Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. trojliter

    trojliter Someday Author

    Muszę szczerze przyznać , że nic dodać nic ująć ,lepiej tego nie można nazwać i napisać . Żal tylko tylu spędzonych godzin w grze , party ze znajomymi i w sumie po co , komu to przeszkadzało . Analizując teraz po tygodniu te zmiany zadaje sobie jedno w zasadzie pytanie - jaki cel sobie postawiło BP robiąc to co zrobiło , po co cokolwiek wymyślali tak absurdalnego - dla mnie wygląda to na najzwyklejszy w najczystszej formie SABOTAŻ !!! BRAWO BP chyba się Wam udało unicestwić własny produkt :) .
     
    Oleandryna and Vinith like this.
  2. -cymerianin-

    -cymerianin- Forum Apprentice

    Witam . Dlaczego nie mogę zresetować wiedzy?
    Mam postać na testowym jest tam ok a na komercyjnym takie coś .
    Tylko okienko walka nie można ruszyć , i tak mam dość złota :) zamieszczam foto , jest na szaro reset


    [​IMG]

    Dzięki za odpowiedzi :)
     
  3. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Patrząc na debuffy, domniemywam że nadal trwa cooldown drugiej szansy, stąd niemożliwość resetu Walki.
     
  4. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Tak się zastanawiam, czemu mechanik ma 16 umiejętności a rycerz 15. o_O
     
    MrBark and .killer. like this.
  5. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Też macie takie wrażenie, że Ranger jest największą fają ze wszystkich klas? Bez setu z Q7 jedyną sensowną drogą jest zaznaczenie z wybuchowej, kamyki pod regen kondycji i spamowanie rozproszoną. Oglądałem masę filmików na YT i póki co gra nim jest tak nudna i monotonna, że aż chcę się wrócić na maga, który w przeciwieństwie do niego coś robi :D nie ma to jak spamować ognistą bez strat many na dodatek przeszywając wszystkich w zasięgu. Mój maguś na 53 robi lepszą robotę niż ranger na 90....pomimo dmg mniejszego o 150k. Jak dla mnie powinni Ranger'owi przywrócić set z Q7. Wszystkie klasy mam wrażenie to AOE dmg, nic ich nie różni w przeciwieństwie do innych gier tego typu. Tank powinien być tankiem, mag od AOE, dwarf jak zawsze (*****), a Ranger skupiony na największym dps'ie na pojedynczych mobach. Jakby nie pięć wilków leczących po 100k/hit to nwm jak tu robić bossy solo, jakby to już nie było problemem. Jeśli nie wprowadzą jakiegoś rozwiązania to będzie jak za czasów przed Q7.....Q1 fatal 3/5 50+ (no ranger) xDDD Będzie trzeba zostawić DSO, zwyzywać tych na górze i odejść z honorem :)
     
    Last edited by moderator: Dec 12, 2020
  6. Przyjaciel

    Przyjaciel Someday Author

    Dno dno i po stokroć dno! Chyba gra się nam popsuła... :D Nie da się grać, żegnam i wracam za rok głębiąc w sobie nadzieje, że ta gra nie padnie na pysk :)
     
    Oleandryna and BKGREG like this.
  7. krzybar72

    krzybar72 Forum Greenhorn

    nie zalicza mi codziennych misji dziś "pokonaj następujące stwory Król Durii Heredur na poziomie trudności bolesny.wczoraj miałem taką samą sytuację z Kali,też na bolesnym
     
    Oleandryna likes this.
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Heheszek - Twój post usunąłem. Dodatkowo na Twoje konto wędruje 51 punktów.

    .killer. - natomiast z Twojego postu usunąłem wulgaryzm.

    krzybar72 - Twój post przeniosłem do dyskusji, gdyż nie spełniał wymagań formalnych zgłoszenia błędu

    modrzejkuz - Twój post również przeniosłem, z uwagi na to, że temat nie służy do dyskusji

     
    Last edited: Dec 12, 2020
  9. modrzejkuz

    modrzejkuz Active Author

    Zaliczanie bossów jest zbugowane. Wybieraj Asara.... tego zaliczy.
     
  10. Eradan111

    Eradan111 Junior Expert

    Dlaczego jak daję kule światła na stół to nie widzę przepisu do tworzenia esencji światła? Jeśli to bug to blokuje on linię fabularną
     
  11. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Przepis otrzymujemy (a raczej powinniśmy) za wykonanie zadanie Wszechogarniający mrok. Jednakże nie został on przypisany do nagród za tę misję. Zostanie to naprawione dopiero w wersji 246, a każdy kto już będzie miał wykonaną misję, otrzyma przepis.
    Dodam też, że istnieje możliwość zebrania esencji z kamieni cienia. Proces ten jednak jest długotrwały, gdyż liczba esencji w stosie jest raczej niewielka.
    Samą linię fabularną "zablokujesz" na kolejnym zadaniu, które polega na wejściu w trakcie eventu do Cieniowej Twierdzy Sargona. Tutaj już prawdopodobnie nie ma żadnego błędu i tak zostały zadanie zaprojektowane.
     
    Eradan111 likes this.
  12. Eradan111

    Eradan111 Junior Expert

    Mam jeszcze pytanie dotyczące zebrania 100 rogów w Brigavik i Tetaconetl oraz misji znalezienia pergaminu w Kinzie.
    Czy celowo tych mobków jest tak mało? Czasem nie ma ani 1,a maksymalnie miałem 3 na mapie jeśli chodzi o rogi, a co do Kinzy to jest może 5 mobków na całą mapę i to na końcu, robienie tego questa jest bardzo irytujące.
     
  13. Asooka1988

    Asooka1988 Forum Greenhorn

    przed ce na plaszcxzal mozna bylo trafic wyjatkowa wartosc ktora mnozyla itemy z zadan pobocznych x2 buff dziala na starych plaszczach ale nie moge doczekac sie odpowiedzi czy jest on jeszcze mozliwy do zdobycia wiec ponawiam pytanie bo zadania z rogami albo innym syfem co jest ponad 1xx do zdobycia to padaka
     
  14. trojliter

    trojliter Someday Author

    witam ,zauważyłem że nie działa przenoszenie bonów platynowych na stole , niby można przekładać ale crafcie jest tylko usuń i nic nie przechodzi . nie wiem czy to tylko u mnie ,czy jakiś bug - dodam ,że robilem przenies all ?
     
  15. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Przeloguj postać.
     
  16. Dekso

    Dekso Someday Author

    100% racji Ranger bez wybuchowej z setem Q7 jest mega słaby, najsłabsza postać w grze.
    Jak widzę jak się męczy na bosach, to się chce płakać, co oni zrobili z łucznikiem.

    Już nie chcą brać łuczników, mega słaby dps i te wkurzające wilki, przez które się ginie bo blokują się i przeszkadzają innym graczom.
    Zamiast zrobić wilki "przezroczyste" przez które można przechodzić, to nie, lepiej utrudnić grę, która i tak jest skopana przez błędy.
     
    Oleandryna, kerad19711 and .killer. like this.
  17. Patryk16285

    Patryk16285 Forum Apprentice

    Gdzie jest Cieniowa Twierdza Sargona
     
  18. Asooka1988

    Asooka1988 Forum Greenhorn

    bedzie event bedzie twierdza czekaj grzecznie

    ponawiam pytanie bo znowu ginie co z wyjatkowa wartoscia z plaszczy quest itemx2 do zadan pobocznych jest jeszcze mozliwosc go trafic czy moze wroci razem z tworzeniem plaszczy?
    a oddajcie skrzynke z jessiego
     
  19. MrBark

    MrBark Someday Author

    otworzyłem 3 paczki z płaszczami na legendarnym poziomie i w żadnym z nich nie było tej wyjątkowej wartości
     
  20. Budzik1999

    Budzik1999 Active Author

    Wiem że było ale podtrzymam temat mianowicie zróbcie coś z dropem tej wiedzy. Jak ktoś został z tym "z tyłu" to w obecnym wydaniu nie ma szans na zbudowanie solidnej postaci, a jeżeli tak ma zostać to nie wiem czy wyrobie się z wbiciem jej do kolejnego podniesienia leveli.
    Mógłby któryś z modów spytać się kogoś "u góry" czy coś zamierzają z tym zrobić?
     
Thread Status:
Not open for further replies.