarx

  rynkmarx Forum Apprentice

  [​IMG]
  Jakoś się udało:)
   
  Akatriel likes this.
 5. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  1)Ktoś mi powie jak mogę zdobyć Amulet Czarnego Rycerza bo wiem że jest on gwarantem 100% będąc 1 raz na danym infernalu pokonując końcowego bossa, natomiast 2 raz z czego wylatuje też z tego bossa?
  2)I co do Wielkiej Sali po pokonaniu Dragana leci pakiet uników, to jest tylko jednorazowo podobnie jak na mapie Czarnych Rycerzy że na danym infernalu wylecą, a później już pojedynczo i jest losowość dropu?
  3)Do Wielkiej Sali i na mape Czarnych Rycerzy w grupie razem nie da rady wejść?
   
 6. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  1. Jest szansa, że z ostatniego przeciwnika na Placu Boju poleci amulet - tak jak zostało to napisane o opisie r235:
  I po raz kolejny zwracam uwagę, że on nie jest żadnym bossem, tylko sentinelem.
  2. Oba sety Dragana (poza bronią, bo jest zbugowana) dostaje się w Wielkiej sali tylko po pierwszym ubiciu w danej edycji. Przy kolejnych wejściach już tylko losowo.
  3. No nie da się, takie było założenie.
   
  Kornelwsk likes this.
 7. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Dемои - Twój post kasuję jako OT. Przypominam, że w przypadku ostatniego banhammera to nie PT banowała graczy, o czym możesz poczytać tu. Jeżeli masz wątpliwości co do uczciwości napotkanych graczy, wiesz już gdzie ich zgłosić. Delikatnie tylko zasugeruję, że PT nie czeka na zgłoszenie z palcem nad przyciskiem "zbanuj", tego typu zgłoszenia są poddawane weryfikacji, która trwa.
   
 8. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  Dzięki za rzetelną odpowiedź, a jaką eskę najlepiej używać na Draga i wielkiej sali?
   
 9. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  Jak najmocniejszą. Jeśli chodzi o to, który żywioł z ulepszonych - bez znaczenia, ale eski z żywiołem są lepsze od zwykłych.
   
  Kornelwsk likes this.
 10. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  A gdzie zbiera się składniki do Szalonego miecza Dragana Schemat/Ruda/Pieczęć/Tchnienie oraz kamienie ognia/trucizny/pioruna?
  Ost. pytanie co do tych kamieni "Efektu grupowego" te kamienie oddziaływają tylko podczas utworzonej grupy z 2 osobą i tylko na tego 2 gracza nie wliczając siebie czy na moją postać też, (bo kolejnym element haczykiem jest dystans bodajże 10m żeby to działało...)? Tym tokiem myślenia to w ogóle drzewko Grupowe nie działa dopóki nie gram z 2 osobą i Umki działają na 2 gracza (na mnie nie), ale w niektórych przypadkach jeszcze jeśli spełnia dystans- dobrze mówie//..?
  I Asar i inne pety tego typu działają na Dragana i w Wielkiej Sali?
   
  Last edited: Jun 14, 2020
 11. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  ΣMiwel ma po części rację, wprost nie ma znaczenia jakiej eski będzie się używać na Dragania. Ale patrząc na to, że esski zadają właśnie szkody żywiołowo, to już ma znaczenia jakiej użyjemy. Mianowicie chodzi o podniesienie skuteczności eski poprzez użycie odpowiedniego peta zmniejszającego odporności bossa. Należy użyć takiej esski, jakiego peta mamy ulepszonego na poziom legendarny. W takim przypadku efekt będzie najlepszy.

  1. Składniki lecą ze Skrzyni administratora, a kamienie z Lisiej skrzyni z ważnymi informacjami.
  2. Te "kamienie", jak je nazwałeś, to runy, które zwiększają efekt grupowy danego skilla. Każda z klas ma 3 skille, które posiadają jakieś efekty grupowe. Aby ten efekt wywołać, należy użyć danego skilla będąc w określonej odległości o członka grupy. Dystans jest różny i zależy od skilla. Tak samo cel efektu jest zależny od skilla - niektóre efekty są dla wszystkich, niektóre dla osoby rzucającej, a niektóre tylko dla członków grupy. Trzeba się dokładnie zapoznać z opisami skilli i ich efektów grupowych - wszystko jest tam dość dokładnie opisane.
   
  Kornelwsk and TL_Tyche like this.
 12. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  hejka:) ja mam takie zapytanie, jaki bonus dawał płaszcz z kodu bonusowego? ja nie zwróciłam uwagi, z góry założyłam ,że + 50% do progresu
  ale chyba tak nie było, znajomy napisał że na inf5 z płaszczem progres 700 a bez płaszcza 600, więc mnie to zaciekawiło
  może my źle wykorzystaliśmy ten płaszcz?
   
 13. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Bonus płaszcza to:
  1. 5% szansy na dodatkową przeklętą perłę z przeciwników w zamku
  2. 2% szansy, że Dragan rzuci wzmocnioną perłą
  3. 50% więcej pereł zaklętych żywiołem
  4. 10% więcej kruczych pereł
   
  Kornelwsk likes this.
 14. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  *****

  Otóż nie, te efekty (i, jak mi się wydaje, runy) działają również solo. Jedynie wzmocnienie z drzewka grupy wymaga innych graczy w pobliżu, i ten dystans jest zawsze ten sam (20 m). Faktem jest, że niektóre efekty (np. Adrenaliny albo Zniszczenia) działają jedynie na innych graczy lub (efekt Adrenaliny) na przywołańce. Niektóre efekty działają na innych graczy po prostu na powierzchni działania skilla (np. Zniszczenia albo Chorągwi), a niektóre mają jakiś wyznaczony w opisie promień, i to prawdopodobnie miałeś na myśli.
   
  Last edited by moderator: Jun 15, 2020
  Kornelwsk likes this.
 15. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Dемои - Twój kolejny post kasuję jako OT. Zostało Ci wskazane miejsce do zgłaszania graczy. Jeżeli w dalszym ciągu będziesz kontynuował dyskusję nie na temat w tym wątku, będę zmuszona dołożyć trochę punktów ostrzegawczych do Twojego konta.

  ΣMiwel - z Twojego postu usunęłam fragment będący odpowiedzią na usunięty post.
   
 16. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert


  No właśnie to miałem na myśli czy te runy działają również grając solo... Ktoś to sprawdzał, bo dla mojej postaci jeśli tak to wtedy ma to sens wkładać je w jakiś item :)
   
 17. heyo12zulu

  heyo12zulu Forum Greenhorn

  Jak wygląda szybkość postepu na 2 pasku dragana?Czy to normalne takie niskie jak 20 do 80 razem z 2 mapa (o ile sie pokazuje a nie jest to czeste) ?
   
 18. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Twój post przeniosłam do tematu związanego z eventem. Obawiam się, że w przypadku niskich poziomów trudności to normalna ilość postępu.
   
 19. Spide

  Spide Active Author

  Witam, przeglądając sobie na YT filmy z obecnej edycji Dragana natknąłem się na poniższy film

  Tutaj pojawia się pytanie, jakie stanowisko co do tej formy robienia eventu ma producent gry? Teoretycznie jest to mechanika gry - póki ktoś jest na mapie owa mapa nie zostanie zresetowana. W praktyce natomiast nie raz już było pokazywane że teoria różni się od praktyki dlatego chciałbym usłyszeć jakieś oficjalne stwierdzenie w tej sprawie.

  Pozdrawiam :>
   
  agent-kaziu and dforko like this.
 20. Deepy1234

  Deepy1234 Forum Greenhorn

  No to juz wiadomo jak inni robia event w 2-4 dni majac zachomikowane perly. Pieknie to wykorzystali. Az dziw bierze ze BP nadal tego nie zablokowal. Mozna? Mozna
   

Share This Page