Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wojtekwjk

    wojtekwjk Regular

    Z tymi "nowymi" obronami dodanymi po CE jest tak że czasami kolejne fale potworów pojawią się nawet po 40 sekundach od pokonania poprzedniej fali. Może wcale nie pokonałeś wszystkich fal, tylko tak uznałeś i wyszedłeś ? Druga sprawa że (jak już było choćby na Brigaviku) po pokonaniu wszystkich mobów misji po prostu nie zaliczało. Tak może być i w tym wypadku. Jak już pisałem kilkukrotnie, na chwilę obecną 2/3 gry jest zbugowane i tyczy się to wszystkiego - misji, przedmiotów, skilli, run, klejnotów, kamieni, dropu itd. Jak dla mnie to szkoda nerwów na granie w coś co nawet nie wiesz czy działa czy nie, czy tak powinno być, czy to twoja wina a może coś jest zbugowane.
     
  2. Adrian5798

    Adrian5798 Padavan

    3/3 z Sybillą jest zbugowana. Nie musisz wybijać moobków, bo i tak ci nie zaliczy, jednak jest rozwiązanie. Udaj się portalem do Tywyll Dall i ci wyskoczy, że moobki zostały ubite - wtedy trzeba i tak do niej się wrócić, zrobić obronę i to koniec zadań u niej.
     
  3. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    A gdzie ta obraczke wydropiles? Rowniez szukam jej i fletu ale nie chce wydropic
    To te mini bosy na zielono w teltocatl, potem masz misje na zabicie ich 30.
     
  4. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ]ak dla mnie 99% gry jest zbugowane ,co nie usłyszysz chodz na q4 jest bug ,chodz na q1 -na grima super bug i tak to wygląda obecnie ,a o skilach szkoda pisac i reszcie ,nie dziwie sie ze ludzie masowo juz usuwaja postać , lub czekają na hotix ,gra obecnie jest do bani ,coś sie gra przy piwku ,bo na trzezwo nie da rady taki syf nam dali .Moim zdaniemn kierunek b. dobry ,ale wykonanie ,dno dno dno , trzebało poczekać z tą aktulką do 51 % ,ażeby to all były ok ,a tu nawet nie ma 30% -wszystko zbugowane
     
  5. CaballoLoco

    CaballoLoco Active Author



    SEE HERE....
     
  6. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Misja "trudna widownia" zbierz 100 rogów strażników w Tetaconelt, gdzieś widziałem post na ten temat ale za nic go teraz znależć nie moge, o których to dokładnie chodzi? O tych grubych takich demonów co latają prawie na wszystkich mapach czy o tych takich jakby robotach którzy często sa na kryjówkach i maja chory dmg? Ubiłem setki tych grubych, ale ani jednego a te roboty bardzo rzadko sie pojawiaja np w Tetaconelt i po ubiciu jest tp na Nefertari/Balora, ale z nich też nie chce leciec.
     
  7. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    CaballoLoco - Post usuwam, nie jest w języku polskim
     
  8. Adrian5798

    Adrian5798 Padavan

    Zadania z rogami obecnie masz 3 - w telepolos, tetaconetl oraz w brigaviku. Po dozbieraniu kompletu rogów na mapce wyskoczy ci demon/demony do ubicia. Rogi zbierasz z takich grubszych demonów - tutaj warto sobie odpalić nawigację i sprawdzać, czy na danej mapce taki grubszy demon jest - jeśli tak to biegniesz, ubijasz i zbierasz róg (na którego jest 100% szansy dropu - tutaj polecam płaszcz z podwajaniem ilości fragów dla pobocznych zadań, o ile taki posiadasz). Najszybciej idzie to uzbierać w telepolos, gdzie ci wyskoczą nawet 4 demony. Jedyna ważna kwestia to taka, że musisz sobie często zmieniać mapki, bo czasem na mapce nie będzie tych demonów, czasem pojawi się 1, a czasem pojawi się ich z 5-6 na jednej mapce, także po prostu ubijaj, jak je napotkasz (dla ułatwienia manewruj sobie między dwoma najniższymi modami, gdyż one swoje hp mają)
    I nie - te zadania nie są wgl związane z innymi mapami niż te 3 wymienione.
     
  9. KiCii

    KiCii Forum Apprentice

    Jeśli dobrze pamiętam ta misja była w Tetaconelt tam też musisz i jej szukać . Ubijaj wszystkie potfory jak leci i kiedyś wypadnie.
     
  10. TranQuilowsky99

    TranQuilowsky99 Forum Greenhorn

    Zadanie Płomienie wojny 2/4 na stalgard.
    Nie działa dokładnie "Opowiedz królowi Muruloshowi o swoich czynach" Chłopa nigdzie nie ma prowadzi mnie mapa na Stalgard wchodzę na mapę i nikogo nie ma żadnego ( ? )
    W czym jest problem? ten sam błąd który nie jest nikt w stanie naprawić co na TLI? O którym pisałem około 3 tygodni temu?
     
  11. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    potwierdzam, pergamin dropi tylko trzeba mieć farta
    wczoraj wieczorem dostałam:)


    Akidi, teleportuj się na mapę startową do pokręconego lasu( zapomniałam nazwy) zaliczy ci moby ale będziesz musiał iść jeszcze raz do niej
     
  12. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    Z tego co pamiętam chłop jest na mapie przed stalgardem
     
  13. Afkaserious

    Afkaserious Active Author

    Płaszcz niestety nie działa bo dalej leci po 1, próbowałem różne sposoby, zmieniałem płaszcz przed samym ubiciem moba i robiłem reset map z tym płaszczem a i tak leci po 1, więc szkoda bo zajmie to w moim przypadku kilka dni zbierania a misji coraz więcej przybywa i końca nie widać, ale dziekuje za pomoc.
     
  14. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    Pozwolę sobie ponownie zadać pytanie, bo utknęło w gąszczu miliona innych ;) czy ktoś może potwierdzić, że po przekroczeniu speeda ataku 4.0 wzrastają o 100% obrażenia? u mnie tak nie jest, dzięki klejnotowi furii przekraczam niemal cały czas 4.0 a obrażenia bez zmian.
    Krytyk też mi dzięki temu klejnotowi nie rośnie.
     
  15. -krisog-

    -krisog- Forum Greenhorn

    Musisz mieć 4.0 speeda na stałe a nie z bufa.
     
  16. Geraldinio

    Geraldinio Advanced

    serio? a ze zwierzaka się liczy?
    a co z brakiem krytyka?
     
    Last edited: Dec 31, 2020
  17. sloik17

    sloik17 Forum Apprentice

    Ja mając 3.8 oraz klejnot gdzie przebiłem próg 4.0 dostałem bonus tylko trzeba go sobie zebrać to znaczy zadać 100 ciosów i nie może być przerwy większej niż 5s i wtedy dostałeś buff na 30s 100% szkody
     
  18. Asukaji1988

    Asukaji1988 Forum Greenhorn

    z zadania eventu pustynnej burzy tym ostatni drakeny byly nagroda ale pal licho
    mnie osobiscie narbardziej iryruje brak jakichkolwiek zmian w nagrodach za postep przy niektorych eventach a ja sa to tak jak ostatnio usuniecie jakies nagrody run przy pajakach
    nie mozna np zamiast konkretnego wierzchowca pamietam ze modliszka zielona x3 byla nagroda przy ktoryms evencie dac ze dostanie sie 1/3 czy jakas inna rzecz dawno juz malo warta a duzo postepu trza na nia.
    (*****)
     
    Last edited by moderator: Jan 2, 2021
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Asukaji1988 - Twój post przeniosłem do bardziej pasującego tematu i usunąłem z niego wulgarne określenie.
     
  20. mirko1234567

    mirko1234567 Active Author

    już spory czas w tę grę nie grałem powie mik toś czemu wyposażenia nie mam xd?
     
Thread Status:
Not open for further replies.