Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. WładcaStrzał

  WładcaStrzał Forum Greenhorn

  Jak otrzymać ulepszoną lalkę dragana (z bonusami)?
   
 2. Valkirn

  Valkirn Forum Apprentice

  Misji zatruta krew 2/3 nie da się zrestartować (nie ma kosza obok). Tak samo reszta misji 2/3. Mam taki sam problem z tym qestem.

  Sprawa załatwiona. Dropło na dręczącym.
   
  Last edited: Feb 23, 2020
 3. Uwa

  Uwa Forum Apprentice

  Nie jesteś sam. Właśnie skończyłam 10 kółko i nie wpadł raport, gdzie dla przykładu na innej postaci wpadł mi za drugim razem :).
   
 4. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest


  Na poziomach niższej trudności drop jest słaby. Proponuję śmiertelny lub Zagłada I, tam już nie trzeba tyle szukać :)
   
  Last edited by moderator: Feb 23, 2020
 5. elaula

  elaula Forum Greenhorn

  Identyczny problem, wczoraj kilkanaście wejść na siarkowe pustkowia i raportu nie znalazłam:(
   
 6. Dekso

  Dekso Forum Apprentice

  Wczoraj jeszcze byłem 5 razy,w sumie około 30 wejść i nic.
  Jestem uparty,ale bez przesady,dwa dni stracone i już odechciało mi się grać.
   
 7. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Moi drodzy, otrzymaliście już poradę, by spróbować na wyższym poziomie trudności.

  Lalka ta jest dostępna z osiągnięcia - zabicie Dragana w Wielkiej Sali na poziomie minimum zagłada I.
   
 8. Dekso

  Dekso Forum Apprentice

  Byłem na wyższych lvl,bez rezultatu.
   
 9. PolskiOgier

  PolskiOgier Forum Greenhorn

  Jak najlepiej farmić ulepszone perły te na Dragana albo wielką salę?
   
 10. elaula

  elaula Forum Greenhorn

  Biegałam na bolesnym i dręczącym to wczoraj a dzisiaj 8 wejść na śmiertelnym i nic. Niestety w chwili obecnej nie dam rady zrobić zagłady.
   
 11. Athlanthos

  Athlanthos Forum Apprentice

  Jednak rycerzyki do osiągnięć istnieją.Dla zainteresowanych na inf1 zostawia 150 postępu
  [​IMG]
   
 12. Oscypekk

  Oscypekk Forum Greenhorn

  Opłaca się robić te powtarzalne zadania na pobocznych mapach czy nie ?
   
 13. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Rukha trafiłem już dwa razy na zwykłym, bo wszystkie questy robiłem na tym poziomie. Pozostałych jeszcze na oczy nie widziałem.

  Ktoś też napisał, że raporty na wyższych poziomach lepiej lecą i według mnie jest to bzdura. Na zwykłym za każdym razem raport łapałem przy pierwszym podejściu. Natomiast znajomy z bractwa latał na fatalu i na siarkowym za raportem zrobił 9 rundek.

  Drugi pasek postępu przy dobrych wiatrach można wbić na jednej mapie. Wystarczy zrobić ją na inf 4 otwierając wszystkie amfory. Najlepiej zrobić to w Lodowym lesie.
   
  Last edited: Feb 23, 2020
 14. KingsGambit

  KingsGambit Forum Expert

  Wychodzi na to, że moze być bug skoro nie jesteś jedyny a problem na zagładzie się nie rozwiązuje.

  Spróbuj jeszcze jeden raz na inferno I. Nawet jesli będzie męczarnia.
   
 15. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author

  To nie jest żaden bug tylko po prostu rzadziej ten "raport" dropi , ja go dopiero zdobyłem za 4 lub 5 razem grając na śmiertelnym więc musicie próbować aż do skutku , ja też z początku miałem mieszane uczucia co do dropu tego raportu ale w końcu wyleciał .
   
 16. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Czy ktoś wie, na jakim minimalnie poziomie na mapach pojawiają się skrzynie "klasowe" (te, do których bicia używać trzeba duchowej esski)?
   
 17. BułeczkaŻ

  BułeczkaŻ Forum Greenhorn

  siema
  jak mozna zdobyc amulet czarnego rycerza?
  czy wam tez tak opornie leca przeklete perly?
   
 18. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Pojawiają się od zwykłego.
   
 19. KingsGambit

  KingsGambit Forum Expert

  Amulet leci z 1 lokacji za wzmocnioną czyli z placu boju rycerzy. 2 warunki: musisz wbić tam solo i musi to być przynajmniej inf I. Jak ubijesz wszystkie moby bez zgona to otrzymasz gwarantowany amulet. Jak wyłapiesz zgona to musisz zacząć jeszcze raz, a wzmocniona przepada. Możesz zgarnąć 4 sztuki - po jednej za Inf I,II,III i IV.

  No nie wiem, może być bug. B. dużej grupie osób leciało za 1 razem, a tu pojawiają się osoby co czyściły 20 razy i wciąż nic. Wiesz jakie jest prawdopodobieństwo na takie zajście? Jakby to była 1 osoba to jasne, może się zdarzyć, ale tu mamy już kilka w mocno ograniczonej forumowo populacji :rolleyes:
  Załóżmy, że szansa wynosi 1% z moba, 70 mobów na mapie i statystycznie zdobycie tokenu to niemal równiutko 1 przelot. W takim wypadku nie zdobycie tokena w 20 podejść to 0.000077%. Tak tylko poglądowo żeby pokazać, że to nie działa wprost proporcjonalnie :D O ile znam się na rzeczy gdzieś jest jakiś drobny bug. Za duża powtarzalność ludzi z problemem i za dużo osób trafiało za 1 podejściem.
   
  Last edited: Feb 23, 2020
  BułeczkaŻ likes this.
 20. Afkaserious

  Afkaserious Junior Expert

  Zdradzi ktoś jakim cudem tyle osób ma już event skończony, lub go kończy? Jak tylko się rozpoczął staram się jak najwięcej farmić poświecac cały swój wolny czas (w dzień jest to trudne bo się grać praktycznie nie da bo ping po 900 mam i w nocy musze nadrabiać). Farmie te perły w zamku, potem wchodzę na te inne mapy, ale drop tych pereł to jest jakiś dramat za cała mape mam po 4-6 postępu jestem dopiero na drugim pasku i mam ledwo 70/902. Dodam, że samo farmienie tych zwyklych pereł w zamku by mieć te 110 na wejście na inne mapy zajmuje kilka godzin. Chodze na dręczącym bo na fatalu za długo zajmuje a ja dopiero zaczynam gre, na samym dręczacym koło godziny mi zajmuje zrobienie mapy. Nie piszcie mi bym szukal kolegów czy coś do grupy bo to jest ciężkie każdy szuka tylko z dobrym dmg. Chciałbym dobic tylko do trzeciego paska by mieć pajaka i 5000 mrocznych, ale chyba się nie da bez grania 24 na dobe... Chciałbym jeszcze spytać czy te czerwone perły majac slabe itemy ( ten teleport w zamku na mape tylko zaglada 1 odpada) mogę jakoś inaczej wykorzystać? Opłaca się ten teleport na górze mapy do azylu dragana odpalać na zwykłym/bolesnym? Czy lepiej zbierac te wzmocnione perly i potem stać godzinami w mieście i błagać by mnie ktoś na mape zaglada 1 albo dragan wziął? Podpowie ktoś jak to najlepiej zrobić dla początkującego bo poradników w necie żadnych nie ma dotyczących eventu, czy najlepiej odpuścić całkiem event? Jak byście mi doradzili?
   

Share This Page