Discussion DYSKUSJA EVENT: Pokonaj niezwyciężonych

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Oct 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. xTirus

  xTirus Forum Greenhorn

  I to jest problem? Większość z nas robi, i jest w stanie zrobić event z minimalną ilością odłamków. Ja nie zużyłem więcej niż 500 i została mi 1/3.
   
 2. Sayaa

  Sayaa Advanced

  Nie robię, szkoda odłamków.
   
 3. Dominico

  Dominico Forum Baron

  Czy ktokolwiek dostał choć 1 lalkę bossa? o_O

  Edycja:

  Czy komuś, podczas walki z Gwenfarą, ta nagle zmieniła – no jakby to określić – zmieniła kolor swojego „kółka" na fioletowy i stała się odporna na wszystkie obrażenia do czasu użycia esencji mrocznej mocy?

  [​IMG]
   
  Last edited: Feb 1, 2021
 4. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  byłby ktoś tak miły i przypomniał mi co sie kryje w skrzyniach na merciless i BS
  mam na myśli skrzynie za klucze z paska postępu
   
 5. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w oficjalnym przewodniku. Niestety jest on tylko w wersji angielskiej, ale myślę, że dasz radę :)
   
 6. Gracz1

  Gracz1 Forum Greenhorn

  Jeżeli jest nowa postać z niskim lvl i paski eventu DTU ma słabe, czy po wbiciu 100 lvl paski się zmienią na lepsze (nagrody)?
   
 7. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Tak, ale "lepsze" paski postępu pojawią się dopiero w kolejnej edycji eventu.

  Post przeniosłem do wątku z dyskusją o evencie.
   
 8. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Czy w evencie Pokonaj Niezwyciężonego drop ze skrzynek wyglada jak kiedyś, ze ta na górze daje typowo itemy, a ta na prawo kamyki, czy teraz jest to całkowicie przypadkowe? Nie wiem, czy wchodzić 4x na mapke i otwierać jedną, czy wszystkie razem. Wiecie coś na ten temat ?
   
 9. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Z tego co wiem, nigdy nie było tak, że dana skrzynia zawsze dawała taki sam drop. Mogło się tak zdarzyć, ale nie można tu mówić o całkowitej pewności. Dodatkowo warto też wspomnieć, że daną skrzynię można otworzyć tylko 1 raz (jeżeli jest to skrzynia tego samego typu, np. heroiczna).

  Post przeniosłem też do wątku z dyskusją o evencie.
   
 10. Ennika

  Ennika Active Author

  Mam pytanie w sprawie kluczy, które są nagrodą za ukończenie pierwszego paska postępu (tego za 5000). Powinny znaleźć się specjalnej sakwie w inwentarzu. Wczoraj ukończyłam pasek i dzisiaj chciałam sobie wejść na wyższym poziomie by otworzyć skrzynię, niestety kluczy w inwentarzu nie mam. Czy istnieje możliwość, że otworzyłam jakąś inną skrzynię poza areną tymi kluczami? Miałam wczoraj duży lag i musiałam zrestartować klienta. Czy mogły się nie dopisać? Klucze, z bossów są widoczne.
   
 11. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Rozumiem, że chodzi Ci o Klucze nieustraszonego? Jeżeli tak, to dodają się one automatycznie do sakwy w chwili osiągnięcia odpowiedniego postępu na pasku - niedopisanie nie wchodzi więc w grę. Poza areną nie da się ich użyć. Drogą eliminacji zostaje tylko 1 możliwość - otworzyłaś już jedną bądź więcej skrzyń na niskich poziomach. Da się to sprawdzić poprzez wejście na arenę i zobaczenie, której ze skrzyń nie da się ponownie otworzyć.
  Jednakże, nie wykluczam, że mogło dość do jakiegoś błędu. Jeżeli więc wszystkie skrzynie okażą się nieotwarte, to napisz proszę w tej sprawie zgłoszenie do Pomocy technicznej. Przy sprawdzaniu poszczególnych aren, zrób zrzuty ekranu, które pokażą, że skrzynie są nieotwarte (wystarczy jeden, całego ekranu, gdyż nieotwarta skrzynia jest pokazana na minimapie).
   
 12. Ennika

  Ennika Active Author

  Właśnie miałam napisać, zauważyłam że jedna skrzynia na mapie jest nieaktywna (3 są widoczne). Chyba musiałam kliknąć, tylko, że nie zrobiłam tego specjalnie. Musiało to być chyba podczas tego zawieszenia. Ekran zamrożony ale może w grze coś się działo :) Czyli to co wypadło, przepadło :(
   
 13. Michu26

  Michu26 Forum Apprentice

  Siemka mam pytanie iż posiadam 100lvl a w tym evencie mam do zdobycia sumując 15000 eventu a z czego co patrzyłem inni mają na 2 pasku 40000 od czego to zależy.
   
 14. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Zgłoś się do pomocy technicznej, sprawdzimy.

  O ile mnie pamięć nie myli wymagane jest 7k punktów osiągnięć aby móc grać rozszerzoną wersję postępu.

  Post przeniosłam do wątku akcji specjalnej.