Discussion DYSKUSJA: Święto jubileuszu Dracanii

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Sep 3, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Święto Jubileuszu Dracani
    ~Dyskusja~
    W tym wątku zapraszamy do dyskusji o evencie Świąta Jubileuszu Dracani ;)

    Zachęcamy również do wyrażania opinii, zgłaszania propozycji zmian czy napotkanych problemów.
     
  2. artur2411

    artur2411 Forum Greenhorn

    Event jubileusz święta dracanii wiecie może dlaczego nie idzie pasek postępu
     
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Paski postępu odblokowuje się liniowo - jedno po drugim. Aby odblokować ten z Krajów północy, należy odblokować pasek z Durii, aby odblokować ten z Atlantydy, należy zapełnić pasek z Krajów północy itd. Skoro postęp Ci się nie dodaje, to znaczy, że danego paska nie masz jeszcze aktywnego. Zbieraj skrzynki z fantami, a otwieraj tylko te, które są aktywne.
     
  4. marc84in

    marc84in Forum Greenhorn

    Coś wiadomo na temat odbugowania tej przeklętej łajby w Grimford?? Bo tak słabo to wygląda.
     
  5. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Czekamy na hotfixa, prawdopodobnie będzie w tym tygodniu.
     
  6. GritixO

    GritixO Forum Greenhorn

    Co jest z tym statkiem odblokowałem sobie północ ale goblina otworzyć nie mogę na statku XD
     
  7. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Problem z goblinami z Urodzinowego Statku jest już znany, ma być naprawiony wraz z hotfixem, który jest przewidziany na jutrzejszy dzień.
     
  8. Asmodeusz

    Asmodeusz Forum Greenhorn

    Kiedy będą jakieś szczegóły dotyczące mini akcji specjalnej powiązanej z urodzinowym Eventem Jubileuszu Dracani? czy będzie to podane w tym tygodniu czy bliżej końca eventu głównego?
     
  9. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Na tą chwilę ciężko powiedzieć. Aktualnie czekamy na kalendarz eventowy na ostatni tydzień września, może wtedy pojawi się jakiś konkretny termin odnośnie tego wydarzenia. Szczegółów narazie nie możemy zdradzić. Mogę jedynie powiedzieć, że dodatkowe wydarzenie związane ze Świętem Jubileuszu Dracanii może niektórych zaskoczyć.
     
  10. jumamaster

    jumamaster Someday Author

    Wydaje mi sie ( takim mój domysł ) że owe zasskoczenie ma dotyczyć podobieństwa w dawno juz zapomnianym evencie visanmcjum . Elementy jakie pojawiły sie w opisie mni akcji jubileuszowej przypominają elementy z podanego przeze mie wyżej eventu .
     
    Last edited by moderator: Sep 22, 2022
  11. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Był hotfix a płaszcz nie wpadł. Pytanie, czy dostaną go tylko ci, którzy nie dostali z kodu, czy wszyscy z automatu?
     
  12. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Na tę chwilę nie jesteśmy w posiadaniu takiej informacji.

    jumamaster - dodałem nawiasik do Twojego postu, aby poprawnie wyświetlało cytat
     
    Last edited: Sep 22, 2022
  13. artur2411

    artur2411 Forum Greenhorn

    Rozumiem wiem o co chodzi , ale chodzi o pierwszy pasek dracanii wchodzę na arenę otwieram te skrzynki ale na normalnym poziomie to może dlatego nie nabija mi paska postępu
     
  14. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Pierwszy pasek, czyli Duria? Przypuszczam, że chodzisz na arenę ogólną i zwyczajnie nie losuje Ci odpowiednich skrzyń z fantami. Jeżeli chcesz mieć pewność otrzymania postępu na ten pasek (lub dowolny inny), to idź na arenę szczegółową, wykorzystując do tego wejściówkę np. kupioną u Emilii.
    Poziom trudności nie ma znaczenia dla otrzymywania postępu. Ma znaczenie jeżeli chodzi o jego ilość - wyższy poziom da więcej postępu.
     
  15. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Czy ktos mi wyjasni dlaczego po otwarciu ok. 180 skrzyn wciaz nie wypadla mi bron? Szczescie nie ma tutaj nic do rzeczy moim zdaniem, no chyba ze szansa na uzyskanie broni to 0,000001%
     
  16. CVCVCV

    CVCVCV Forum Greenhorn

    Czy ten eliksir z sześcianów co wpada działa na trafienie broni jubileuszowej z skrzyni?...o_O
     
  17. Wuja2612

    Wuja2612 Forum Apprentice

    Odpowiedzą, że to kwestia szczęścia... ja po wydaniu +/- 200 wejściówek, setek tysięcy mrocznych, dziesiątek eliksirów z sześcianów nadal jej nie zobaczyłem :D " Drop jest losowy " bo świeża postać wejdzie 10 razy i dostanie 2 bronie ;]
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Eliksir działa na skrzynkę w ten sposób, iż daje 100% szans z niej na dropnięcie unikatu. Tyle w teorii. W praktyce na pewno to trochę zwiększy szansę na jej trafienie, ale nie oznacza to, iż ta broń na pewno dropnie, bo to tyczy się każdego z unikatów, który znajduje się w puli możliwych do wydropienia.
     
  19. Algedron7

    Algedron7 Forum Apprentice

    • Cześć.
    • Są szanse, że mroczne krasnoludy upuszczą monety społeczności lub smocze kości przy użyciu stroju rocznicowego.
    • O jaki strój chodzi?
     
    Last edited: Oct 10, 2022
  20. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    kupujesz płaszcz eventowy za 100zeta z groszami i masz to co piszesz