Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz w tym ogłoszeniu.
     
  2. memerobak99

    memerobak99 Forum Greenhorn

    Powróciłem do gry i okazuje sie ze nie mam żadnych starych itemów kompletnie nic
     
  3. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Post przeniosłam, nie ma potrzeby tworzyć osobnego tematu. Powyżej znajduje się odpowiedź na nieomalże identyczne pytanie.
     
  4. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    zaczynam widzieć sens tej mega aktulki , ale po co to wprowadzali z tymi mega błedami i bugami ,w tym leży problem -duży -problem ,a starzy gracze niech zrozumieją jedno ,ze to nowa gra ,stare dzieje to już przeszłosc jak dla mnie ,jeszcze się osobiscie z tym nie pogodziłem ,ale daje radę, i te eventy po co je dają bez sensu ,ludzie norma nie ogarniają ,a bp event za eventem i tak nikt prawie tego nie robi
     
  5. nyklis

    nyklis Forum Greenhorn

    Wróciłem po paru miesiącach do gry, grałem jak max level to był 55 i na chwilę obecną mam pełno rzeczy z tamtego czasu i nie wiem czy są w jakimś stopniu mi teraz potrzebne, m.in jakieś kamienie, runy, itemy do craftowania i sety dragana oraz czarownic. Co powinienem z tymi itemami zrobić? Sprzedać, zostawić? Gram magiem jeśli to ma w czymś pomóc.
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    nyklis - Twój post przeniosłem do dyskusji o aktualizacji - lepiej tu pasuje.

    wojtekwjk - natomiast Twój post usuwam jako OT.
     
  7. P_Akuletz

    P_Akuletz Forum Greenhorn

    mam ponad 300 milionów gifów potęgi - co mam z nimi robić, skoro nie mogę ulepszać już broni?
     
  8. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    Jak masz tyle glifów przekładaj zaklęcia platyny do itemów a to łatwa sprawa i możesz bez problemu zrobić bardzo dobry item . pamietaj że już po tej aktualizacji nie podnosisz tieru itemu za glify bo to już jest nieaktualne . Teraz glify są potrzebne właśnie do przekładania zaklęć . Ja mam w tej chwili ponad 500 milionów glifów i na razie nie mam co z nimi zrobić póki nie wbije 100 lvl wtedy warto przekładać zaklęcia ale to zależy od ciebie kiedy chcesz przekładać zaklęcia .
     
  9. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    hejka:)

    co radzicie, zdublowane klejnoty przetopić i ulepszać kamienie czy lepiej zachować i czekać na możliwość używania ?
     
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    -kiler5-, Adrian5798, hacker09897 - Wasze posty usunąłem. Nie przedstawiajcie na forum informacji nieoficjalnych i niepotwierdzonych, gdyż prowadzi to tylko do chaosu i niedomówień.
     
  11. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    -kiler5- - nie, podane przez Ciebie informacje nie są prawdziwe. "Ktoś gdzieś coś powiedział" to nie dowód, to tylko domniemania dotyczące poziomu dropu po wejściu aktualizacji, prawdopodobnie przekręcone. W jaki sposób z tych dywagacji powstały jakieś filmy?

    Post usuwam jako OT. Tak jak napisałam już wcześniej - prawdy się nie boimy, ale kłamstwem oraz dezinformacją gardzimy.

    wojtekwjk - post muszę usunąć z oczywistych względów.
     
  12. Miszor321

    Miszor321 Forum Greenhorn

    Siema, po tej aktualizacji jest jakiś bug z bossami bo wszyscy mają tą osłone i bez esencji złota gwiazd nie idzie ich zabić, można jakoś to ominąć inną esencją lub jakimś sposobem? tak samo przy evencie u jullova gdzie trzeba zabić 2500 rakieciarzy gdy podczas zabijania nie nalicza zabójstw, ten bug będzie naprawiony ?
     
  13. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Tarczę bossów zbija się dowolną esencją (lub żadną), nie musi to być esencja złota gwiazd (choć też zadziała). Skąd w ogóle taki pomysł, że to musi być konkretnie ta? Możliwe, że napotkałeś jakim błąd opisu. Napisz, który to był boss, gdzie go spotkałeś i na jakim poziomie trudności.
    Wspomniana misja jest zepsuta. Zgodnie z informacjami z wczoraj - ma zostać zaprawiony na najbliższym hotfixie.
     
  14. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    pytanko z mojej strony ,dzis malutki hofix co do samego eventu ,ale mogli by zablokowac bug na wiedze ,ja osobiscie nie robię tego ,mam niski lev wiedzy jak na old players bo nie da się więcej ,ale ludzie biegają ,już z max ( wieczny gaj ,runy -kto rozumie to zrozumie ) ,kazdy już sie nie przejmuje banami i ma to w 4x literach bo ich nie będzie, za mało ludzi gra w to coś(chciałbym żeby ci ludzie poniesli jakakolwiek konsewkwencje swej decyzji ,bo to duży bład ,b,duży ,ludzie to zbieraja miesiącami ,a nawet latami ,a oni w parę dni se to zrobili ,zobaczymy jak bp podejdzie do tego ,tak jak oni piszą, czy postawią na marke ,chociaż jej nie mają ) ,dlatego bp ma markę jaką ma ,tu nie biega już o kasę a coś innego
     
    Last edited: Jan 8, 2021
    Vavara likes this.
  15. Slaw445

    Slaw445 Forum Apprentice

    Witam.
    Mam pytanie odnośnie setu Zelaznej Woli dla łucznika.
    Jeśli ktoś dostał broń 2h lub 1h albo kołczan to proszę o scren bo nikomu z moich znajomych nie poleciał.
    Myślę że jest zablokowany dla naszej klasy podobnie jak Płaszcz Bohatera.
    Jeśli się mylę proszę o zdjęcie.
     
  16. FatBoySlim

    FatBoySlim Forum Greenhorn

    Hej,

    Płaszcz Bohatera wypadł https://prnt.sc/wjcmhh
    Krótki łuk oraz kołczan również posiadałem ale poszły na sprzedaż, więc nie wyśle scr.
    Oblężniczego łuku nigdy nie dostałem , być może dlatego ,że nie biegam już od dłuższego czasu po bibliotece, ponieważ moim zdaniem ten set jest beznadziejny.

    pozdrawiam
     
    Last edited: Jan 9, 2021
  17. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    niby cichy maluczki hotfix co do samege eventu , a tak duzo zabrali ,wkurza mnie to ,nie piszą o tym ,ale róznice widac w 100% , brigvik 0 portali o resszczcie nie pisze ,bo szkoda mych słow ,to mnie bardzo flusruje dają hotfix do eventu ,a przy okazji dodają swoje ,o czym nie piszą to widac i słychac ,panowie modowie wy tak samo podchodzicie do tej gry jak ja - rozumiecie all ,ale macie prace ,ale to już ni8e jest bajka ,ciche aktulki sa ,bo to widac w 100%.Moje posty sa bardziej skirowne do nowych graczy ,z czym sie stykną , ja nie jestem trolem forum ,lub jakiś innym forumnowiczem , lecz piszę prawdę bo tylko ona nas wybawi i pozwoli naszym szarym komórkom zrozumiec tą sytucję ,a nie inną ,czasami daje ciała ,za dużo wulgaryzmu ,ale to normalne przy obecnej sytuacji,( tak dodam nikt dosrosły ,pełnoletni nie gra już w to na trzezwo ,bo sie nie da ,pisze dużo z ludzmi i dlatego taka moja opionia )
     
    Last edited: Jan 9, 2021
    Vavara likes this.
  18. Invicta

    Invicta Forum Apprentice

    Po hotfixie runy przestały dropić , wiedza choć dropiła znikomo to jednak coś tam wpadało , od wczoraj to już jest jakaś kpina na parę godzin latania może z 300 wpadło , pod przykrywką naprawy błędu eventowego zabrali resztę tego za czym gracze biegali , żałosne to jest , nie mają odwagi napisać wprost , kolejny milowy krok do zakończenia gry dla wielu graczy , nowi to już w ogóle nie mają tu czego szukać.
     
  19. BożydarMięski

    BożydarMięski Forum Greenhorn

    Czytam, czytam i nie mogę nigdzie znaleźć: jak wsadzić kamienie (które?) do "ozdoby z klejnotem"? Czy i kiedy będzie przetłumaczony ten plik z opisem zmian ? pomocy plz
     
  20. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Zapewniam Cię, że rozumiemy ból graczy i łączymy się z nimi w cierpieniu. Jest on w sumie nawet podwójny, gdyż często bezsilność na obezwładnia: zgłaszamy tony błędów, niektóre były znane w fazie alfa nawet (czyli ok sierpnia) i .. cóż.. są nadal. To jest .. niefajne. :(
    A.. i Panów modów jest 1. Pań - 3 ;)

    Serdecznie pozdrawiam i szczerze życzę nam wszystkim cierpliwości. Bądź dystansu.
     
    09Madzia11 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.