Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Wspomniany NPC później zmienia lokalizację i znajduje się w środku świątyni Tetaconetl. :)
    Sam miałem problem ze znalezieniem, gdy anulowałem tę misję. :p
     
    Spide likes this.
  2. Spide

    Spide Active Author

    A w którym miejscu konkretnie bo nigdzie jej nie widzę niestety.

    Niestety nie mam NPC ani przy wejściu ani w światyni. W owej światyni znajduje się tylko Melahuac.



    Kiedy będzie można się spodziewać jakiegoś hotfixa? Duża część misji i nie tylko jest zbugowana, wiele rzeczy nie działa jak powinno, brakuje wielu tłumaczeń czy to dialogów czy przedmiotów, nazw itp itd, na liście znalazło by się zapewne jeszcze wiele rzeczy które można by było tutaj wymienić. Błędów z minuty na minutę przybywa, niektóre z nich są uciążliwe inne mniej ale tak czy siak to błędy.

    #EDIT#
    NPC widocznie był zależny od misji, wykonałem kilka misji fabularnych i NPC pojawił się w świątyni.
     
    Last edited: Dec 6, 2020
    Dominico likes this.
  3. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Chyba wykminiliśmy z kolegą, spróbuj znaleźć mapę żeby było kilka stworów cienia obok tej małej... ubij je, teleportuj się do Tywyl Dail, powinno zaliczyć. :)
    Jeśli nie to wyczyść całą mapę, potem się teleportuj. do w.w. regionu.

    Edycja:
    Podobno wystarczy jedynie wziąć misję i się teleportować. :D
     
    Last edited: Dec 6, 2020
    Spide likes this.
  4. CleffiS

    CleffiS Forum Apprentice

    Mam kilka pytań:
    1. Czy moderatorzy wysyłają wyżej te bugi które spotkaliśmy i wpisaliśmy tu?
    2. Czy skrzynie za wytrychy pojawiają się na q? Ponieważ chciałem otworzyć kilka i nie mogłem żadnej spotkać.
    3. Czy da się jakoś zrobić zadanie odbicie 6/6 bez żadnego hotfixu? Treść zadania: "Pokonaj wszystkich wrogów w pobliżu burzy materii w Brigavik"

    EDIT1: Czy tylko mi wywala nebule jak chce przenosić bony na stole?? XDD
    EDIT2: Z 6 prób przenoszenia bonów 2 razy miałem nebule i to pod rząd. Jednak nic wielkiego.
     
    Last edited: Dec 6, 2020
  5. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Mam nadzieję, że wkrótce...
    Odpowiadam na kilka pytań:
    1. Dużo z nich jest powtórzeniem błędów już zgłoszonych. Wszystkie nowe są oczywiście przez nas zgłaszane - a przynajmniej się staramy *odgłosy zadyszki* - wprowadziliśmy pewne ułatwienie, o którym poniżej.
    2. Z tego co zauważyłam, skrzynki zostały specjalnie usunięte - byłoby za łatwo uzyskać przedmioty (nie moja opinia).
    3. Reset misji, ale nie jest on gwarantem sukcesu. U mnie wystarczył jeden reset, niektórzy próbowali kilka razy bez skutku...
    Co do nebuli - nie, nie tylko Tobie, chociaż i tak mam wrażenie, że to pikuś w porównaniu do tego, co działo się na testowym. Częstotliwość wywalania błędu nebuli była, lekko licząc, z 10 razy większa.

    POSZUKIWACZE NIKCZEMNYCH BŁĘDÓW!

    Został stworzony osobny wątek do zgłaszania błędów: KLIK!
    Temat ten powstał, by oddzielić dyskusję od zgłoszeń bugów - tutaj robi się powoli mały chaos.

    Będziemy wdzięczni za zgłoszenie wszelakich napotkanych problemów - prosimy tylko o dostosowanie się do zasad, wymienionych w 2. poście.

    Tym samym proszę, by ten wątek - DYSKUSJA - pozostał miejscem na Wasze pytania, opinie i ogólną dyskusję.

    Błędy, które zostały już tu zgłoszone, mogą zostać ponownie wpisane do wątku z błędami - pozwoli to nieco uporządkować to, co jest zgłoszone oraz to, co musi być dopiero zgłoszone.
     
    Spide and Dominico like this.
  6. miras09

    miras09 Someday Author

    Plaszcze leca z minibosow jakby ktos nie wiedzial ,w danym regionie wystepowania tu plaszcz bohatera w grotach

    [​IMG]
     
    Last edited by moderator: Dec 6, 2020
    Sandofdesert and Dominico like this.
  7. Sobuss

    Sobuss Forum Greenhorn

    Witam.
    Chciałbym zgłosić błąd w quescie mistrz cienia (1/1)
    posiadam 4700 esencji światła,Aby wykonać to zadanie trzeba oddać Jonemu sunlairowi w kingshill 999 esencji.Problem w tym że nie moge wykonać tego questa [​IMG] [​IMG]
     
  8. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Poziom trudności ma znaczenie oprócz szansy?
     
  9. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Post przeniosłam, bo to raczej nie błąd, a niekonsekwencja. Dostarczasz mu złą esencję - na screenie widać esencję światła 50%, a Jon chce od nas zwykłą esencję światła:

    ess_light.png
     
    Taurissan likes this.
  10. CleffiS

    CleffiS Forum Apprentice

    Dziękuję za odpowiedzieć oraz za pomoc (pomogło, za pierwszym razem). Teraz mi się przypomniało jeszcze jeden bug, mam ulepszone w grupówce że więcej sfer mi dropi w grupie, a dropi mi dalej po 1, napisał bym to w nowym temacie, ale nie wiem czy czasem ktoś już tego nie pisał, a boję się tego report że dostanę jakiegoś bana czy coś, XD. Teraz platyny jak dropią? Zależnie od poziomu postaci czy od poziomu przedmiotu czyli modu?? (W teorii powinno być od poziomu postaci, ale moje platyny mnie zmyliły i nie wiem jak już to działa).
     
  11. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Kto jeszcze nie widział nowych unikatów? :D
    [​IMG]
    W Brigavik i Tetaconetl znajdują się wirki materii, po wrzuceniu 100 materii do takiego może się pojawić wejście na mapę Wspomnienia Przeszłości.

    »»»»» Jest to tylko teoria.«««««
    Ale najprawdopodobniej mapy (!) są niedopracowane. Po ubiciu wszystkich mobów pojawia się komunikat o ukończeniu zadania. A rozumiem, że powinny działać na zasadzie lochu.
    »»»»» Jest to tylko teoria.«««««
    Nie wiem na jakiej zasadzie zdobywa się w.w. przedmioty! :(

    Edycja:
    Jaki jest nowy limit prędkości ataku? Na pewno nie 5,000! :p
     
    Last edited: Dec 6, 2020
    TL_Tyche likes this.
  12. sierson1

    sierson1 Forum Greenhorn

    "Regulamin zgłaszania błędów"? A czy to nie jest czasem zadanie producenta żeby dopracować tą grę? Tyle miesięcy czekania, miesiąc testowego serwera i wprowadziliście takie nie dość że brzydkie to jeszcze niedopracowane (****). Sorry ale nie znajduję innego określenia. Może się mylę ale gracze mają czerpać przyjemność z grania a nie pracować za darmo bo producentowi się nie chciało tego zrobić. Osobiście wolę zagrać w co innego niż tracić nerwy na wersje DEMO DSO.
     
    Last edited by moderator: Dec 6, 2020
    BKGREG likes this.
  13. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    sierson1 - Twój post został przeniesiony. Wątek służy do zgłaszania błędów. Do dyskusji i wygłaszania opinii na temat aktualizacji jest przygotowany ten wątek. Dodatkowo, z Twojego postu usunąłem nieregulaminowe słowo.
     
    Last edited by moderator: Dec 6, 2020
  14. Dekso

    Dekso Someday Author

    Odpalam grę po miesiącu i załamka.
    Zniknęły wszystkie zaklęcia w przedmiotach,w każdym miałem platyny.
    Miałem łucznika z 71k,teraz 38k,jak tu grać jak na bolesnym mam problemy,strzała wybuchowa atut łucznika, teraz do śmieci.
     
  15. łucznik33

    łucznik33 Forum Apprentice

    Demon strażnik przywołuję pomocników z "1lvl" bez względu na poziom postaci, oraz nie mają tłumaczenia.
    W krypcie Króla mini bossy do questa mają nie zależnie od poziomu trudności swój pierwotny poziom.
    Portal Cieni błędnie się wyświetla, kiedy kliknę "p" by się teleportować do miasta i próbuje kolejny raz znów nie działa a ping z dziwnego powodu nagle wzrasta :

    (Gdy coś zobaczę to edytuje ten post)

    /
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 6, 2020
  16. ogmiosan

    ogmiosan Forum Apprentice

    To jest już nowa gra nasz dorobek zaklęć został zabrany .Gra wizualnie nie podoba mi się postać budujesz od nowa wbijając lvl .Po krótkiej analizie takie drastyczne zmiany to nie dla mnie postać jest tak słaba że aż przykro się robi.Dziś odinstalowałem Drakesang i dobrze mi z tym juz do gry nie wrócę jest wiele innych gier ,które trzymają poziom i nie mają tyle błędów i są stabilne .Takie wielkie zmiany powinny być wprowadzone napewno po evencie świątecznym bo jak grać gdy jest tyle błędów odp nasuwa się sama żegnam na zawsze !!!
     
    Last edited by moderator: Dec 6, 2020
  17. disaffect

    disaffect Forum Apprentice

    kamienie szlachetne wypadaja mi ze slotow!!!
    co wloze w slot i przejde na inna lokalizacje to kamienie zamiast w slocie sa w inwentarzu

    do dnia dzisiejszego nic z tym nie zrobiono
     
  18. Akatriel

    Akatriel Padavan

    Podrzucam screena z Sybillą i Valery dla osób mających problem z ich znalezieniem i filmek z dojściem na Polanę Artayi. Musimy wybierać pniaki i wejścia z muchomorkami.

    [​IMG]


     
    dforko and BA_Orion like this.
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    A próbowałeś włączyć widok zaawansowany okien przedmiotów? Domyślnie jest podstawowy i zaklęcia nie są wtedy wyszczególniane. Mogę też poradzić, byś pograł trochę na poziomie normalnym, nazbierał zaklęć i poprzekładał zwłaszcza te, które dadzą wzrost szkód i krytyka.

    ogmiosan - Twoje posty połączyłem, pamiętaj o opcji Edit.
     
  20. Athlanthos

    Athlanthos Forum Apprentice

    Mam pytanko odnośnie skrzyń za wytrychy.Czy trzeba spełnić jakiś warunek żeby się pojawiły czy jest to całkiem losowe.W katakumbach czy takim TLI po wyczyszczeniu mapy nie pojawiły się żadne a już np w kawernach za każdym razem.
     
Thread Status:
Not open for further replies.