Discussion DYSKUSJA: EVENT: Święto Zimowego Przesilenia

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Prawdopodobnie tak. Możesz oczywiście zrobić drugie i trzecie mini-wyzwanie związane z Kranparusem, ale mitycznego klejnotu już tej zimy nie uzyskasz.
     
  2. Soulshade2

    Soulshade2 Someday Author

    Bardzo dobra i szybka impreza tym razem dla każdego. Nawet jeśli ktoś nie jest w stanie osiągnąć niedźwiedzia, jest wiele osób, które pomagają. Misja wręczania prezentów w zamian za moenty Phentos jest bardzo dobra w bardzo krótkim czasie do możliwości zebrania 2 500 000. monet, więc do zadania jest op. Gracz grający od 0 jest w stanie farmić te monety w kilka dni, nie wspominając już o opcji kupna monet zamrożonych, monet społeczności itp., a także bardzo duży plus dla nowych i nowych graczy. I bardzo opcjonalny klejnot, który pozwala ożywić jeden element Cryta, aby nadal stał się trwały. Pozdrowienia
     
    Last edited: Dec 22, 2022
  3. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Co z tym eventem kranparusa 2/3?? Czego juz sie skonczyl? Przed pojsciem spac patrzalem bylo 19godzin do konca, mowie wstane i sobie na spokojnie go dokoncze, teraz patrze juz go nie ma. Na pewno nie spalem tyle godzin bo te 19 godzin wychodzilo jakos ze skonczy sie 20-22. Juz którys raz z kolei zauwazam przed wczesne zakanczajace sie eventy. Teraz czekac rok czasu bo bedzie mi 1 częsci brakować do klejnotu.
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Od samego początku koniec tego wydarzenia był zaplanowany na godzinę 17:00 CET (czasu środkowoeuropejskiego), a nawet owo wydarzenie potrwało dzień więcej, niż było to pierwotnie planowane. Wyzwanie miało się skończyć 22 grudnia, a nie 23 grudnia. Łącznie trwało ponad tydzień, więc to była wystarczająca ilość czasu do ukończenia go. Wobec tego jedyne, co mogę zrobić w tej sytuacji, to poradzić, aby na przyszłość nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i zawsze zwracać uwagę na godzinę zakończenia wydarzenia.
     
  5. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Pytanie co do klejnotu nowego. 1 czesc leci z ostatniego paska kranparusa, druga z glownego, trzecia do kupienia, a czwarta z czego to leci? Chodzi mi o scroll of ice resistance. Slyszalem ze na koncu pasku kranparusa 3/3 bedzie, ale widze ze znowu ten frost fragment poraz 3. To jest jakis blad czy to jest ten scroll of ice resistance?
     
  6. Ennika

    Ennika Active Author

    Ten scroll jest z dużego prezentu za 2500 monet Phestosa

    https://board-en.drakensang.com/thr...zimowego-przesilenia.79041/page-8#post-787414
    W tym wątku jest wymieniona zawartość prezentu.
     
    Afkaserious and BA_Yahiko like this.
  7. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    tyle biegania i zawód na końcu
    ten klejnot , to może i dobry dla początkujących co cierpią na brak kryta
    ja osobiście potrzebuję dmg i nie wiem jak zdobyć(
     
  8. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Właśnie nie dla początkujących :)
    Dzięki niemu mogłem ściągnąć 6 kamyków pod kryta i założyć pod blok nadal zachowując 500%
    Jak zdobęde set dragana (chyba ze znowu przegapie) to myślę, że będą mógł ściągnąć kolejne 4. :)
    To klejnot procentowy....im więcej masz tym więcej dostaniesz, a początkujący nie mają za duzo, więc za dużo nie dostaną.
    Dla mnie to głównie pod endgame.

    Jak masz kamyki dmg na Max + klejnoty + naszyjnik ze starego Sargona, ale nie masz setu dragana i broni z jubileuszu to powinieneś zatrzymać się na 550k jak ja (jeśli grasz łukiem) i tego progu raczej nie przeskoczysz. Dużo daje też pet. Cierpie na brak speedattack'u więc na wróżke sobie nie pozwole, ale na lalke Dragana juz tak.
    Broń z jubileuszu daje dużego kopa, z tego co pisali mi na DSC to nawet o 210k dmg wiecej.
     
    Last edited: Dec 31, 2022
    ΣMiwel and BA_Yahiko like this.
  9. Kanssis

    Kanssis Forum Greenhorn

    A jak mam połączyć na stole warsztatowym 4 elementy do renifera zimowego przesilenia jeżeli dodałam renifera zwykłego wcześniej do sakwy kolekcjonera i nie mam go już w wyposażeniu?
     
    Last edited by moderator: Dec 31, 2022
  10. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Kanssis - przesunąłem Twoje pytanie poza ramkę cytowanej wiadomości.

    Tak jak wspomniałem w cytowanej przez Ciebie powyżej wiadomości - do zdobycia są 3 renifery, więc jeśli jednego dodałaś już do sakwy kolekcjonera, to nadal masz możliwość zdobycia takiego samego renifera z dwóch innych źródeł i wtedy zamiast dać go do sakwy, możesz go na spokojnie użyć do utworzenia na stole warsztatowym Renifera Zimowego Przesilenia.
     
  11. Marioherster

    Marioherster Forum Apprentice

    witam mam pytanie odnosnie peleryny na bunt rakieciarzy ktora mozna kupic u miska na zimowym ewencie na ile ona jest i w jakim termine mozna ja wykorzystać
     
  12. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Pelerynę otrzymujesz w postaci skrzynki, którą trzeba otworzyć, żebyś mógł jej użyć. Jest on ważny przez 12 dni od momentu otworzenia tej skrzynki.