Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Ozdoba z klejnotem to bardzo niefortunne tłumaczenie. Jest to przedmiot, do którego można włożyć tylko klejnoty (nie kamienie, nie runy).
    Plik z opisem zmian prawdopodobnie kiedyś zostanie, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi.
     
  2. -kiler5-

    -kiler5- Regular

    ludzie inaczej gracze dragensag proszę nie pytać mnie na grze jak się robi bug na wiedzę i all bo nie propaguje tego ,i nie chce mi się pisać ,odpisywać ciągle tego samego ,mam lev wiedzy 204 i wole legalnie bić więcej ,szkoda że podałem swój nick wcześniej
     
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

  4. Wuja2612

    Wuja2612 Forum Apprentice

    Witam, pytanie odnośnie konta premium ( deluxe ) jaki jest sens kupowania go aktualnie?, skoro " Tasowanie " dziennych questów jest bez sensu, gdyż wiedza potrafi kilka dni z rzędu się w nich nie pojawiać, jak biegam po rozlewie, z sześcianów wypadają itemy na 100 lvl, a na wyższych tierach map i tak biega się w grupie, gdzie ludzie z bractwa mają po kilka stacków kamieni dusz,więc " odradzanie" się darmowe na mapie też zbędne, a co do darmowego przenoszenia między mapami to złoto leci na mapach, więc z jednego mini bosa jest złoto na przeniesienie się... osobiście póki czegoś nie naprawią, więcej nie zakupię deluxa... cena jest zdecydowanie nieadekwatna do tego co w tej chwili oferuje nawet zwykła premka. Dziękuję
     
    Lunari likes this.
  5. xTirus

    xTirus Forum Greenhorn

    Nie opowiadaj o cenach w złocie bo zmienią przeliczniki i znowu będzie się je zbierało latami np. na zmianę skilli ;) Mi osobiście się obecny przyrost gotówki podoba - ceny wierzchowców są takie, że uzupełniłem na wszystkich postaciach, pety zresztą także.
     
  6. Raf4444

    Raf4444 Forum Apprentice

    bylem na q8 sam szlo niezle tylko nawet z bosem niezle szlo dopóki nie regenerowal krysztalow, z grupa podobnie . Jak tak to ma wygladac to nie smieszne. Gra poszla w grupe, ale widze tylko q1 farm, ring q5, q2 jeszcze, a jak bym chcial sobie gdzie indziej pojsc ,sam to bez sensu, gra zrobila sie nudna !!!
     
  7. Miszor321

    Miszor321 Forum Greenhorn

    Witam, mam pewien bug/błąd w grze otóż nie moge zmienić żadnych umiejętności na skróty klawiszowe kiedy je przesuwam, da sie to zrobić jakoś inaczej?
     
  8. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nie da się inaczej, trzeba je przesuwać. Podczas przekładania skilli upewnij się, że masz wyłączoną blokadę paska skrótów (mała ikonka kłódki między skrótem klawisza 5, a skrótem LPM).
     
  9. marcel_44

    marcel_44 Forum Apprentice

    Siema, czy są przewidziane zmiany w dropie dróg zagłady bo teraz leci to jak krew z nosa ?
     
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Tak, są przewidziane takie zmiany (informacja o tym).
     
  11. Lunari

    Lunari Forum Apprentice

    mam pytanie jak zaliczyć dzienne ze zbioru np;rudy czy roślin skoro trzeba mieć do tego narzędzie zużywalnne a jedno takie jest drogie no i jest za mroczne monety nie wspominając już o tym że wrogowie i boosy nie mają tych składników :oops: w związku z czym robienie tych zadań dziennych jet nie opłacalne no chyba że ktoś na kasie w domu siedzi i mrocznych monet mu nie zbywa
     
  12. tomekwola

    tomekwola Forum Greenhorn

    nick w grze : Zygiwola
    po aktualizacjach straciłem skrzynie poszukiwacza przygód (serwer heredur). Da sie ją jakoś odzyskać ? jestem rangerem 69lvl
     
  13. bonarxPL

    bonarxPL Forum Apprentice

    Byłem ze dwa tygodnie temu w delcie żabiej rzeki na bolesnym i z mobów wylatywały jakieś zielska
     
  14. RafalinhoCK

    RafalinhoCK Advanced


    Rudy i zielska lecą normalnie z mobków . Lataj na Pustyni i przyległe mapki do niej to bez problemu uzbierasz ale nie tylko na Pustyni lecą np. w Delcie Żabiej Rzeki i podległych mapach.Ja osobiście jak mam dzienne żebym uzbierał np rude czy zioła to idę na Pustynie i tyle .
     
  15. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Zgłoś się w tej sprawie do pomocy technicznej (PT). Pamiętaj, aby być zalogowanym pisząc ticketa.
     
  16. Mollloch

    Mollloch Forum Greenhorn

    Witam

    Pomijając kilka naprawionych bugów oraz otrzymanie receptur... Jaki jest sens używanie run do wiedzy ??? W tym fixie mieli zwiekszyć drop wiedzy oraz kamieni zamiast tego standardowo nic nie leci oprócz surowych kamieni to jest po prostu jakiś żart. Posiadając 100 lvl oraz max runy do wiedzy raz na dłuższy czas na poziomie od zagłady do rozlewu pojawiają sie stacki po 7-15 wiedzy??? No bez jaj... Ludzie juz im tyle epitetów posłali że w głowie się nie mieści a BP nadal swoje. Róbcie tak dalej zapewne zwiększy się liczba graczy chętnych pograć w tego crapa. Ilość pyłu w stosunku do dropionej jakości kamieni to kolejne nie porozumienie.
     
    BKGREG and Lunari like this.
  17. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Mollloch - Twój post przeniosłem do tematu z dyskusją. Nie było potrzeby tworzenia osobnego wątku.

    Proponuję też zapoznać się z tym tematem w celu pozyskania informacji o tym, co miało być zmienione we wspomnianym hotfixie. Dla przykładu, nie ma w nim wzmianki o poprawie dropu kamieni. Drop wiedzy został zmieniony, ale tylko w przypadku walki z bossem.
    Chwilę dzisiaj grałem, fakt na poziomie normalnym, ale jednak dostawałem stosy z 30+ punktami wiedzy (runy +125%).
     
    Last edited: Jan 20, 2021
  18. Waluś

    Waluś Forum Greenhorn

    MOD Orion Nie wiem gdzie grasz ale mi wiedza wypada po 3-4 czasem 11 szt.Mam takie odczucie że ktoś tam w tym Dso robi dywersje żeby doprowadzić to do upadłości to już nie są jakieś tam niedopatrzenia to sa kpiny i żarty z graczy
     
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Nigdzie przecież nie napisałem, że mi takie liczby nie wypadają. Ogólnie to stosy dostawałem dzisiaj w zakresie od 4 do ok. 36. Z tego co liczyłem, to z moimi runami, powinienem dostawać od 4 do 45 wiedzy w jednym stosie.
     
  20. Mollloch

    Mollloch Forum Greenhorn

    MOD Orion proponuje poczytać wiadomości od ogółu graczy na discordzie kanał player-feedback. Ogólnie gra jest jednym wielkim nie porozumieniem cały system dropu jest do duszy ... Przy obecnym zamyśle ile lat zajmie wbicie 300 lvlu wiedzy bez "oszustwa"? Ile lat zajmie ulepszenie 1 kamienia od podstaw zbierajac po 1 pyłu??? Uważasz za satysfakcjonujące obecny drop przy 125% bonusu od 4 do 36 wiedzy raz na jakiś czas?? Przecież to jest dramat. Jak w takim razie nowy gracz ma rozwinąć postać? Ludzie wylewają swoją frustrację zalewają feedback do BP. To jak przyjemnie się chociaż biegało za runami teraz ukrócili nawet i to...

    Przed CE jakoś nie było większego problemu z wiedzą materią ... Ja po prostu nie rozumiem co ludzie odpowiadający za grę mają w bani, wiedząc doskonale że gracze wylewają wiadro pomyj śmieją się z bugów 100 wilkow itp ale jaki problem ustawić drop wiedzy jak było wcześniej? Dobicie do 200 lvla przed ce było trudne a w obecnej formie do 300 lvlu to prędzej gra się wyludni niż uczciwie ktoś to zrobi.
     
    Last edited: Jan 20, 2021
    BKGREG and kerad19711 like this.
Thread Status:
Not open for further replies.