Discussion DYSKUSJA: Święto jubileuszu Dracanii

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TL_Tyche, Sep 3, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Wuja2612

  Wuja2612 Forum Apprentice


  A widziałeś gdzieś w moim poście brak szacunku ? to do Ciebie i takich wypowiedzi nic nie mam... nawet szacunku :) btw. jak by sprawa dotyczyła Ciebie i byś został bez przedmiotów, które większość dostała w tym płaszcz, to byś walił na forum jak Najman w matę, po drugie jako gracz nie mam możliwości pytać wyżej o rekompensatę, a mają to admini.
   
 2. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Niestety nie otrzymaliśmy informacji na ten temat, a patrząc na to, iż do końca eventu zostało mniej niż 48 godzin, to nie spodziewamy się, żeby coś w tej kwestii się zmieniło jeszcze przed końcem wydarzenia. Ubolewamy nad tym, ale niestety, nie mamy na to wpływu. My mogliśmy tylko podpytać o to, natomiast kwestie decyzyjne należą do osób będących wyżej.
   
 3. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  ΘΧαrdαsΘ - Twój post za bardzo już zaczął schodzić z tematu, dlatego też został on usunięty.
  Przypominam również o tym, aby nie używać czerwonego koloru ani jego odcieni w swoich postach - kolory te są zarezerwowane dla moderacji. Każde następne użycie odcieni czerwonego koloru w treści postu będzie karane.
   
 4. Przyjaciel

  Przyjaciel Someday Author

  300x +/- otwartych skrzyn i broni nie ma. Nie pozdrawiam..