Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Kluczem do szybkiego zrobienia tego eventu jest bicie Dragana na Wielkiej sali (wielkość stosu postępu jest 10x większa niż na tym samym poziomie w Azylu). Jest jednak pewien haczyk, to mapę trzeba robić solo i trzeba uzyskać do niej dostęp poprzez wykonaniu odpowiedniej misji.
  Jednakże jeżeli jesteś za słaby i nie dajesz rady na niskich poziomach, to nieśmiało bym sugerował odpuszczenie sobie tego eventu. Mimo, że nagrody są bardzo kuszące to trochę bezsensowne jest takie męczenie się. Ewentualnie jest druga możliwość, o której sam wspomniałeś. Zbieraj wzmocnione perły i szukaj miejsca w grupie dla donora na wysokim poziomie trudności. Wbrew pozorom ta funkcja jest potrzebna i dość łatwo jest znaleźć grupę (patrząc na liczbę tego typu zapytań na czacie regionalnym i doświadczenia z poprzednich eventów).
   
 2. KingsGambit

  KingsGambit Forum Expert

  Wiesz, jak masz zwój - ja niestety nie miałem i trochę mi zajęło wyfarmienie go :( - i z kilkanascie pereł zachomikowanych z poprzednich edycji to tak na dobrą sprawę mógłbyś zrobić event w 4 godziny. Robisz boczne na inf I, zero farmy zamku bo amforki po drodze i przy okazji perły, potem lecisz Dragana w Wielkiej i max musisz go dziabnąć 33 jak na inf I, a ogarnięte postaci robią inf I błyskawicznie. Jeszcze rycerzyki na koniec i finito.

  Po prostu masz za słabą postać na szybkie robienie eventu. Musisz działać własnym tempem. Zbieraj wzmocnione i jak już zrobisz 2 pasek to stój godzinami w mieście, bo i tak na tym znacznie lepiej wyjdziesz. Po prostu nie szukaj wtedy grupy na zasadzie równouprawnienia tylko robisz za donora - spalamy twoje, a potem wypad :D;) ***** "Płacisz" to wymagasz.

  Graj boczne na dręczącym, zamek również. Ulepszaj postać w międzyczasie, bo chcesz wysolować inf I plac na koniec eventu bez padnięcia dla amuletu. Wrzucisz czerwo i zrobisz, ale masz czas, a jak padniesz tracisz perłę. Cel sobie postawiłeś myślę ok. Jeszcze 3 tygodnie, nie ma spiny :p
   
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  KingsGambit - w bambuko, w konia, w balona... Tyle określeń, a musiałeś wybrać akurat takie, które muszę skasować :p

  EDIT: Wykład na temat tego, co przystoi pisać takiemu "maczo" jak Ty oczywiście kasuję.
   
  Last edited: Feb 24, 2020
 4. henruk

  henruk Forum Apprentice

  witam gdzie moge znalezc tajemniczy zwój
   
 5. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Active Author

  Tajemniczy zwój możesz zdobyc z amfor,ze skrzyń lub od Dragana , ja zdobyłem ze skrzyni .
   
 6. lukas10188

  lukas10188 Forum Greenhorn

  Powiedzcie mi czy z azylu wgl lecą Wam defensywne części setu dragana? bo na wejściu niby widać ze tak a mi wgl nie lecą tylko ofensywny set.
  Dodam jeszcze tak jak ciężko dropi się perły to drop z dragana jest masakryczny mi prawie wcale unikaty nie lecą
   
 7. nowy47

  nowy47 Forum Greenhorn

  pomoże ktoś? skąd dropi tajemniczy zwój dla lisa z zadania "przygotowania na nieznane "1/2
   
 8. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Już 2 razy w tym temacie padła odpowiedź na Twoje pytanie. Napiszę ją po raz trzeci i mam nadzieje, że ostatni. Tajemniczy zwój można wydropić z amofor i Dragana.
   
 9. ..CYPRUS..

  ..CYPRUS.. Forum Greenhorn

  Ja straciłem już 25 pereł na azyl Dragana i nic!!!! Tajemniczego zwoju nie widać.
   
 10. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Ten zwój był najwyższą nagrodą do zgarnięcia w poprzednim evencie rakieciarzy.Dodatkowo jego cena kupna to 50k mrocznych więc raczej nie spodziewaj się że będzie wypadał często.
   
 11. KingsGambit

  KingsGambit Forum Expert

  No niestety takie rng. Mi wypadł jakoś za 12-13. Szansa na drop jest dość wysoka, ale pechowcy i tak będą mieć przerąbane. To jest praktycznie jedyna wada eventu poza może jeszcze brakiem motywacji do robienia go ponad pasek postępu.
   
  ΣMiwel likes this.
 12. vortex0811

  vortex0811 Padavan

  W wielkiej sali szansa na zdobycie pajaka rosnie wraz z modem?
   
 13. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  Witajcie, ja mam pytanie czy jak pokonałem Dowódce na placu boju I4 i otrzymałem Amulet T8, jak pójdę ponownie i go znów pokonam to da mi znów ten Amulet na T8, czy to tylko jednorazowo daje taki prezent?
   
 14. KingsGambit

  KingsGambit Forum Expert

  Jednorazowo. Możesz pójść na niższy infernal i tam wydropić kolejny. Max możesz zgarnąć 4 sztuki.
   
 15. Vicovarro

  Vicovarro Forum Greenhorn

  Ten sam problem..
  Może jakaś podpowiedź ?[​IMG]
   
 16. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Moja rada to cierpliwość, w końcu raport wypadnie.

  Niestety, ale takiej informacji nie posiadamy. Podejrzewam jednak (znając złośliwość tej gry), że znajdzie się taki, co wejdzie kilkadziesiąt razy na zagładę bez rezultatu, podczas gdy ktoś inny wydropi na poziomie zwykłym, będąc w Wielkiej Sali zaledwie kilka razy. Ot, losowość ;)
   
  vortex0811 likes this.
 17. Vicovarro

  Vicovarro Forum Greenhorn

  Na zdjęciu widać wyraźnie brak ikony kosza, czyli brak możliwości usunięcia zadania i wzięcia go ponownie (restart)
  Raczej o to mi chodziło...
   
 18. winowicz83

  winowicz83 Forum Apprentice

  MOD_Tyche Moderator .Prośba o sugestie do twórców zeby Przeklęte perły można było wymieniać np. na klucze do amfor ,wzmocnione perły ,drakeny itp. farmie kilka dni dopiero po evencie i mam juz 30k pereł robiąc mapke za 150 na fatalu bilans jest in plus łatwo policzyć ze na koniec eventu bede mial tego setki tysięcy ten szczegół wymiany u NPC przed każdą mapką sprawił by ze event był by świetny Bardzo proszę o przekazanie tej prośby a graczy o przyłączenie się do tej prośby Pozdrawiam wszystkich . P.S. zadanie Doskonały Widok jest stanowczo
  niewspółmierny do nagrody nie chce być radykalny bo powiedział bym ze ta misja to kpina za długa !!!


   
  Last edited: Feb 25, 2020
 19. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Wątpię żeby coś takiego dali, ale przynajmniej powinni zrobić sakwę na tego typu rzeczy.
   
 20. winowicz83

  winowicz83 Forum Apprentice

  Akatriel może zacznijmy zmianę mentalności od WĄTPIE zamieńmy na popieranie pozytywnych zmian to nas nic nie kosztuje a w ilości jest siła TRUST ME BRO xD
   

Share This Page