Discussion DYSKUSJA EVENT: Zanieczyszczone kanały w Kingshill

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  Naprawdę nie chce się juz latać za tymi petami, nie mam ochoty na farmę kluczy. Nie widziałam jeszcze nikogo na moim serwerze ze zwierzakiem, więc nie wiem skad wzięli tych ubić do wyzwania. Ja osobiście ani razu nie widzialam szczurzego króla, fanaszczura biłam z 1000 razy i nic, ale za kodzik dziękujemy:pI jeszce jednej sprawy nie pojmuję, może do tego potrzeba wyższych studiów, jaki sens ma na zakończenie ostatniego paska eventowego nagroda w postaci buffka do odznak, jesli ktoś ma koniec eventu to na kij mu buffek się pytam?
  Takie niby nic , a jednak, może żal im było dać choćby kamyk dla tych co jednak sie zawzięli i zrobili cały evento_O
  Pozdrawiam:p
   
  tozagol and Vavara like this.
 2. Eleander

  Eleander Forum Greenhorn

  Jestem graczem ktory wrocil do gry i zaczął od zera, sam event dzieki kluczom bonusowym do przezycia ale....zdobywanie odznak droga przez mękę.Z trudem skonczylem poziom zwykly i probuje zrobic bolesny ale za jeden run mam 40-60 odznak , koledzy z Bractwa maja kanapki etc ja nic oni juz koncza zagłade ja morduje bolesny.Farmienie kluczy - 4-5 kluczy na run czyli dwie godziny zbieram klucze a potem wchodze 4-5 razy do kanalu. na szczescie dodali klucze bonusowe.Wiec moze by cos na przyszlosc pomyslec o graczach poczatkujacych
   
  tozagol likes this.
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Zauważ proszę, że buff ten działa nie tylko na brązowe odznaki, czyli postęp zdobywany w głównym evencie, ale również na srebrne - czyli postęp w wyzwaniu Trujące opary ;)
   
 4. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  Drogi Modzie:)zauważ proszę , że na końcu drugiego wyzwania też jest buff:p. No chyba ,że bedzie niespodzianka , będzie jeszcze jedno wyzwanie i będziemy biegać za złotymi odznakami. Nie wiem do jakich odznak jest buff , bo wolę eskę i klucze spożytkować w inny sposób i ostatnią rundkę narazie sobie darowałam:)
   
 5. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Przecież nie trzeba tych eventów wykonywać wg określonej kolejności, możesz skończyć Trujące opary i mieć buffa na ten drugi. Buffy na końcu każdego z obu eventów ułatwiają możliwość kończenia ich w dowolnej kolejności.


  Chciałbyś mieć taki sam łatwy start jak ci, którzy poprzednio stracili mnóstwo czasu by go zrobić (i nałapać buffy), a Ty nic nie robiłeś w grze, bo po prostu wtedy nie grałeś? Myślisz, że to byłoby sprawiedliwe?
  Moja rada jest taka: teraz zbieraj klucze i przygotuj się na następny rok.
   
  Last edited: Oct 5, 2019
 6. .RakshaRanja.

  .RakshaRanja. Forum Pro

  To chyba najbardziej wsteczna logika z jaką kiedykolwiek miałem styczność.

  Dla mnie po kazdym evencie wszystkie te wejsciowki i inne smieci eventowe powinny być wymieniane na gold, mm, eske, etc żeby takiego zbieractwo i trzymanie latami nie miało miejsca - teraz buffów nie ma i TO WŁASNIE JEST NIESPRAWIEDLIWE bo nawet jak na żęsach stanę to nie robię eventu takim kosztem.
   
  Last edited: Oct 5, 2019
  tozagol likes this.
 7. Geraldinio

  Geraldinio Advanced

  Niesprawiedliwe jest karanie tych, co grają dłużej. Przeżyłem mnóstwo eventów, których zwyczajnie nie skończyłem, bo byłem za słaby, ale grałem, żeby kolejna edycja była łatwiejsza. A Ty chcesz, żebyśmy teraz oboje z jednego pułapu startowali? Mam nadzieję, że nigdy do takiej patologii nie dojdzie.
   
  Kairroq and kryminal76 like this.
 8. ΣMiwel

  ΣMiwel Forum Ambassador

  Event powinien być do zrobienia w normalnym czasie bez tych "śmieci". Jak będzie do zrobienia, to będzie można rozmawiać o zabieraniu "śmieci" po evencie... z czym i tak się nie zgadzam.
   
  Vavara likes this.
 9. .RakshaRanja.

  .RakshaRanja. Forum Pro

  To nie jest karanie - event sie skonczyl i graty z nim zwiazane sa zamieniane na zloto czy tam cokolwiek.
  Byla poprzednia edycja, ktora zrobiles i na tym sie event powinien konczyc.
  Takie chomikowanie jest zle dla gry bo devowie musza to wszystko uwzgledniac kiedy wrzucaja nowa wersje eventu.
  Nie wiem o czy mowa ... nie gralem na kanalach wczesniej a skonczylem event o 23 pierwszego dnia nie majac nic zwiazanego z kanalami w plecaku poza kluczami, ktore farmic mogl kazdy a chialbym zaznaczyc, ze czesci do zaworu leca teraz z 10 razy lepiej niz kiedy ja je zbieralem i robilem progress.
   
  Last edited: Oct 6, 2019
  tozagol and kerad19711 like this.
 10. Vavara

  Vavara Forum Apprentice

  Dla mnie event nie do zrobienia. Mam czas jakąś godzinę dziennie na grę. Nawet na wydropienie kluczy czasu nie wystarcza. Szkoda. A przy okazji pytanie, czy potężna esencja-odtrutka jest tylko do kupienia za MM? W przepisach do wykonania jej nie widzę.
   
 11. MRDarak31

  MRDarak31 Padavan

  Esencję najlepiej wytwarzać samemu lub polować na przeklęte amfory.
  Jeśli nie ukazuję ci się receptura, oznacza to, że brakuje ci odpowiedniego przepisu produkcji.
  Znajdziesz go w Kingshill na targowisku u Matrona za 25 drakenów.
   
 12. vortex0811

  vortex0811 Padavan

  on pytal o potezna eske nie zwykla.
  Potezna eske mozna zdobyc tylko z postepu i kodow bonusowych
   
  Vavara likes this.
 13. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Czasem 29 sztuk wypada z kopca ziemi na Rozpasanym robactwie ;) ale i tak - niestety, źródeł potężnej esencji jest niewiele.
   
  Vavara and vortex0811 like this.
 14. krótkasprawa

  krótkasprawa Forum Apprentice

  nagroda za ostatnie wyzwanie[111 drakenów] to jakiś żarcik?
   
  tozagol and kerad19711 like this.
 15. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Nie, nie jest żartem. Równolegle z nią zostania odblokowana główna nagroda za wykonanie wszystkich 4 wyzwań.
   
 16. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  krótkasprawa - post usuwam jako OT. Jasiu111 wyprowadził Cię z błędu co do wydźwięku nagrody za ostatnie wyzwanie - jest ona dodatkiem do głównej nagrody za wszystkie 4 wyzwania, a zatem ironiczny ton Twojego pytania nie był potrzebny ;)
   
 17. Aokiji121

  Aokiji121 Forum Greenhorn

  witam

  jet problem z słabszą runą trujących kolców na dmg który ona zadaje postaci mogą wchodzić bloki , ale bonus z setu wdowy się nie nabija mimo że bloki wchodzą prosiłbym o naprawę tego błędu
   
 18. VenusIT

  VenusIT Commander of the Forum


  Startujemy z nową edycją eventu ;)

  90064489_2988865714493476_4315428318334681088_o.jpg
  Eventowe FAQ z poprzednich edycji znajdziecie tutaj.

  Do dyskusji zachęcamy w tym wątku.

  Życzymy Wam udanej zabawy,
  Wasza ekipa DSO

   
 19. KØRΞX

  KØRΞX Forum Greenhorn

 20. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Raczej nie. Dostęp do tego zadania jest możliwy dopiero podczas aktywnego wyzwania Toksyczne opary, które to rozpocznie się w środę, 25 marca.

  Co do samego eventu, to nadal drop kond... znaczy kloacznego pasożyta jest znikomy. Zwłaszcza jeśli porównamy go z dropem innych składników esski.
   
  Pasek likes this.