Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Szanowni, misja "zdobądź rozkazy Dragana od wężowców żmij i wężowców halabradników na Siarkowym Pustkowiu"- nie mogę jej zrobić. Obleciałam siarkowe pustkowie chyba ze 6 razy, zaraz mi się perły na wejścia skończą a nie zdobyłam rozkazów. To tak normalnie się zdarza, czy misja jest zbugowana? :(
  Zrobiłam misje na wszystkich pozostałych mapkach dodatkowych (siarkowe mi tylko zostało) i tam wszystko do misji leciało od razu. 4 przejścia mapki i wszystkie misje od lisa zrobione. No dobra, w lodowym misja zabicia 100 olbrzymów wymagała 3 wejść, ale za każdym razem był postęp. Tylko siarkowe nie działa. :eek:
   
 2. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Gargamella - post przeniosłem do tematu z dyskusją o evencie.

  Jest to normalne (o ile można tak "zażartować" :)) z tego względu, że przeciwników jest tylko 4 na mapę. Z poprzednich edycji eventu znane są opowiadania osób, które szukały tego rozkazu przez kilkanaście wejść. Zapewne, w postach wyżej znajdziesz takie wpisy.
   
  Gargamella likes this.
 3. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Dziękuję za wyjaśnienia, będę próbować dalej. Nie zauważyłam tego wątku, dlatego napisałam w ogólnym :oops:
   
 4. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  Kilkanaście razy to wersja dość optymistyczna. Na głównej postaci rozkazy "wypadły" na 41 mapie siarkowej, natomiast na jednej z postaci pobocznych po 52 mapkach skończyły mi się perły ....a wspomniane rozkazy nie "wypadły". Oczywiście nie jest to regułą, bo z kolei innym rozkazy "wypadają" na 1-2 mapie.Tyle ode mnie w tej kwestii.
   
  Gargamella likes this.
 5. Szenlonggz

  Szenlonggz Forum Apprentice

  mi średnio 1-3 mapy ale otwierałem tez kratki z tych czasami halabardniki dawało
   
  Gargamella likes this.
 6. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Hej, pytanie o krucze perły. Przeczytałam event FAQ i znalazłam takie zdanie "Jest to przedmiot potrzebny do zapełnienia trzeciego i czwartego paska postępu. Można ją zdobyć poprzez zakup w sklepie i jako łup po pokonaniu Dragana Przeklętego, Upiornej Czarnej Wdowy oraz członków Jednostki Sił Specjalnych."

  Mam tylko 7 wzmocnionych przeklętych pereł, więc z Dragana dużo nie zdobędę, zakładając, że w ogóle uda mi się go pokonać. Wolę je zostawić na kolejny event. Trupi Grób nie wylosował mi się ani razu, kilka razy pojawiło się Mystras Nocą, ale do tego trzeba pokonać Cadoca, a on się rzadko pojawia.
  Czy w Mystras Nocą też mam szansę na krucze perły? Gdzie znajdę członków Jednostki Sił Specjalnych i jak ich rozpoznam? :rolleyes:
   
 7. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced


  Krucze perły zdobędziesz tylko i wyłącznie z Dragana , z Czarnej Wdowy w Trupim Grobie i z członków Sił ale też zdobędziesz je w Wielkej Hali ale jak przyniesiesz Tajemniczy Zwój Lisowi i wtedy sioe odblokuje w zamku mapa .
  W Mystras Nocą nie zdobędziesz kruczych pereł tam tylko zaklete zywiolem do zapelnienia 1 i 2 paska.
  Ja osobiscie od poczatku eventu kiedy powstal nie spotkalem SIły specjalne .
   
  Gargamella likes this.
 8. Gargamella

  Gargamella Someday Author

  Dzięki @RafalinhoCK w takim razie chyba już Dragana tym razem odpuszczę, nie udało mi się ani razu trafić na Trupi Grób po pokonaniu Cadoca. On się pojawia raz na kilka wejść na dodatkowe mapy i zawsze mi daje Mystras. Zwoju też nie zdobyłam. Może będę miała więcej farta przy następnym evencie.
   
 9. KaadyS

  KaadyS Forum Apprentice

  Skąd można otrzymać "zieloną" lalkę dragana z bonami na prędkość ataku i szkody? Z bossa?
  Bo widziałem, że jest fioletowa lalka jak ubije się dragana na poziomie +zagłada, ale to jest oczywiście niewykonalne na 65 poziomie.
   
 10. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Przypuszczam, że pominięcie fragmentu dotyczącego pozbierania znaczków z 4 map, jest wynikiem zbyt szybkiego pisania i zastosowania skrótu myślowego? :)
  Tylko do drugiego paska. Pierwszy pasek to przeklęte perły.

  Pojawiają się losowo (i rzadko) na czterech mapach "żywiołowych". Rozpoznasz ich po tym, że będą mieli rangę bossa (żółta nazwa) oraz oznaczeni będą czaszką na minimapie - taką samą jak Cadoc.

  Post przeniosłem - pytania odnośnie eventu pasują do wątku z dyskusją o tym evencie.
  Lalkę zieloną możesz zdobyć jako drop z Dragana w Wielkiej Sali na dowolnym poziomie trudności.
   
 11. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced

  Skąd można otrzymać "zieloną" lalkę dragana z bonami na prędkość ataku i szkody? Z bossa?
  Bo widziałem, że jest fioletowa lalka jak ubije się dragana na poziomie +zagłada, ale to jest oczywiście niewykonalne na 65 poziomie.


  Zielona Lalkę Dragana możesz zdobyć z Wielkiej Sali jak zdobędziesz Tajemniczy Zwój i dasz go Lisowi w zamku to odblokujesz tą mapę i tam jest do zdobycia
   
 12. Przyjaciel

  Przyjaciel Someday Author

  Gdzie wypada "Tajemniczy Zwoj" ?
   
 13. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  1. Amfory za 1 i 5 kluczy
  2. Łup z Dragana w Azylu
  3. Oferta u Grimy
  4. Oferta u Tajemniczego Janka na Zamku

  A post przeniosłem do dyskusji o evencie.
   
 14. kpina111

  kpina111 Forum Greenhorn

  Może mi ktoś wyjaśnić jak to jest ze wczoraj robiąc event dragana mapa 003 w grupie 4osobowej (każda klasa) potrafiłem po 20kilku mapach nie dość ze zdobywać perły na bieżąco żeby wchodzić na mapkę 003 to jeszcze uzbierałem ich ponad 2tyś do przodu .
  Dziś wchodzę do gry to znikąd miałem dobre 20czerwonych pereł wiecej i całe 0 pereł na weście na mapkę ale ok niech będzie .
  Mój główny problem polega na tym ze robiąc tą ową mapkę 003 w 4osobowej grupie (każda klasa) bijąc wszystkie mobki i wszystkie skrzynki jestem 150 pereł za mapke do tyłu , dwa razy kupiłem po 200pereł mowiąc ze moze pech ale po 5tej mapie i dwóch zakupach pereł mowie dość i pytam co jest grane ??
   
 15. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Cóż, losowość i nic więcej, nie ma co się tu doszukiwać drugiego dna. Bywa tak nie raz, że jedno dnia drop jest słaby, a kolejnego całkiem już przyzwoity.

  Post przeniosłem też do dyskusji o evencie.
   
 16. Uran235

  Uran235 Forum Apprentice

 17. -kiler5-

  -kiler5- Regular

  bardzo prosze modów żeby mogli napisać do bp ,aby coś zmienili z wejsciem na wielką salą tam to tragedia ,mam widowos jaki mam, długo mnie wczytuje solo , gdy wchodze deth , niech zrobią coś z tym jak u dragana czy q solo ,w grupie i to odpada ale solo proritwt posze to tragedia włazic i lezeć i 0 moge zrpbić ,to też dotyczy wiekszosc graczy - mój poblem dotyczy też graczy
   
 18. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Obawiam się, że nie posiadamy nowszego przewodnika.

  To jedna możliwość. Inny sposób to misje powtarzalne na Mrocznych Pastwiskach, Siarkowym Pustkowiu, Stanowisku wykopalisk Dragana i Nocnym Lodowym Lesie, gdyż wtedy w Zamku możesz w nagrodę otworzyć Skrzynię z reliktami. Skrzynki te mają obecnie wysoką szansę na Wzmocnioną perłę. Na wspomnianych mapach warto również wyczyścić co najmniej 80% mapy, wtedy przy portalu również pojawi się Skrzynia z reliktami. Wzmocnioną perłę możesz również uzyskać ze skrzynek grupowych (również na wspomnianych wcześniej 4 mapach), ale tutaj musisz wybrać się z grupą na mapę. Oczywiście, perły znajdziesz również na paskach postępu i w płatnych amforach.

  Nie odnotowaliśmy innych zgłoszeń dotyczących problemów z wchodzeniem na mapy, a jeżeli już, to były to pojedyncze przypadki. Winę raczej widziałabym w Twoim połączeniu internetowym.
   
 19. Soulshade2

  Soulshade2 Someday Author

  Mam pytanko z kąd wziąć 3 dusze dragana jeżeli jest dotępna na pasku tylko 1 a itemów setowych jest 3 z tego co wiem w sumie smoczych kości też jest mało więc ciężko bd craftować ten set cały .
   
 20. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Post przeniosłam do dyskusji związanej z eventem Dragana.

  Dwie pozostałe dusze będą dostępne na pasku wyzwania, które rozpocznie się 23 kwietnia. Po smocze kości będziesz musiał wybrać się do Mortisa z włączonym eliksirem smoczej kości, choć niewykluczone, że same kości pojawią się również na paskach postępu innych eventów.