Discussion DYSKUSJA EVENT: Zanieczyszczone kanały w Kingshill

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Zastanawia mnie jaki jest sens tego nowego setu.Kto o zdrowych zmysłach porzuci swoje pocraftowane itemy z platynami po to żeby chodzić w czymś nowym tylko dlatego że daje jakiś nowy efekt i bonus od trucizny.Póki co każda cześć setu jaka dropi mi i wszystkim z którymi gram ląduje od razu w piecu albo w sklepie,nawet bez sprawdzania bonów.Ot taki świetny nowy set.
     
    tozagol likes this.
  2. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Nigdzie nie było wprost powiedziane, jaka jest szansa na uzyskanie towarzysza po ubiciu Szczurokróla - to gracze wyszli z założenia, że wynosi ona 100% (co jest logicznym wnioskiem, patrząc na drop w Kanałach pod targowiskiem). Wychodzi na to, że kolejne pojawienie się Szczurokróla nie idzie w parze z gwarancją dropu.

    Pamiętaj proszę, że istnieją też gracze, którzy nie mają platyn ;) ba! Bywa, że nawet jeszcze 4x złota nie mają.

    Wypadają zarówno srebrne odznaki, jak i brązowe :)
     
    Last edited: Sep 26, 2019
  3. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Ze swinek tez leca srebrne odznaki :) Bardzo malo 1-3 al leca ;)
     
    BA_Bastet likes this.
  4. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Wypadł już komuś towarzysz z Mórgały, czy jednak brak petów z tego bossa i Fantoszczura to jakiś błąd do którego BP się nie przyznaje?
     
    tozagol likes this.
  5. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Fantaszczur wylatuje, dowód w postaci zrzutu umieściła MOD_Tyche ;)

    Co do drugiego peta to jeszcze na mieście nie widziałam pełzającego oka ;p
     
  6. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Na tym zdjęciu macie SZCZUROKRÓLA. Myślałem od kilku dni, że sami się poprawicie. Fantaszczur ani Smierćmrug nie dropi, zgłoście proszę jak najszybciej.
     
  7. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Z całym szacunkiem, ale się częściowo mylisz. Na wspomnianym screenie jest zaznaczony Szczurokról, ale w tle wyraźnie widać, że w sakwie jest także Fantaszczur.
     
  8. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    Dzięki, już człowiek ślepnie od wypatrywania tego peta. Walczę dalej :)
     
    BA_Bastet likes this.
  9. Eradan111

    Eradan111 Junior Expert

    Czy kanapki z klopsikami działają na mini?

    Mi również wypadł Fantoszczur
     
  10. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Mając włączoną kanapkę +10 do wielkości stosu znalezionych odznak hydraulika (nie złotych!), dostałam 35 postępu na mini-wyzwaniu inf1 - także kanapki z klopsikami działają ;)
     
    Eradan111 likes this.
  11. Arreto

    Arreto Forum Greenhorn

    Jaka kombinacja bonusów będzie najlepsza dla broni eventowej (2H):

    4x szkody zwiększone dla tego przedmiotu o x %, czy
    3x szkody zwiększone dla tego przedmiotu o x % + 1x szkody zwiększone o x %?

    Przy założeniu, że posiada się 5x niebieski rubin królewski (5x 90 szkód).
     
    Last edited: Sep 28, 2019
  12. Kornelwsk

    Kornelwsk Junior Expert

    Jaka jest różnica pomiędzy dropem brązowych odznak hydraulika z jadowitego robaka śmierci na inf1, a inf4? Sprawdzał ktoś? Opłaca się w ogóle bo i tak ostatni pasek robi się tylko na inf4 tak - ile potrzeba wejść bez bufów?
    I można jeszcze kupić te buffy (kanapki) które dodają nam do stosu odznaki hydraulika? Czy to z poprzedniej edycji jeszcze niektórzy je mają :)?
     
    Last edited: Sep 28, 2019
  13. BA_Oldman

    BA_Oldman Guest

    Kanapki mają dwa lata ale jeszcze da się zjeść :) Nowych nie kupimy. Ja ostatni pasek robiłem na mapie pod kryptą, eski idzie bardzo dużo na robaki, a przecież na mini wyzwania też jest ona potrzebna, na mini event Trujące Opary również. Trujące opary to chyba najlepiej na śmiertelnym robić (małe zużycie eski).
    Powodzenia.
     
  14. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Dokładnie, trujące opary najlepiej zrobić na śmiertelnym. Robiąc solo na całość idzie 8 - 10 k eski, zależy od obrażeń jakie zadajemy. Na zagładzie 1 trzeba już wydać 25 - 30 k.
     
    tozagol likes this.
  15. vortex0811

    vortex0811 Padavan

    Na inf4 bez buffow z robaka leci niecale 700 odznak. Wiec wedlug mnie bardziej sie oplaca zrobic cale inf4 na robaku (no chyba ze masz czas i fragmenty zaglady)
     
  16. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Dlaczego zabiera dwa razy drogi zagłady na wyzwaniu trujace opary? BP dosłownie robi sobie jaja z graczy w tym evencie i plują nam w twarz.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    kryminal76, rak1972 and kerad19711 like this.
  17. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    Hejka, Pozdrawiam BP. Naprawdę dziś wkurzyłam sie na maxa. Od dawna wiadomo że co jakiś czas tracimy buffy + kostium + pet, normalnie to strata golda tylko, ale dziś miałam bardzo nie miłą przygodę ze stratą buffa:(. Zdobyłam buff do srebrnych odznak, zakupiłam ekę za 3k mm i przy pierwszym wejśćiu wszyskie buffy zniknęły , łącznie z tym do odznak, zmiana mapy nie pomogła. Cz naprawdę nie można tego naprawić i dać graczom minimum przyjemnośći z gry? Moja postać i tak nie ma farta , a wręcz pech a do dropu, craftu i można powiedzieć do wszystkiego. Gracz który gra okazjonalnie , wchodzi i w kilka dni zdobywa to, co ja męczę od miesiąca albo dłużej, ale ok drop losowy craft też, ale ten buff rozwalił mnie dziś na łopatki:(:(:(:(:(:(:(:(
     
    tozagol, rak1972 and Akatriel like this.
  18. Kairroq

    Kairroq Forum Apprentice

    Napisz odrazu do pomocy technicznej i wyjasnij im cala sytuacje, powinni ci zwrocic
     
  19. hacker09897

    hacker09897 Someday Author

    Cześć mam pytanko odnośnie eventa. Na jakim modzie najlepiej farmić peta ,,śmierćmóg'' oraz czy ktoś już go pozyskał?
    Bo słyszałem, że jest mała szansa na zdobycie go z góry dziękuje za odpowiedzi.
     
  20. Jasiu111

    Jasiu111 Forum Pro

    Udało mi się wyhaczyć topór pogromcy trucizn. Policzyłem więc, w którym miejscu dodaje się bonus z wartości wyjątkowych. Sprawdza się gorszy scenariusz - 36% sumuje się z zaklęciami szkód tego przedmiotu, które są na broni.