Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Na danej mapie ma jedno, stałe miejsce.
   
 2. -kiler5-

  -kiler5- Active Author

  odp. ci na twoje pytanie wiekoszoć z nich pojawia sie na wyskich lev inf3 ,4 , pisza mi ludzie o tym bo jj old gracz , ale 99% gra niskie lev norm lub 2 bo wszystko jest i szybko , ale mogę sie mylić.

  TRZEBA ZAPYTAĆ BP MODOWIE MAJA TAKĄ WŁADZE
   
 3. rado7777

  rado7777 Forum Greenhorn

  Witam. Na forum jestem nowy lecz gram w Drakensang już parę lat i chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat eventu Dragana, otóż misja 2/3 na siarkowym pustkowiu szła bardzo ciężko i została zakończona za 10 czyszczeniem mapy, natomiast jeżeli chodzi o bossów którzy otwierają drzwi na tajne przejścia to 3 razy trafił mi się tylko i wyłącznie Claude, 1 raz na siarkowym pustkowiu, 2 razy na stanowisku wykopalisk Dragana ( za każdym razem otworzyła mi się inna lokacja). Pozdrawiam
   
 4. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Nie Claude, a Cadoc ;) ten pierwszy jest Członkiem Jednostki Sił Specjalnych, a Cadoc jest specjalnym rycerzem, którego pokonanie otwiera portal do losowej mapy (Trupioblady Grób, Nocny Dziki Las lub Mystras nocą).

  Poziom nie ma znaczenia, spotkałam Rukha zarówno na niskim poziomie, jak i na wysokim.
   
  BA_Bastet likes this.
 5. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Nie ma co wprowadzać ludzi w błąd. Do tej pory spotkałem Rukha 6 razy na 4 postaciach i za każdym razem był to zwykły poziom trudności.
   
 6. brodacz7

  brodacz7 Forum Greenhorn

  Krew człowieka zalewa jak po wciśnięciu skrzynki przy lodowym lesie, po wykonaniu zadania pojawia się błąd i wyrzuca do miasta. Drop przepada i co dalej, gdzieś to zgłaszać? Ręce opadają i odechciewa się grać :(
   
 7. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Jaka to była skrzynka - zadanie powtarzalne czy jeszcze z ciągu misji mapy Nocny Lodowy Las? Czy po wejściu na zamek masz ponowną możliwość otwarcia danej skrzynki?
   
 8. brodacz7

  brodacz7 Forum Greenhorn

  skrzynka była z misji lodowy las (nie powtarzalna), nie mogłem otworzyć ponownie tej skrzynki.
   
 9. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Skontaktuj się proszę z Pomocą Techniczną - pamiętaj, by być zalogowanym.
   
 10. ZabijMnieGlino

  ZabijMnieGlino Padavan

  Witojcie.

  Mam pytanie. Czy osoby które wykorzystały w haniebny sposób nie pobieranie czerwonych pereł do Wielkiej Sali zostaną ukarane? Niektórzy graja tam całymi dniami, wzbogacając się się o kamienie jak i runy wigoru, witalności etc. Zdaje mi się przypominać to sytuację z piniatami. BP powinno podjąć konkretne kroki w tym kierunku opracowujący skrypt porównując ilość zdobytych pereł do ilości wejść na mapę. Najlepiej takim nie zabierać zdobyczy z Wielkiej Sali, tylko proponuję ban całkowicie wykluczający z gry. Przydałyby się już ponownie zrobić czystki w grze. I nie chodzi tylko o te sprawę. W szczególności sprawy są jasne jak ogłaszają się na YT i się śmieją. Więc takich graczy proszę banować i najlepiej ich nicki podać do publicznej wiadomości. Jednocześnie przestrzegam wszystkich przed wykorzystywaniem pernamentnej farmy Wielkiej Sali;).
   
  kryminal76, Slaw445 and Akatriel like this.
 11. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Jestem za i dołączam się do pytania. Kiedy posypią się bany dla tych oszustów? Nie ma nic skomplikowanego w sprawdzeniu stosunku ilości posiadanych pereł do ilości bić w Wielkiej sali. Dobry programista poradzi sobie z tym bardzo szybko tworząc odpowiedni skrypt. Przez takie błędy i wykorzystywanie ich dla własnych korzyści przez oszustów cierpią uczciwi gracze. Tutaj nie powinno być żadnych taryf ulgowych tylko permanentne bany.
   
  kryminal76 and ZabijMnieGlino like this.
 12. -krisog-

  -krisog- Forum Greenhorn

  Ciekawe jak to sprawdzą . Większość starych graczy miała dużo wzmocnionych pereł np. ja 108 . Biłem Dragana i nie patrzyłem ile mam pereł.Bug pewnie działał ale większość o nim nie wiedziała. Umnie w bractwie kilka takich osób.
   
 13. Akatriel

  Akatriel Padavan

  Wszytko można sprawdzić.


  @winowicz83 jeżeli nie wiesz to tym lepiej dla Ciebie. Nie bij Wielkiej sali więcej razy od ilości posiadanych wzmocnionych pereł ( to te czerwone) i wszystko będzie w porządku. :)
   
 14. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Dziękuję za zgłoszenie błędu. Pamiętajcie, że lepiej to robić do PT bo jak widzicie zaczyna być dyskusja, instrukcja i z każdą chwilą bug się rozszerza :(

  Posprzątałam posty omawiające co i jak. Kolejne będą kasowane bez ostrzeżeń i polecą punkty.
   
  TL_Tyche, Jasiu111 and Akatriel like this.
 15. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Sayaa, winowicz83, Valkirn, LonleYo, Mikimałs - w poście wyżej zostało zawarte raczej wyraźne ostrzeżenie co do dalszej dyskusji na temat zgłoszonego błędu. Jako że zignorowaliście te ostrzeżenie, jestem zmuszona przyznać Wam po 11 punktów, co wiąże się z blokadą konta na 1 dzień.
   
  BA_Bastet and Jasiu111 like this.
 16. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Dемои - post usunęłam: dostaję jakiegoś rozdwojenia czytając Cię: z jednej strony udajesz, że nie wiesz nic co i jak, a z drugiej znów przypominasz o bugach na arenie, o których non stop trąbisz o_O
   
 17. henruk

  henruk Forum Apprentice

  witam gdzie najlepiej zbierac czerwone perły
   
 18. BA_Oldman

  BA_Oldman Guest

  Zadanie dzienne ze środkowej kategorii (1szt), a czasami za wykonanie wszystkich zadań dziennych (3szt). Dodatkowo może to być drop: z amfory (tej za klucz), ze skrzyni z map podocznych (ta za wyczyszczenie mapy), ze strażników map podocznych.
   
  BA_Bastet likes this.
 19. Dekso

  Dekso Forum Apprentice

  Dziwne,ja od początku eventu nie miałem jeszcze takiego zadania.
   
 20. Patryk

  Patryk Forum Greenhorn

  *****
  Moim zdaniem bp dobrze zrobilo i gra idzie w dobra strone ulatwiając te runy.. kamnienie zrobisz ,ale runy zawsze jest strasznie ciężko , za ciężko..gra jest nie stety bardzo trudno aby wymaksować 40% runy. Moj dwarf ma 80k dmg na a mam problem z runami jak chyba 100% ludźi aby je wymaksować do 40... Powinni jeszcze dać jakies ev na których dropisz runy ,ale powinny dropić troszkę częściej ,ale to tylko moja opinia.
  Pozdrawiam :)
   
  Last edited by moderator: Mar 3, 2020

Share This Page