Discussion DYSKUSJA: EVENT: Święto Zimowego Przesilenia

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Gibon

    Gibon Forum Greenhorn

    Najniższy poziom na jakim mogę wejść do lokalizacji eventu 'Święto Zimowego Przesilenia - terror Kranparusa (1/3)' jest bolesny, czy jest to zamierzony zabieg czy natrafiłem na buga? Posiadam za niski poziom żeby poradzić sobie na Bolesnym a mimo tego chciałbym wziąć udział w tym evencie. W załącznikach zarzucam wygląd wejścia na mape. Dodam, że obie pierwsze opcje wyboru trudności są na poziom Bolesny. Z góry dzięki za odpowiedź.[​IMG]
     
  2. 3gramy

    3gramy Forum Greenhorn

    Z opisu eventu zimowego wynika ,że drop monet z Kranparusa jest gwarantowany od poziomu dręczącego oraz większego.
    Biegamy na zagładę i monety nie wypadają za każdym razem, przez kilka godzin grania wypadło dokładnie 8 monet a zabiliśmy go kilkadziesiąt razy :/
    Może ktoś z Modów łaskawie wytłumaczyć o co tutaj chodzi ? Czy to kolejny błąd gry a może źle opisano event ?

    Ręce opadają i odechciewa się grać !!!
     
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Gibon, 3gramy - Wasze posty przeniosłem do tematu dotyczącego eventu zimowego.

    Wysłaliśmy zapytanie o tę kwestię. Odpowiedzi spodziewałbym się najwcześniej w poniedziałek.
     
  4. 3gramy

    3gramy Forum Greenhorn

    Co w temacie ?
     
  5. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Nabrali wody w usta.. :D.
    Jeśli jest to błąd (a jest) to czego się spodziewasz? Rekompensaty ? Co najwyżej BP oficjalnie przyzna , że jest to błąd i zostanie naprawiony w ...następnej wersji tego eventu czyli za rok :D. Swoją droga ....podziwiam, że przy obecnym stanie gry (jeden wielki stos błędów, niedoróbek i kompletnego braku balansu) w ogóle przychodzi komuś do głowy , żeby próbować robić eventy. JA zimowy odpuściłem po 2 ubiciach miśka a mini po 4 biciach Kranparusa....................
     
  6. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    to i tak dlugo wytrzymales ;d
    co prawda mag na zbugowanym wirku bije bossa wiecznosc, ale nawet jakby nie bylo to i tak pewnie bym to olal po 1 biciu miska i 1 bicu kranparusa
    farmic 24/dobe mi sie nie chce+nie mam czasu, a nawet jakbym mial czas to nie ma po co, bo nagrody zalosne
     
  7. 3gramy

    3gramy Forum Greenhorn

    Halo obiboki :) Czy łaskawie odpowie któryś z Modów co w temacie dropu monet ?
    Za chwile kolejne mini wyzwanie a informacji w dalszym ciągu brak !
    Gracie w CyberPunka ,że nie macie czasu udzielić prostej odpowiedzi ? :)
     
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Łaskawie odpowiadam, że nie dostaliśmy odpowiedzi od producenta.
     
  9. 3gramy

    3gramy Forum Greenhorn

    Rozumiem ,że odpowiedzi nadal brak ?

    Coś mi się wydaje ,że BigPomyłka prócz graczy ma juz nawet Moddów w głębokim poważaniu, skoro nie udzielają nawet Wam odpowiedzi na pytania dotyczące jednego z ważniejszych eventów w grze .

    Dzisiaj kolejny paradoks eventowy, a mianowicie w jaskini z prezentu dostajemy ( uwaga! uwaga! ) udoskonalacze wyposażenia :) ( co niby mamy z nimi zrobic skoro zostały usunięte z gry )

    Tym razem pewnie też nie będzie odpowiedzi ale łaskawie proszę zapytać co tu się dzieje !? Dlaczego robią znowu z ludzi idiotów ?

    W zasadzie nasuwa się jeszcze jedno pytanie ,dlaczego nie wypadają unikaty z bossów Eventowych (misiek,kranparus) ? Jeżeli się mylę to poproszę screena z dropu.

    ps: to co obecnie dzieje się w tej grze wzywa o pomstę do nieba ! mam nadzieje ,że to ostatnie chwile tej BigPomyłki .
     
    Last edited: Dec 22, 2020
    BKGREG likes this.
  10. ZabijMnieGlino

    ZabijMnieGlino Padavan

    Czy bryzę zimowego przesilenia, niezbędną do łączenia do runy zimowego przesilenia można tylko dostać kończąc pasek postępu 40k, czy można ją uzyskać w inny sposób?

    Za odpowiedź z góry dziękuje.
     
  11. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Pytania pozostają bez odpowiedzi, zatem odpowiedź nasuwa się sama :(

    Z udoskonalaczem to zwykła wtopa. Pozostaje nam za to przeprosić

    Czekamy z niecierpliwością na naprawę podstawowych błędów, a potem na kolejne fixy, które przywrócą wysoką grywalność i radość z gry.
     
  12. ludwik10

    ludwik10 Forum Apprentice

    Czy można zdobyć więcej bryzy zimowego przesilenia po za paskiem postępu? Jeżeli tak to jak lub z jakiego bosa.
     
  13. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Krótka odpowiedź: Nie.
    Jedynie z paska postępu, czyli kolejna z rok.....
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Można zdobyć tylko 1 sztukę bryzy i tylko z paska postępu.

    Posty przeniosłem też do dyskusji na temat eventu.
     
  15. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Cześć! Skoro to wątek do zadawania pytań, to ja chciałbym zadać pytanie pomysłodawcy odnośnie mini eventu "Terror Kanparusa 2/3".
    Miałem nadzieje na przyjemną rozgrywkę podczas tejże akcji specjalnej, ale okazało się, że aby ukończyć tą odsłonę mini eventu musiałbym spędzić masę czasu. Już pomijam, że maksymalny postęp z jednego przejścia mapy jaki możemy uzyskać to 140 (na poziomie rozlew krwi) na co nie każdy gracz moze sobie pozwolić... Więc aby ukończyć ten mini event musiałbym wejść na mapę ponad 110 razy, a przy tym popaść w depresje i dostać ataku padaczki. Normalny człowiek, który ma życie, rodzinę i pracę nie dysponuje takim czasem. Rozumiem, że za 200 zł możesz nabyć pelerynkę i przejść mapę nie 110x, a 55x co wciąż jest czasochłonne. Drugą kwestią to czas na ukończenie tego mini eventu.. 4 dni to zdecydowanie za mało, tymbardziej że co kolejny mini event to i pasek postępu zostaje zwiększony (i to nie mało)

    Podsumowując.. Nie jest to przyjemna rozgrywka gdzie człowiek może się odprężyć, a jedynie wyścig z czasem
     
    Sandofdesert likes this.
  16. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Co do ogólnej opinii na temat wyzwania, to zostanie ona przekazana dalej.

    Muszę się jednak nieco przyczepić do części merytoryczno-matematycznej.
    Na poziomie rozlew krwi z jednego przejścia dostaje się dokładnie 210 postępu (7 klatek po 30). Aby zrobić całe wyzwanie tylko na tym poziomie, to potrzeba 84 przejść. Wbrew pozorom, peleryna nie zmniejsza liczby przejść o połowę. Z nią, wymagane będzie zrobienie 56 przejść na rozlewie krwi. Idąc dalej w obliczeniach, przy 84 przejściach w ogóle, trzeba zrobić średnio 16,8 przejścia dziennie (11,2 w przypadku aktywnej peleryny).
    W przypadku chodzenia na poziom bezlitosny:
    - 140 postępu z przejścia (210 z peleryną)
    - 125 przejść w ogóle (84 z peleryną)
    - 25 przejść dziennie (16,8 z peleryną)

    Post przeniosłem też do wątku dotyczącego eventu zimowego.
     
  17. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    Na temat mini się nie wypowiem bo po prostu nie mam cierpliwości, czasu tak jak Przyjaciel napisał ( super post, szacunek ) ale zapytam gdzie jest drop z zimowego eventu całego, czyli mini oraz gnanie wszystkich pasków postępu z miśka i nie mam tu na myśli łapek prezentów legend czy czapeczek gnoma gdzie peleryna gdzie laga 2h z miśka i 1h + reszta z karampusa zrobiłem prawie cały event zmieniając tylko mody bo takie miałem widzimisię mam kupę łapek wszelakiego koloru i tylko tyle i to wszystko co można dostać ? Co wyrwiesz z paska i kropka ?
     
  18. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Ja mam pytanie odnośnie pewnego przedmiotu który można uzyskac z postępu eventu, mowa tutaj o "Bryza Zimowego Przesilenia" Do czego owy przedmiot służy?
     
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Wychodzi na to, że przedmioty setowe oraz unikatowe mają ekstremalnie niską szansę dropu. Przez cały event znalazłem tylko 1 unikat (torbę na prezenty) oraz 1 przedmiot setowy (amulet Kranparusa). Przekażę to jako feedback - może w przyszłym roku coś się zmieni :)

    Bryza jest jednym z 4 elementów potrzebnych do stworzenia Zjednoczonej runy zimowego przesilenia. Pozostałe 3 to: runa witalności, runa spustoszenia oraz runa wytrzymałości (lód). Wszystkie runy muszą byś w stopniu zwykłym, tj. szare.
    Post przeniosłem do wątku z dyskusją o eventcie.
     
  20. Dorota1305

    Dorota1305 Forum Greenhorn

    W którym miejscu można znaleźć ilość buraków do wstępu na świat wydarzenia?