Discussion DYSKUSJA EVENT: Zanieczyszczone kanały w Kingshill

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  Biorąc pod uwagę mizerność amuletu bieganie tych "pseudo mini" do końca mija się z celem i jest kompletnie pozbawione sensu. Większość graczy robi te mini wyzwanka maksymalnie do koniczynek choć bardziej na miejscu byłoby stwierdzenie:" chciałoby robić" bo już drugie miniwyzwanko przy 2 wejściu na mapę przywitało graczy ładowaniem mapy przez 5 minut i komunikatem o błędzie 36 (zawieszenie serwera). Przy poprzedniej edycji łudziłem się, że BP pójdzie po rozum do głowy ale jak widać nie takiego nie miało miejsca i nadal czasówki zostały w dodatku przy nie wyrabiającym się serwerze.... Czy naprawdę się oni tam sądzą, że gracze przez kilka następnych dni będą siedzieli cały dzień w grze i czekali na beznadziejne mini wyzwanka, żeby zebrać składnik do ..wytworzenia wątpliwej jakości amuletu??

  Ja osobiście po 3 komunikacie o zawieszeniu serwera odpuściłem nawet kamyk oszlifowany z pas.ka.. - po cię denerwować indolencją..... wiadomo czyją.
   
 2. Totentamten

  Totentamten Junior Expert

  Te akcje będą się powtarzać z zachowaniem postępu? Czy jest dwie godziny i koniec?
   
 3. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  2 godziny i koniec. Za 4 godziny kolejna od 0.
   
 4. Daniel.zkl

  Daniel.zkl Forum Greenhorn

  Totalna porazka ciagle lagi 2 mini skonczone 2 min przed koncem a poprzednie 29min przed koncem ta psychicznie dobijajaca gra nie jest przygotowana na taka ilosc graczy w jednym czasie 2 min ladowania mapy przy 20 musowych wejsciach i jeszcze znalezienie potworka bylo nielada problemem jak czlowiek ma wysiedziec w domu z powodu covid-19 jak ta gra nie jest przychylna dla graczy
   
  Last edited: Mar 22, 2020
  michalog and Majkelix like this.
 5. haryrama

  haryrama Forum Greenhorn

  15 min żeby wejść na mini event porazka ja podziekuje :)
   
  Majkelix likes this.
 6. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Problem z długim ładowaniem map jest znany - można faktycznie założyć, że wpływ ma na to duża liczba graczy, którzy walczą z rozpasanym robactwem :(
   
  BA_Oldman likes this.
 7. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert

  Witajcie, a ja mam pytanie dotyczące tego amuletu odbicia, czemu gracze tak zanim biegają w czym on jest taki wyjątkowy? Bo nie rozumiem jego wartości specjalnych szczególnie tej: "Nie otrzymasz obrażeń... (...)" -> wytłumaczy ktoś?
  I druga sprawa tą truciznę wyrmę dropi się tylko i wyłącznie z mini? A bulwę prostackiej dzikiej róży skąd pozyskać?
   
 8. Valkirn

  Valkirn Forum Apprentice

  Nie dropi Proszek mrocznej mocy w Kanałach pod Kryptą Królów. Wszsytko inne mam. Jak mam robić esencje-odtrutki nie mając tego składnika. Niedługo Mrógała a drop tego składnika obcięty. Czy wy sobie kpiny urządzacie z graczy? Czy błąd był zgłaszany? To już kolejny event z tym błędem. Co jest tam z wami grane?
   
  Majkelix likes this.
 9. eryczakes

  eryczakes Forum Greenhorn

  Ja nowy dopiero 50 dzień gry jutro, ale puki co już jestem na VI w tym evencie xD tylko solo i robię tylko i wyłącznie painfull jeśli chodzi o klucze gdyż nawet czasem co rundkę te 6 kluczy się zwraca, dodatkowo solo farmie robala na normal tylko bo na normal i painfull jak patrzałem tyle samo dostaję czyli 24, event lajtowy ale fakt jak ktoś jest całkowitym leniem to nic nie zdobędzie czegoś fajnego z tego eventu, każdy musi potestować jak mu będzie lepiej bo zawsze będzie jednemu tak lepiej drugiemu tak i potem *****. Jak ktoś zapyta czemu robię na painfull te dungi gdzie klucze trzeba to pisałem, a dlaczego robala na normal a nie np fatal i up bo po pierwsze graczy którzy pomagają jest strasznie mało jak na tę grę tylko samoluby co pomagają tylko guild i znajomym z real mało takich co od tak pomogą, a po drugie że solo to nie chcę tracić esencji a tak to na normal tylko 50-70 schodzi ;), pare sec i bosa niema i da rade?? Da, wystarczą chęci i painfull/normal tylko i się zrobi ten event :) nick Eryczakes Grimmag, poszukuję aktywnej guild jak coś pm thx
   
  Last edited by moderator: Mar 22, 2020
 10. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Majkelix, -kiler5-, Bazyliszekxxx - chyba nie wyraziłam się dość jasno, a zatem powtórzę, tym razem ładnym, czerwonym kolorem: problem jest znany. Powielanie zgłoszeń na forum jest bezzasadne. Jeżeli coś zostanie w tej kwestii zrobione, zapewne pojawi się odpowiednie ogłoszenie.

  Cieszę się, że podoba Ci się event, jednak na przyszłość używaj nieco innych słów oznaczających "przekazywanie negatywnej opinii".
   
  eryczakes likes this.
 11. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Amulet odbicia niweluje szkody jakie by się otrzymało poprzez używanie runy trujących kolców. Dzięki temu, sama runa "zadaje" obrażenia tylko przeciwnikom, a nie też Tobie. Trucizna wyrma jest do zdobycia tylko w mini wyzwaniach. Natomiast bulwa prostackiej dzikiej róży jest do zdobycia w wyzwaniu Trujące opary, które rozpocznie się w środę. Można je będzie wydropić z wyplutej bulwy w Opuszczonym kanale (mapa prowadząca do mapy w Mhroblikiem).
   
  Kornelwsk likes this.
 12. Kornelwsk

  Kornelwsk Junior Expert


  A opłaca się go używać z runami trujących kolców zamiast np. amuletu ośmiornicy czy amuletu czarnego rycerza, jak to się przekłada na dmg te runy?
   
 13. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  wyłączanie serwerów w czasie trwania mini to chyba niedobry pomysł, :(
   
 14. michalog

  michalog Forum Apprentice

  Też byłem właśnie przed chwilą zdziwiony pomysłem BP. Takie prace powinni zrobić w nocy, a nie w ważnych momentach, nadto usuwanie jednego błędu przez godzinę jakim jest proste upuszczanie drakenów przez jednego tylko bossa to chyba totalna porażka ze strony programistów DSO. Pogratulować tylko wspaniałomyślności, gratki twórcy :p
   
 15. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  Ja coś przeoczyłem? Mini wyzwanie zaczyna się o 10, a przerwa powinna się skończyć ok. 9:30. Gdzie tu więc "wyłączanie serwerów w trakcie mini"?
  Druga rzecz, oficjalny changelog tego hotfixa może być o wiele bardziej ubogi niż jego faktyczna wersja. Może chcą poprawić błędy, które są krytyczne, a jednocześnie nie chcieli tego nagłaśniać. Nie dowiemy się tego nigdy.
   
  BA_Bastet likes this.
 16. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  Drogi Jasiu111 , nie wszyscy grają na Grimm i Heredur, przerwa zaczeła mi sie na 15 min przed końcem mini
   
 17. Trade_Gator

  Trade_Gator Someday Author

  Dzisiaj w kanałach pod Kryptą można wydropić szczurokróla. Czy jest gdzies harmonogram na jego występowanie w kolejne dni?
   
 18. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  TL_Tyche likes this.
 19. Totentamten

  Totentamten Junior Expert

  Dzisiaj za 1100 postępu w mini już tylko 10 wzrostników.
   
 20. Tomino03

  Tomino03 Forum Greenhorn

  O ile się nie mylę 10 wzrostników otrzymuje się jedynie z mini na Twierdzy Teganswall. Na innych mapach wzrostników jest zawsze 100. Przynajmniej na razie.
   
  Last edited: Mar 26, 2020
  Majkelix likes this.