Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Eleander_x

    Eleander_x Forum Greenhorn

    Otworzyłem jeden z portali , zebrałem 150 pereł , wszedłem i wypadło mi 8 słownie osiem pereł które mi zalicxzyło do drugiego paska .
    Mam rozumiec ze ma skombninowac 15000 pereł zeby skonczyc drugi pasek?Toi zarty?
     
  2. wiedzmin

    wiedzmin Forum Greenhorn

    Czy przewidziane sa rekompensaty w postaci pereł za te nebule podczas rozgrywek i wywalanie do miasta? w taki sposób straciłem kilka perel czerwonych i kilkaset czarnych
     
  3. PolskiOgier

    PolskiOgier Forum Greenhorn

    Czy można zdobyć list Lisa Janusza do misji na evencie Draganaw inny sposób niż z eventu rakieciarzy?
     
  4. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Pokonując Dragana można Tajemny Zwój otrzymać.

    Polecam poziom trudności śmiertelny/Zagłada I, tam już nie trzeba tyle razy wchodzić na mapę. Postępu jest więcej.

    janus160121typek1
    Twój post usuwam jako OT, nie wnosił nic konstruktywnego do dyskusji.
     
  5. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Oraz otwierając amfory można próbować szczęścia w odnalezieniu zwoju.
     
  6. lukas10188

    lukas10188 Forum Greenhorn

    Nie wiem jak oni to sobie wyobrażają i fakt jest na ten event 3 tygodnie, ale drop czerwonych pereł to mało powiedziane ze to dramat.
    Próbuje je zdobywać po przez misje powtarzalne i amfory chyba że macie jakiś lepszy sposób
     
  7. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Mi osobiście event bardzo się podobał i jestem zadowolony z nagród. Przynajmniej nie ma już tej męczarni z wyzwaniami jak w poprzednich edycjach. Obecny Dragan dostaje ode mnie dużego plusa. :)


    [​IMG]




     
    Last edited: Feb 22, 2020
    WładcaStrzał and vortex0811 like this.
  8. gekon112

    gekon112 Forum Greenhorn

    Wie ktoś jak otworzyć tą skrzynkę w Zamku Kruczykrzyk (chodzi mi o tą w Holu Wejściowym) i co z niej się dostaje ?
     
  9. agent-kaziu

    agent-kaziu Active Author

    Event bardzo łatwy i bardzo przyjemny. Da radę wykonać go na śmiertelnym w dwa dni. Nagrody super i w końcu nie ma tych dziadowskich wyzwań. Teraz już tylko poluje na resztę tych strojów.
     
    WładcaStrzał likes this.
  10. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Należy wykonać misję Doskonały widok, którą oferuje NPC Janusz Lis. Można z niej otrzymać ogólny drop, nic szczególnego.
     
    gekon112 likes this.
  11. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Hej,
    nie wiem, czy tutaj opisać mój problem, czy w dyskusji o evencie Klątwa Czarnych Rycerzy, ale nie mam żadnego postępu w drugim pasku. Dobiłam 104/104 w pierwszym, nie dostałam Wzomcnionej przeklętej perły i mimo zbierania zwykłych przeklętych pereł drugi pasek ani drgnie. Zgłsić to do pomocy technicznej?
     
  12. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Raczej w dyskusji o evencie, post przeniosłam ;)

    Wzmocnioną przeklętą perłę na pewno dostałaś z 1 paska, zaś postęp do 2 zbiera się na Mrocznych Pastwiskach, Siarkowym Pustowiu, Stanowisku wykopalisk Dragana, Nocnym Lodowym Lesie, Mystras nocą oraz Nocnym Dzikim Lesie.
     
  13. PolskiOgier

    PolskiOgier Forum Greenhorn

    W jaki sposób zdobywać krucze perły do postępu i w jaki sposób najlepiej je farmić?
     
  14. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Tak event bardzo fajny, nagrody jeszcze fajniejsze ale mam tak kosmiczne lagi że miota mną po mapie ( dosłownie ) żeby zrobić 1 zadanie muszę przeznaczyć godzinę ...
     
  15. Dekso

    Dekso Someday Author

    A ja się meczę drugi dzień z zadaniem:Zatruta krew(2/3)Zdobądź raport wężowców hodowców pająków z Siarkowego Pustkowia.
    Byłem na mapie ponad 20 razy i z żadnego z 4 mobów nie poleciał raport.
    Więc mój event szybko się zakończył,bo ile można tłuc dni jedną mapę.
     
  16. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Może spróbuj zresetować zadanie? To absurdalne wręcz, że w 20 map nie wypadł. Powinieneś zrobić zadania przynajmniej do Wykopalisk włącznie bo na wykopaliskach są najlepsze gifty wliczając tydzień premium i prawie tuzin najsłabszych run.

    Event jest extra tylko braknie trochę zadań. Na starym Draganie linia fabularna była duuuuuuużo dłuższa. Powinni zaimplementować przynajmniej część na kolejną edycję. A druga sprawa to ten zafajdany zwój. Nie może być tak, że w zależności od rng na 1 itemie jedni mają 5x więcej postępu od innych. Rozumiem, że nagroda na rakieciarzach była jaka była i powinna być coś warta, ale od następnego eventu dobrze byłoby to zmodyfikować. Dwie osoby bez zwoju robią event równolegle na inf I dajmy na to solo i jednej wypada za 1 biciem, a drugiej za 25... 6,5 k postępu różnicy + dodatkowe straty czasowe związane z bocznymi mapami. Tylko ze względu na rng na pojedynczym przedmiocie, druga osoba robi event minimum 2 razy dłużej. Tak nie może być :confused:
     
    WładcaStrzał likes this.
  17. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Jak najedziesz na ikonę Kruczej perły w oknie eventu, to będziesz miał bardzo ładny jej opis. Ostatnie zdanie w tym opisie mówi, że wspomniane perły można zdobyć z bossów będących częścią eventu. Bossów tych jest 8 (z czego 7 pojawia się losowo na mapach). Najlepiej, najszybciej perły te farmi się na Draganie w Wielkiej sali.

    Ostatnie lagi jakich doświadczyłem na Heredurze miały miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych. Wieczorem się uspokoiło i od tej pory wszystko jest w porządku (może nie jest idealnie, ale nie wybija się ponad przeciętność).

    Odnoszę wrażenie, że szukasz tego przedmiotu u złych przeciwników. Jeżeli dobrze pamiętam, weżowcy hodowcy pająków to spora grupa szarych przeciwników. Może spróbuj uruchomić nawigację do tego punktu i podążaj za nią?
    Mnie ten raport wypadł w pierwszym lub drugim przejściu. Jak już wspomniał @KingsGambit, jest niemal niemożliwe by w 20 przejść nie wypadł.
     
    TL_Tyche likes this.
  18. Dekso

    Dekso Someday Author

    Od początku chodzę z nawigacją:),a po drugie czyszczę mapę z wszystkich mobów.
     
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Obawiam się, że nikt nie uskarżał się na podobny problem :( pozostaje spróbować zrestartować misję.
     
  20. KingsGambit

    KingsGambit Forum Expert

    Zresetuj, bo szanse na to są absurdalne. Teoretycznie jest możliwe, bo raz tak miałem i myślałem, że kogoś zatłukę :rolleyes: To są okolice 1 do setek miliardów i lepiej, ale zdarza się. Wszystko jest możliwe jeśli chodzi o RNG :p