Discussion DYSKUSJA EVENT: Klątwa Czarnych Rycerzy - Powrót Dragana

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Feb 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Czy komukolwiek wpadl pajak z sali lub grobu? Czy w ogole leci?
     
  2. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    A ja mam za każdym razem codziennie (ostatnie środkowe zadanie) może pojawia sie dopiero od konkretnego poziomu lvl gracza.
     
  3. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Posiadacze konta premium mogą zadanie zmieniać, pozostali mogą to zrobić za 40MM za zmianę.

    EDIT by Mod_Tyche:
    Dемои - post został skasowany jako OT. Jeżeli nie odpowiada Ci decyzja któregoś z członków teamu, zapraszam do PT.

    piątunio44, Patryk - wyraźnie proszono o zaprzestanie dyskusji o błędzie. Wzorem pozostałych, za ignorowanie poleceń moderatora otrzymujecie 11 punktów ostrzeżenia, co wiąże się z blokadą konta na 1 dzień.
     
    Last edited by moderator: Mar 3, 2020
  4. Dekso

    Dekso Someday Author

    Zadania owszem,ale nagród nie,a oto chodzi(perły czerwone)
     
  5. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Racja, nagroda za wykonanie wszystkich 9 zadań jest losowa - trafiła mi się już parę razy. Co do zadania dziennego ze środkowej kategorii, BA_Oldman chodziło oczywiście o zdanie z zabiciem Dragana :)

    dragan_dzienne.png
     
  6. LordGrzyb

    LordGrzyb Forum Greenhorn

    Z czego wypadają te nowe skórki bezgłowych jeźdźców z tymi efektami ? cały czas bije tych jeźdźców i nic nie wypada może z czegoś innego lecą sam już nie wiem z góry dziękuje za odpowiedź :)
     
  7. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Sayaa - post usuwam. Jeżeli masz zastrzeżenie co do mojej decyzji o usunięciu wcześniejszego postu, zapraszam do PT.

    Stroje wypadają z Bezgłowych Jeźdźców, ich efekt jest adekwatny do żywiołu potwora. 5 strój - Kostium wzmocnionego Bezgłowego Jeźdźca - można uzyskać z Dragana na Wielkiej Sali.
     
    BA_Bastet likes this.
  8. DROZDA22

    DROZDA22 Forum Greenhorn

    Witam :)

    Pytanko odnosnie gry,ewentu dragana.. Mianowicie,Siarkowe Pustkowie-Zatruta krew 3/3 i misja,zniszczyc wszystkie pajecze jaja...Wszystko ok,ale od 2 dni nie moge dopasowac odpowiedniej esencji...Zdradzi mi ktos jakiej mam uzyc aby te jaja rozbic ?

    Dziekuje z gory,pozdrawiam :)
     
  9. Valkirn

    Valkirn Forum Apprentice

    Pisze na misji Najpierw ubij Nerona potem mozesz jaja bic. Neron na samej górze mapy włącz navigacje. Każde następne wejście na siarkowe zaczyna sie od Nerona potem jajka pająków bijesz.
     
  10. AmigoKuka

    AmigoKuka Forum Greenhorn

    Witam, mam takie pytanie. Czy jest możliwość zdobycia lalki w inny sposób niż ubicie dragana zagłada 1? Mam 42lv a zagłada dostępna od 55.
     
  11. ΣMiwel

    ΣMiwel Forum Ambassador

    Tak, jest szansa na dropnięcie go z dragana w wielkiej sali... ale nie znam nikogo, kto by to dostał.

    Poza tym, jest jeszcze 9 dni do końca eventu. Spokojnie na buffach do expa wbijesz przez ten czas 55lvl i dostaniesz lalkę. :D :D :D
     
  12. AmigoKuka

    AmigoKuka Forum Greenhorn

    Dzięki wielkie, zobaczymy jak czas pozwoli.:)
     
  13. Dемои

    Dемои Forum Pro

    Lalkę szybciej dostaniesz niż pająka czy kostium z mapek, wiem co mówię ;)
     
  14. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    jac69II - Twój post usuwam jako OT. Po pierwsze, zły dział. Po drugie - nie dość, że odpowiedź padła już w pytaniach ogólnych, nawet całkiem niedawno, to instrukcja użycia znajduje się na przedmiocie:

    kamien_ulepszenia.png
    wojtekwjk - post usuwam, jako że jest odpowiedzią na usuniętą treść. Mimo wszystko dziękuję za chęć pomocy :)
     
  15. smiechunhs

    smiechunhs Someday Author

    Mam pytanie są jakieś skrzynie strażników czy jakoś tak na evencie czy one są tylko na wyższych poziomach typu brutal czy chodzi o lvl 55? bo nie mam tych skrzynek na mrocznych pastwiskach itp
     
  16. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Muszą być co najmniej 2 osoby na mapie ;)
     
  17. smiechunhs

    smiechunhs Someday Author

    aha to szkoda bo sam robiłem cały czas a było by szybciej :D dzieki za odpowiedz
     
  18. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ma pytanko do modów czy pojawienie się bosa mini ,, DYLA' do osiągnieć to jakiś bug czy co ,wiekszosc mojej gildy go szuka od paru dni i 0 , reszta się pojawia , ale ten wygląda jak bug , lub predek kiedys na 40 lev z b, niskim dropem pojawienia się go
     
  19. LordGrzyb

    LordGrzyb Forum Greenhorn

    jaka jest szansa na zdobycie kostiumu jeźdźców z tymi dodatkowymi efektami ? pół tego wydarzenia chodzę bije tych jeźdźców i nic a tym czasem z dragana wypadły mi 3 tajemnicze zwoje ....
     
  20. Majkelix

    Majkelix Junior Expert

    Raptem parę "dni" biegania (w praktyce zgaduję godzinkę, jeśli wgl) i już bug węszysz? Ciekawe co byś o fragach do płaszcza za 1000 golda myślał kiedyś lol. Trafiłem Dyla na Siarkowym zwykłym.
    A któż to wie? Co to za pytanie wgl lol :p Kostiumy lecą, trzeba tylko trochę poszukać.