Discussion DYSKUSJA: Święto jubileuszu Dracanii

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Sep 3, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Wuja2612

    Wuja2612 Forum Apprentice

    a co z osobami, które płaszcza nie dostały z kodu bonusowego ?
     
  2. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Strój rocznicowy to inaczej płaszcz eventowy, który jest przeznaczony na akcje związane ze Świętem Jubileuszu Dracanii. Można go zakupić za realną gotówkę, bądź otrzymać go w jednym z pakietów w wersji 3-godzinnej.

    Do tej pory nie otrzymaliśmy informacji odnoszącej się do błędu z nieotrzymaniem płaszcza z kodu, ale podpytamy o tą kwestię.
     
    Last edited: Oct 10, 2022
  3. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Mam pytanie.. czy drop mlotkow rozni sie np. na blood a na normie?
     
  4. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie sądzę - z tego, co udało przyuważyć się mi oraz kilku znajomym z gry, Złote Młotki dropi różnie - raz potrafią nie dostać Złotego Młotka przez 10 przelotów, a raz potrafią je otrzymywać co 3-4 przeloty. Poziom trudności przy tym nie miał znaczenia, więc osobiście zakładam, że tak właśnie jest.
     
  5. Wuja2612

    Wuja2612 Forum Apprentice


    i wiadomo już coś w sprawie płaszcza ? ;]
     
  6. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Dalej nie jesteśmy w posiadaniu informacji odnośnie tej sprawy.
     
  7. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Zajebiaszcze miacie te serwery.. nawet sobie pograc nie mozna, bo kod bledu: 36 - obciazone serwery. Supcio :D

    Producent jak widac nie zamierza uszczesliwic nas graczy poprzez dokupienie serwera, ktory zdola uniesc aktualna liczbe graczy.. nie bo po co wydawac.. lepiej brac niz cos dac :)
     
    -AveBrutal- likes this.
  8. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Doceniamy komentarz i wsparcie, ale na przyszłość postaraj się być mniej sarkastyczny. Wbrew pozorom to wcale nie pomaga w komunikacji i nie jest konstruktywne w żadnej mierze.

    Akcja specjalna cieszy się ogromnym powodzeniem i owszem, jesteśmy świadomi niedociągnięć technicznych. Raporty o tym Producent otrzymał praktycznie od razu. Zważywszy na różnice czasowe liczymy na to, że rano będziemy już wiedzieć coś więcej.

    Pozdrawiam.
     
    TL_Tyche likes this.
  9. -AveBrutal-

    -AveBrutal- Forum Apprentice

    160 x wejściówki na krwawy 0 broni event tak jak ta cała gra słaba. Pozdrawiam
     
  10. Wuja2612

    Wuja2612 Forum Apprentice


    Witaj w klubie... u mnie poszło 2x więcej wejściówek i nic... mało tego, mini event skończony, a nie mam nawet możliwości na płaszczu pofarmić monet społeczności i kości bo nie dostałem go z kodu bonusowego... znajomi sobie pozostawiali i odpalili płaszcz, a u mnie dramat... wrócę do gry jak faktycznie ciężką pracą da się wyfarmić coś konkretnego...co z tego, że mam 2x klejnot do składników z bossów, kiedy najlepszej broni w grze nie można zrobić, tylko wydać setki tysięcy mrocznych, kilkaset wejściówek, dziesiątki eliksirów z sześcianów *****
     
    Last edited by moderator: Oct 14, 2022
    -AveBrutal- likes this.
  11. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Wuja2612 - z Twojego posta zostało wycięte niewłaściwe określenie, które próbowałeś ukryć. Na przyszłość proszę tak nie robić i zważać na słowa.
     
  12. haryrama

    haryrama Forum Greenhorn

    Wuja zgadzam się z Tobą w zupełności 600k mm już mi poszło a broni dalej jak nie było tak nie ma !!! i wcale się nie dziwie ze można napisać cos niecenzuralnego ! Gram od początku tej gry ale takiego procentu na drop ja osobiście jeszcze nie miałem,piszę w liczbie pojedyńczej bo jak widzę każda postać ma inny procent dropu tej broni hehehe u mnie to chyba 0,0000000000000001 :) .Naprawdę BP robi wszystko aby odstraszać graczy od tej gry bo to już nie jest przyjemność tylko męczarnie i liczenie na cud że wkońcu dropnie broń.Życzę miłego dzionka :)
     
    Wuja2612 likes this.
  13. -AveBrutal-

    -AveBrutal- Forum Apprentice

    Nowym gracza na zachętę do gry i inwestycji mrocznych itp dają po paru otwarciach skrzyni broń, a lojalnym długoletnim graczom nie potrzeba broni. Przecież już jesteś na jakimś poziomie wiec wystarczy.(Ironia)
    Myślę jeszcze czy do innej postaci system nie przypisał mi wydropienie tej broni, ale nie chce i nie mam ochoty już więcej poświęcać czasu na ten event na innej postaci. Może nie warto jest mieć wszystkie klasy ;) Pozdrawiam
     
    Last edited: Oct 14, 2022
  14. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ludzie dlaczego wierzycie w te eliksyry na drop przeciez to sciema ***** dajcie se z tym spokój ,jak ma wypaśc to wypadnie , pisze wam to old player grałem kazdy ten event nigdy nie dostałem tej broni , aż na tej edycji dostałem ,wiec prosze was nie kupujcie wejsc itd ,bo i tak nie dostaniecie ,drop tej broni można porównać do broni kiedyś tam z kali(q5 ) ,ja za predkiem latałem tam latami i 0 dostałem a to była najlepsza broń wtedy na farm i pvp ( ale wtedy było pvp a nie syf jak obecnie )
     
    Last edited by moderator: Oct 14, 2022
    -AveBrutal- likes this.
  15. -AveBrutal-

    -AveBrutal- Forum Apprentice

    Masz racje wydropienie broni z bosa można by porównać z wygrana w lotto, ale event jubileuszowy do czegoś zobowiązuje to czas radości świętowania i nagrodzenia graczy lojalnych i wieloletnich sponsorów tej gry ( mowa o graczach inwestujących w premium itp.) wiec moim skromnym zdaniem wydropienie najlepszej broni w tej grze nie powinno być aż tak trudne :) co to za świętowanie graczy smutnych i bardzo złych :)
     
    Last edited: Oct 17, 2022
  16. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    -AveBrutal- - Twój post został przycięty o fragment z przekręconą nazwą.
    -kiler5- - Twój post również został przycięty o fragment nawiązujący do pewnego przywódcy. Forum nie jest miejscem do zamieszczania treści o tematyce politycznej. Następne takie nawiązywania będą odpowiednio nagradzane punktami.

    Jednocześnie proszę Was o zachowanie kultury w dyskusji o wydarzeniu, a także o przestrzeganiu zasad forum, żebyśmy jak najmniej potrzebowali moderować części Waszych wypowiedzi.
     
  17. ΘΧαrdαsΘ

    ΘΧαrdαsΘ Forum Greenhorn

    Dzień dobry czy będzie przed wydarzeniem Festiwal Duchów jakiś poradnik? Wiem, że już jest jeden ale mam na myśli jakiś nowy.
     
  18. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy pojawi się nowy poradnik, aczkolwiek jeśli się nie pojawi, to pomyślimy po prostu o aktualizacji tego starego pod tegoroczną wersję.
     
  19. Wuja2612

    Wuja2612 Forum Apprentice

    Dobra, pomijając już fakt zerowej szansy na broń na mojej postaci, to chciałbym zapytać czy twórcy łaskawie odpowiedzieli co w sprawie płaszcza z kodu bonusowego? bo ani broni, ani płaszcza... pytam z ciekawości czy coś się zmieniło, czy nadal długoletnich graczy się olewa :mad:
     
  20. ΘΧαrdαsΘ

    ΘΧαrdαsΘ Forum Greenhorn

    Nie rozumiem dlaczego taka fala złości i frustracji zawszę spada na osoby które nie mają na coś wpływu. Wam na prawdę trudno zrozumieć, że moderatorzy forum nie mają nic wspólnego z decyzją co zostanie dodane, usunięte lub czy jakaś rekompesata za coś powstanie czy nie, widziałem już nie raz jak moderatorzy są obrażani za sprawą 3 godzinnego płaszczu który w rzeczywistości jest tylko sztuczną nic wartościową fikcyjną rzeczą z gry i na prawdę warto przez takie coś niszczyć innym samoocenę i zdrowie? No nie sądzę! Pozwólcie żyć innym jak sami nie macie z tym problemu :)

    PS: A co do płaszczu to po prostu czekaj aż zostanie dodana jakaś informacja, jeśli nie ma płaszczu to najwidoczniej albo nie będzie rekompesaty lub po prostu będzie to coś innego :) Nie trudno na to wpaść. A nikt z forum ani discorda nie ma z tą decyzją nic wspólnego więc proszę o szacunek dla osób którzy dla ciebie są i ci pomagają kiedy masz problemy :)