Discussion DYSKUSJA: EVENT: Święto Zimowego Przesilenia

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. kamikadze1451

    kamikadze1451 Forum Greenhorn

    Event można na spokojnie zrobić w 2 tygodnie latając po 2h dziennie. A jeśli nie ma się tyle to zawsze można wyciągnąć fajne przedmioty ze wcześniejszych pasków. Pasek inf4 jest tak zrobiony żeby wymagał czegoś od gracza bo to w końcu najwyższy mod. A co do problemu eski to wystarczy latać w grupie, a jeśli ktoś ma problem z lataniem w grupie to niech nie gra w grę z ONLINE w tytule :). Jeszcze co do postępu polecam otwierać amfory po 1 praktycznie w co drugiej dostaje po 500 postępu czasami więcej do tego lecą z nich prezenty.
     
    Akatriel likes this.
  2. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    1x pisze na tym forum nowym , kiedyś muszę stracić dziewictwo , event nawet spoko dopracowany , ale i tak są plamy
    1, zbyt niski drop pink prezentów , im mniejszy lev tym wiecej ich leci ,a powinno być przeciwnie ( co 4x mapy góra 2 ,3 )
    2. mini ma dziwne lev do robienia , 1b.niski , drugi inf4 -dziwne to chyba ze tam coś też grzebali , aby ułatwić nowym to .Sam event przyjemny w miarę szybko idzie ( ja skonczyłem ).
     
  3. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    2,3 prezenty co 4 mapy to wg ciebie niski drop? Chciałbym taki mieć. Średnio dostaje 1 pinka na 5 rund. Wczoraj wieczorem to już był totalny klops z pink prezentami. na 21 rund......0 (po 21 mapce i 21 złotym prezencie dałem spokój i się wylogowałem). Na mojej postaci pinki lecą praktycznie tylko i wyłącznie z miśka a , że drop złotych prezentów z niego jest na niższych poziomach niższy niż na Zagładzie to można mieć wrażenie , że na niskich levelach faktycznie pinki lecą częściej, ale to tylko złudzenie.
    Drop pinków jest masakrycznie niski a najciekawsze jest to , że przez pierwsze 3 dni eventu (dopóki nie skończyłem ostatniego paska postępu) takiej sytuacji nie było, bo co 4-5 map miałem uzbierane fiolety na oddanie misji. Zmieniło się to diametralnie w momencie kiedy dobiłem do końca ostatniego paska. Ciekawe....
     
    Last edited: Dec 13, 2019
  4. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    mam dokładnie taką samą sytuację jak kolega modrzejkuz jak zrobisz to już zapomnij o prezentach czy to celowe ? ktoś już pisał bo pamiętam aby najpierw do inf1 biegać tylko fatal aby nadziobać paczuszek potem sru na maxa z inf jaki wlezie
     
  5. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Nie widzę zależności między dropem fioletowych prezentów a paskami postępu - znajoma od samego początku narzeka na drop, a nadal jest na bezpoziomowych paskach. Niestety, to jest loteria - co prawda nie zdarzyło mi się mieć takiego pecha jak Ty, ale wczoraj też zbierałam jeden złoty prezent za drugim, tymczasem przedwczoraj przy oddawaniu misji ciągle miałam nadmiar fioletów.
     
  6. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Drodzy Państwo jak się ma nasz mini hmm myślę że zrobić to w kilka min to nie kłamstwo ( na pewno 1 pasek :D )
    Z nudy zrobiłem sobie takie test wejścia, wyniki ( tak jak wchodziłem po kolei ) zapisałem na kartce po czym wybuchłem śmiechem :)
    Poziom Normalny - 20 postępu
    Poziom Bolesny - 28 postępu
    Poziom Dręczący - 40 postępu
    Poziom Śmiertelny - wybaczcie ale nie chciało mi się liczyć / patrzeć po prostu wybuchłem śmiechem bo już przy przed ostatnim NPC do wypuszczenia po prostu zakończyłem 1 pasek co do inf4 nie wiem raczej nie chcę nikogo zagadywać czy ktoś weźmie nupa 25k DMG :)

    Generalnie siedząc na Herdeur-ze i czytając czat i wypociny pisane po angielsku że jestem nupem i proszę weźcie mnie na mini fatal albo inf1 to chyba nic innego jak chęć wyszarpania korzyści materialnej w postaci monet, unikatów itp. bo kurde chyba w godzinę zrobiłem te 3 mapy całe razem z misiem do tego w między czasie robiąc kawę i walczyć z kotem swojej kobiety o miejsce na kanapie :p

    Pozdrawiam i udanego dropa :D
     
  7. Kielich79

    Kielich79 Forum Apprentice

    Jak ja widze mini event zacznijmy moze od postepu za wejscie na inf4 ktore wynosi cale 100! czyli zeby zrobic mini event trzeba isc 38x na inf4 osobiscie poleglem po 6 wejsciach szkoda czasu i zycia na gre ktora zalicza sie do grupy "gnioty i wypociny" dodanie eventow/mini na inf4 jest chore z punktu widzenia darmowego gracza co odwiedza dso i po za gra ma normalne zycie. Szybko wystrzelimy sie z wejsciowek na inferno co za tym idzie albo odpuszczamy dany event lub kupujemy wejsciowki za mm. Gra jest dla dwoch graczy platnik i taki co nie ma zycia i gra 24/h. Zmiany jakie zachodza w grze sprawiaja ze ludzie zaczynaja odchodzic bo ile mozna latac 9map? ile mozna latac eventy ktore wymagaja grania calymi dniami biegania po 2 mapkach i na koniec jeszcze zakupow za mm. To jest moja opinia na temat obecnego DSO kierunek jest jeden i to nasza $$$ widzi bp a nie grywalnosc dziekuje
     
  8. Devedolser

    Devedolser Forum Apprentice

    Ja mam inne zdanie.. Gra jest f2p i to bardzo tylko niestety nowi musza wpierw zbudowac postać by zrobic i4 gdzie sa najlepsze nagrody bedac poczatkujacym skupilbym sie na otworzeniu prezentu i zrobieniu i4 eventu co daje az 2xkrolewskie kamyki, event typu nie zrobisz to sprobuj za rok, fakt duzo biegania i nie kazdy na na to czas bo swieta obowiazki itd co ja moge więcej powiedzieć niepodoba sie to zmień grę nie ma co plakac ze nie moge lub za duzo biegania nikt cie przeciez nie zmusza bys robil event, mi osobiscie sie mini podoba ale trzeba miec dobra postac i szybosc biegu jest to do zrobienia w stosownym czasie mysle ze nikt majacy znajomych pasje itd nie wezmie sie za tytol dso na powaznie badzmy szczerzy trzeba podejsc do tego z dystansem i ocenić co moge czego nie i czy warto w to dalej brnąć gra definitywnie promuje koksow dajac nowym jasno do zrozumienia ze czeka ich dluga droga zanim cokolwiek zrobia
     
    Sandofdesert likes this.
  9. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Subtelnie przypominam, że fragmenty drogi zagłady można kupić za fragmenty materii.
     
  10. Kielich79

    Kielich79 Forum Apprentice

    Do koksa jeszcze sporo brakuje ale w grze jestem chyba od poczatku dso juz ladnych pare lat, latanie na i4 i tankowanie bossow na 2h tez nie jest dla mnie czyms kosmicznym raczej bym powiedzial rutyna. Stwierdzam z wlasnych obserwacji ze gra idzie w kierunku p2p bo jezeli nie grasz calymi dniami to nie bedziesz mial czasu na robienie wejsciowek czy robienie eventu ktory wymaga sporo czasu od gracza i tu sie pojawia opcja kupowania wejsc/buffa/plaszczy itp. Zmiany obecne w grze sprawiaja ze akcje specjalne wymagaja wiecej czasu ktory musi poswiecic gracz lub zaplacic za zrobienie danego wyzwania. Dla mnie zmiany w eventach i paski postepu na rozne lvl w tym i4 to tylko i wylacznie zagranie na kase ze strony bp
     
  11. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    Witam, o co chodzi z tymi maszynami za monety? W sensie te maszyny da się odpalać powtarzalnie? I za 2000 monet można włączyć jakiś bunt rakieciarzy - co to jest :)?
     
  12. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    płaszcz " bunt rakieciarzy " działa na podobnych zasadach jak ten który możesz zakupić teraz na event świąteczny albo ujmę to tak " da Ci ułatwienie w evencie " kupisz go raz tak samo 9999 eski śniegu + ileś tam postępu ( 10k ? ) Te 3 rzeczy kupisz na pewno tylko raz ja osobiście kupiłem postęp kiedy byłem już na inf1 bo nie chciało się więcej obijać :) i eskę kiedy nogi rozbolały od biegania za bałwanami.
    I co do zakupionego postępu przez dropione monety, im większy mod np inf4 tym więcej go dostaniesz ( proporcjonalnie do poziomu mapy)
    Najfajniejszy jest automat za 5 monet, używasz go cały czas za każdym wejściem i daje Ci purpurowy/złoty prezent + ileś postępu w zależności od poziomu mapy na jakim jesteś. Reszty automatów nie otwierałem.
    Mam nadzieję że pomogłem jeśli nie poprawcie mnie proszę :)
     
  13. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Czy mod ma znaczenie w mini jesli chodzi o drop klejnotow?
     
  14. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Klejnoty można zdobyć od poziomu zagłada I.
     
    vortex0811 likes this.
  15. lyssy1967

    lyssy1967 Forum Greenhorn

    Nobel dla tego co to wymyslił drzewko poziom Zwykły i Zagłada IV o co tu chodzi ***** ???
     
    Last edited by moderator: Dec 14, 2019
  16. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Inf4 nie jest trudny :) Nie liczac za duza ilosc potworow ktore BLOKUJA....
     
    Last edited by moderator: Dec 14, 2019
  17. Raf4444

    Raf4444 Forum Apprentice

    witam
    klejnot postepu mam 5, z tego co widze to wiecej nie wloze, mozna to jakos laczyc, bo na tym mini to dla mnie raczej tam nagrod nie widze
     
  18. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Cel osiągnięty. Wesołych Świąt. :)


     
    ZabijMnieGlino likes this.
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    slaveks, Akatriel - Wasze posty zostały usunięte. Rozmowa już definitywnie odeszła w kierunku dyskusji na temat kierunku zmian w grze, a przypominam, że wątek dotyczy eventu świątecznego.

    lyssy1967 - z Twojego postu usunęłam obraźliwy fragment - dezaprobatę można wyrażać innymi słowami.
     
  20. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Z ciekawosci :) Na tym mini zdobyles te 5? Jesli tak to jaki mod? :)