Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GienkoDePL

    GienkoDePL Someday Author

    Moim zdaniem da i jest co robić z czasem przyjdzie też wiedza :D
     
  2. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Faktycznie, delikatny błąd logiczny. Miałem na myśli to, że nie ma ograniczeń takich jak teraz, że można ubrać przedmiot o poziomie takim samym lub niższym niż poziom postaci. Maksymalnie będzie można zdobyć przedmioty o poziom 145. Takie przedmioty dostaniemy mając poziom postaci 100 i znajdując przedmiot na poziomie trudności Rozlew krwi w międzyświecie. System poziom potwora=poziom przedmiotu został zachowany. Zmieniło się jedynie forma zwiększania trudności i teraz, na im wyższy poziom pójdziemy, tym wyższy poziom będą miały potwory w stosunku do poziomu postaci. W oknie wyboru poziomu trudności masz wyszczególnione, ile wyższy poziom będą miały potwory.

    Jakiekolwiek zaklęcie działa najpierw na daną wartość w podstawie. Żeby zaklęcie zadziałało, to przedmiot musi mieć też prędkość ataku w podstawie. Jeżeli tej prędkości w podstawie nie masz, to nie zadziała - x * 0 zawsze da 0.
    Treść tego zaklęcia jest myląca. Też na początku się złapałem na to, że nie działa.


    Opali od początku istnienia wersji miało być maksymalnie 10. Nie posiadamy nowych informacji na temat nieotrzymanych glifów.
     
    GienkoDePL likes this.
  3. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    zjechlali mnie do 0 i raczej będe konczył grę , 90% finish game -ja cep2 ,bez kmentarzy z mojej strony ,dałem wam swój nick ,ja old players ,ale to co zrobili ,szkoda gadać , thx all za grę ,bede grac w ten szajs i nie będe , wracam do gotika wiedzmina itd , może to mnie uspokoi , i da iskrę


    + DĄŁACZE ANKES DO UMOWY i niech bp nie wciska ludziom kitu ,że nie mają $$$ ,bo sami sobie dali kulę w łeb ,to samo zrobili z dark orbit , to samo zrobili z tą grą bardzo fajna ,2020 - 12 -02 , pvp kazdy przęmęczył i miał to (*****) ,ale z tym miarka się przebrała ,wiedze przyszłośc jak nostradamus i też widze nie uchronny upadek bp ,gry może nie ,bo ktoś inny ją przejmie i zacznie normalnie podchodzić do gry ,ale bp to upadek jak cezar , (RZYM ) ,ŚMIERĆ JUŻ NASTĄPIŁA NIE W MARCOWE ALE W GRUGNIOWE IDY I ZYCZE TEJ FIRMIE JAK NAJGORZEJ----ZARAZ MODY WYSOKO SZANOWANE PRZEZ REGULAMIN TO OUT ,ABY COŚ POSAMAKOWAĆ RESZTEK Z POD STOŁU
     
    Last edited by moderator: Dec 3, 2020
    BKGREG and Oleandryna like this.
  4. miras09

    miras09 Someday Author

    NO I SERVERY NIE PADLY , HE HE ,nie padna bo ludziom sie nie chce w to cos grac, teraz nie trzeba dobrego eq

    tylko dobre kamyki ,

    bylem powolniakiem ale teraz to juz calkiem slamazarna rozgywka, tak jakby deweloper zaserwowal przesiadke z ferrai na woz drabiniasty,

    kazdy kto trochę zna mechanikę gry wie ze rozwój postaci zostal ograniczony do kupowania i zbierania kamieni,przykład 9% do druzgotA to bedzie mial znaczenie jak zrobie 30 imprialnych rubinów max lev,niby powinno ale nie bedze widoczne
    eq nic nie daje w przeciwienstwie do gry przed CE gdzie byl taki balans, lepszy lev ekwipunku dawał duza różnice.

    zreszto mozliwa ilosc kamieni w eq czyli 130 plus liczba poziomów normalnie przytłacza, po prostu nie chce mi sie grac a wiem juz jaki

    bedzie final a co tu mowic o srednio nawet zaawansowanych graczach chodzi o rozwuj postaci

    u minie 200 wiedzy runy full oprócz nowych typow i mam co przemielić , kamieni królewskich to ze 80 , poklejonych klejnotow 12, obecnie opale

    poprostu widze jak ślamazarna jest rozgrywka ,do tego fatalny interfejs nieczytelny

    teraz ekwipunek na 75 20lev+ i co jak wbije 100lev to musze miec imperialne np onyksy zeby utrzymac wartosc kryta. fakty

    a sposob rozgrywki nic sie nie zmieni NA 100 LEVELU,

    jeszcze eventy, drakeny nic nie warte, runy i kamyki na pyl to podsumowanie brak celów ,wyjatkowsc unikatow zerowa dla mnie

    BEDE WQCHODZIL OD CZASU DO CZASU MOZE DO NOWEGO ROKU WBIJE 56 LEVEL:p:p papa paranoja hehe
     
    BKGREG likes this.
  5. larson1988

    larson1988 Forum Greenhorn

    Nie działa qwest biegnący cień nie można go zrobić ? rozprosz wir materi . nie do wykonia
     
  6. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    Poziom grupy został zresetowany do 1 poziomu i koniec. To nie błąd tylko celowe działanie. Bo to podobno "nowy system"...
    Część tego nowego systemu została stara. Ogrom czasu poświęcony na wbijanie grupy idzie się bujać.
    Co komu szkodziło żeby Ci co mieli ten poziom to im go zostawić, nie rozumiem.

    Obserwując forum, discroda, to jeżeli devsi BP są słabi psychicznie to mogą bardzo źle znieść odbiór społeczności. Oprócz twitchowych tyłkowłazów to 99% społeczności jest conajmniej niezadowolona.
     
    Oleandryna and BKGREG like this.
  7. diego2610

    diego2610 Forum Greenhorn

    dlaczego nie moge walczyc bronia
     
  8. Der_HeXeR

    Der_HeXeR Forum Apprentice

    Najfajniejsze są międzyświaty... masz lvl 35 i robiłeś misje, teraz strzałki prowadzą, ale wejść nie możesz bo dla bohaterów z 45lvl, super...
    Ok wcjodzę na 45lvl, udało się, wszystkie mobki sa na 70tym i na czerwono, co mam niby im zrobić nakrzyczeć ?????
    Mam nadzieję że choć nie przyślą maila z ankietą "dlaczego przestałeś grać"
    Ok niech przyślą, z takim skrótem gdzie się wpisuje tylko powód, będzie szybciej i łatwiej wpisać cyfry ostatniej aktualizacji...
    Dla "bidoków" którzy czasem kupili trochę mm, zrobili dzienne przy kawie w "darmowej" (sarkazm) grze to zdecydowanie game over...
     
    [hexagon], Oleandryna and BKGREG like this.
  9. agent-kaziu

    agent-kaziu Active Author

    Te ceny u alchemików to chyba z kosmosu xD nie dość że okroili ilość dropu itemów to nawet dobrych trunków uzdrawiających nie da się kupić (20% przywrócenia życia za 6 golda xD) tymczasem leczenie z przeraźliwej rzezi zabrane. Nie wiem co jarali ale powinni odstawić.

    Smocza skóra nie uwalnia od ogłuszenia...
     
    Last edited: Dec 3, 2020
  10. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    gdzie znajde przepis na nowe kamienie.
    do krolika moge podnosic normalnie, wyzej juz sie nie da xd
     
  11. trojliter

    trojliter Someday Author

    jedno słowo ciśnie się na usta BRAWO BP :)
    żenujące , miałem obawy co do CE ale w najśmielszych oczekiwaniach się takiego kiczu nie spodziewałem , mam tylko skromną nadzieję ,że dużo zmienią w aktualce najbliższej ,tylko nadzieja jest .... :)
     
    Vinith and Oleandryna like this.
  12. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    -kiler5- - z Twojego postu wyciąłem wulgarne słówko.
    KulawyMao - a Twój post z kolei przeniosłem do właściwego tematu.


    Określ dokładnie o co Ci chodzi ze stwierdzeniem "nie można go zrobić" i "nie do wykonania". Nie można pobrać, kliknąć w pytajnik, nawigacja źle prowadzi?

    Bez większej ilości informacji, mogę jedynie poradzić byś upewnił się, że masz założoną broń oraz skill przypisany do odpowiednia klawisza.

    Z tego co zaobserwowałem, to żaden skill żadnej z klas nie uwalnia z ogłuszenia.

    Potrzebujesz wykonać osiągnięcie o nazwie Wszystkie kamienie szlachetne III.


    Na koniec mała prośba, by dbać o kulturę wypowiedzi w postach. Frustrację i niezadowolenie można bez większych problemów wyrazić bez używania określeń obraźliwych bądź słów wulgarnych.
     
  13. agent-kaziu

    agent-kaziu Active Author

    Nawigacja w ogóle nie prowadzi.
    Ogłuszenie zawsze było negatywnym efektem i przed aktualizacją smocza skóra uwalniała z ogłuszeń.
    "Używanie „Smoczej Skóry” uwalnia cię od ogłuszenia i innych negatywnych efektów."
     
  14. gsokol

    gsokol Forum Apprentice

    Te "bardzo ładne" 'runiczne ozdoby' które dostaliśmy będzie można jakoś wydropić?? Czy one już takie zostają i trzeba za mm wykupywać kolejne sloty??? To samo dotyczy "Ozdoby z klejnotami" również bardzo ładnych ..... (ja wiem o gustach się nie dyskutuje):) ale.....

    Jeśli run do prędkości ataku na 55 lev można włożyć 5 to na 100 będzie tak samo??? Nadmiar można spokojnie przetapiać? ?
     
  15. Wywijas

    Wywijas Forum Greenhorn

    Witam mam na 3 postaciach plaszcz ciemnosci i nie moge wsadzic do nich zadnych kamieni szlachetnych,czy jest to blad ?
     
  16. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Jest bug misją Biegnący Cień (3/5) nie ma żadnej ścieżki ani żadnych znaków zapytania na mapie. :(
     
  17. Soldemar

    Soldemar Forum Greenhorn

    Moze ktoś mi wyjaśnić co się stało ze wszystkimi legendarnymi/platynowymi bonami które się wyfarmiło? Zaden przedmiot, który mam w EQ nie mam nic, zadny item w skrzynce nie ma nic, o co tu kaman?
     
    Oleandryna likes this.
  18. trojliter

    trojliter Someday Author

    zadaje pytanie po raz kolejny - co zrobic jeżeli nie otrzymałem 220 mln glifu za rdzenie - może łaskawie Państwo odpowiecie , bo pytam kolejny juz 4 raz ?
     
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    gsokol, Dominico, Soldemar - posty przeniosłam do nowego tematu związanego z CE.

    Czy problem tyczy się tylko i wyłącznie Płaszczu Ciemności? Czy na płaszcz zostały przeniesione zaklęcia? Jakich klas tyczy się problem?
    • Wir materii nie pojawia się na tej samej mapie podczas wykonywania zadania "Biegnący cień 3/5", mapa musi być zresetowana. Zostanie to naprawione w hotfixie.
    Tak samo skrypt zadziałał na testowym.
    POCZEKAĆ. Tak samo jak inni. Błąd został zgłoszony.
     
    Dominico likes this.
  20. Soldemar

    Soldemar Forum Greenhorn

    Dalej nie rozumiem odpowiedzi na pytanie, co się stało z tymi bonami? One będą przywrócone czy całkiem poszły się (*****)?
     
    Last edited by moderator: Dec 3, 2020
Thread Status:
Not open for further replies.