Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. trojliter

    trojliter Someday Author

    ok poczekam ,a jak sprawa opali ma sie ,mieliśmy mieć 30 możliwość noszenia a jest ograniczenie do 0/10 ?
     
  2. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Czy pozostawione zielone Fragmenty Drogi Zagłady (SIC!) będą jeszcze wymieniane na nowe? :)
    Zostało mi 50 sztuk w plecaku.


    Gdzie znajdę szczegóły dotyczące tworzenia trapezoidalnych kamieni?

    P.S.

    Podziwiam za cierpliwość i wytrwałość. :rolleyes:
     
  3. aaagggaaa205

    aaagggaaa205 Forum Greenhorn

    Po aktualizacji pas, pierścień i naszyjnik z poziomu 35 spadły do 22 :/ do kitu. Poza tym totalnie do (*****) że zostały zmniejszone miejsca na czary o 2 , dla kogoś kto je używa to totalnie do bani. Wszystkiego trzeba się tu uczyć na nowo, lipa....
     
    Last edited by moderator: Dec 3, 2020
    Vinith and Oleandryna like this.
  4. Makuszek2

    Makuszek2 Forum Apprentice

    Siemka u mnie to samo. Gram strażnikiem. Zaklęcia są ale tylko w widoku zaawansowanym. W innych przedmiotach na razie jest ok. Jeszcze pytanko. Da się kupić uniwersalne narzędzie inaczej niż za MM i ile razy można go użyć?
     
    Last edited: Dec 3, 2020
  5. trojliter

    trojliter Someday Author

    nie mam zaliczonych żadnych osiągnięć na kamienie ? nie moge nić podnieść , czy może wiadomokiedy jakaś łatka naprawiająca błędy wejdzie ???
     
  6. Sandofdesert

    Sandofdesert Advanced

    włączcie widok zaawansowany w ustawieniach wtedy widać statystyki zabawek jakie podnosimy
    misja " biegnący cień " już chyba kilka razy poruszany temat ja też poruszę nawigacja prowadzi tylko do drzwi i dalej już donikąd podbiegając do wiru na mapie nie można najechać na niego kursorem tak jakby nie istniał, nie miał nic wspólnego z misją
     
  7. disaffect

    disaffect Forum Apprentice

    nie wiem czy tu dobre miejsce do zapytania ale co mi tam

    tez wam wyrzuca kamienie z wyposazenia jak zmieniacie lokalizacje?
    co z glifami?
    rozumiem ze to blad majac item z platyna w czoraj na poziomie 99% dzis to jest tylko 33%?
    kiedy poprawki wgraja moze juz wiadomo? :)

    to tak na szybko jak ktos chce dac odpowiedz to fajnie i dzieki :)
     
  8. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Ciekawi mnie sposób wymiany bonów w przedmiotach.
    Konkretnie w ozdobie zwycięzcy: wcześniej miałem 100% krytyka i 17% dmg a teraz mam 100% ataków na sekundę i 17% krytyka.
    Zachodzę w głowę, czy wartość krytyczna nie powinna być wymieniana za wartość krytyczną... o_O
     
  9. fresh_jacob

    fresh_jacob Forum Greenhorn

    Kompletnie bezsensowna aktualizacja, nic nie wnosi. Zmiana mechaniki gry nie jest żadnym rozwojem. 2 miesiące temu wróciłem po kliku latach przerwy, i nawet się przyjemnie grało. Może nie była to gra pokroju exila, ale nawet tamta wersja zachęciła mnie do codziennych misji i eventów. Ale teraz to jest jakiś dramat... Null, Zero A wyrzucenie 2 miejsc na skile to już jest poniżej... Ledwo ukończyłem misję z portalem cienia bo nawigacja na mapie świata nie działa, i wyłączyłem. Gra ma być przyjemnością, a nie męczarnią.
     
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Soldemar - z Twojego postu usunąłem wulgarne słowo
    aaagggaaa205 - z Twojego również

    Tak zadziałał skrypt, nie wiemy dlaczego zaklęcia zostały przekonwertowane w taki, a nie inny sposób. Podmiana zaklęć nie stanowi teraz większego problemu, kwestia ich zdobycia. Upewnij się też, że używasz zaawansowanego widoku przedmiotów.

    Nie myl opali z klejnotami, to są zupełnie inne przedmioty. Opale to kamienie szlachetne i wkładasz je do słotów na kamienie szlachetne. Opali może mieć w ekwipunku maksymalnie 10, a klejnotów 30.

    Odnośnie fragmentów drogi zagłady, to dopytam.
    Szczegóły znajdziesz w poradniku - o w tym miejscu.


    Ozdoby będzie można wydropić, tak jak każdy inny przedmiot. Każda runa i klejnot ma podaną konkretną liczbę zagnieżdzeń. Jest to stałe i nie zależy od poziomu postaci. Nadmiar (ponad liczbę zagnieżdżeń) można spokojnie spylić, gdyż do niczego ich nie użyjesz.

    Poziom spadł, ponieważ skrypt przywrócił bazowy poziom każdego przedmioty i zwrócił Ci wydane glify potęgi. Jeśli przedmioty miały tiery, to bazowy poziom został odpowiednio zwiększony (zgodnie z ogłoszeniem).

    Według informacji z oficjalnego fanpage'a DSO, hotfix jest planowany na jutro. Szczegółów na razie brak.
    Osiągnięcia powinny zostać zaliczone automatycznie, zgodnie z tym, co miałeś dostępne przed aktualizacją.


    Według informacji jakie posiadam, misja ta powinna zostać poprawiona wraz z najbliższym hotfixem. Planowany jest na jutro.

    1. Pojawiły się takie zgłoszenia, czekamy na ruch ze strony producenta.
    2. To samo, co wyżej - czekamy.
    3. Nie wiadomo, czy to błąd, czy zamierzone działanie skryptu.
    4. Najbliższy hotfix planowany jest na jutro.
     
    gsokol and TL_Tyche like this.
  11. piątunio44

    piątunio44 Active Author

    jak narazie katastrofa ale nie ma co płakać trzeba poczekać i pokombinować
    jednak szczytem jest pomysł na łączenie kamieni, żeby połączyć 1 kamyk trzeba spalić inny bo proszek jest potrzebny, no chyba coś nie tak jest z tym
    a skoro tak trzeba było uprzedzić połączyła bym wszystkie możliwe wcześniej
     
  12. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Przedtem, żeby zrobić kamień wyższego poziomu należało mieć 3 kamienie tego samego typu, np. by zrobić diament błyszczący należało posiadać 3 diamenty oszlifowane. Obecnie do podnoszenia służy pył, który uzyskasz z dowolnego kamienia - to definitywnie lepsza zmiana ;)
     
  13. Luxfire

    Luxfire Someday Author

    To akurat jest dobre, na 1 kamyk potrzebujesz pyłu z 2ch (czyli koszt ten sam) a te 2 pozostałe mogą być innego rodzaju (zalegające), to ułatwienie.
     
  14. krzy40

    krzy40 Someday Author

    Dlaczego nie mogę połączyć czterech takich samych itemów np 4 x broń ?
     
  15. sebek030189

    sebek030189 Someday Author

    miedzyswiaty sa od infernala tylko? a zadanie na ostatnia skrzynke mam pokonac meduze dreczacy...
     
  16. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Dzięki śliczne! (ฅ'ω'ฅ)

    To może dałoby jeszcze radę dopytać... ekhem... o księżycowy i krwawy kamień? :p
    Gdy próbuję włożyć do przedmiotu to pojawia się komunikat, „niezwykłe przedmioty nie mogą być pofarbowane" lub „tego przedmiotu nie można pofarbować".
    Dziwne! o_O
     
  17. Mental007

    Mental007 Forum Greenhorn

    Pograłem około miesiąca strzelcem. Aż do dziś wchodząc na mapę czułem się jak "Najman" z Pudzianowskim w klatce. Skille to jakiś żart moim zdaniem. Jestem optymistą więc dzięki temu patchowi chociaż wiem że kończąc grę tutaj będę mógł poświęcić więcej czasu na inne gierki warte uwagi. I cieszę się że nie grałem tu tak długo jak inny gracze.
     
  18. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Jeszcze jedno znalezisko, najwyraźniej % do ataku przy użyciu broni nie działa poza bronią, co mnie za bardzo nie dziwi, ale te %:

    [​IMG]

    Podobnie jest z wartością ciosu krytycznego. Szkoda tylko, że przekonałem się o tym na własnej skórze... :(
     
    Last edited: Dec 4, 2020
  19. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Najpewniej nie masz odblokowanego odpowiedniego przepisu. Przejrzyj osiągnięcia w kategorii Produkcja.

    Tak, międzyświaty są od poziomu Zagłada. Zwróć też uwagę, że M'Edusa w międzyświęcie nie jest jedyną M'Edusą w Dracanii. Z tego co wiem, jest też problem z tymi zadaniami i nie zalicza niektórych.

    W tak zwanym między czasie, dokonałem pewnego odkrycia i możliwe, że Twoje zielone fragmenty pochodzą z dziennych ofert. Sprawdź, czy nie miałeś takiej oferty dzisiaj.
    Odnośnie kamieni, to padały pytania o nie, ale niestety pozostały bez odpowiedzi. Może kiedyś będą zmienione - jeżeli Ci nie przeszkadzają, to je zachowaj.


    Zaklęcie prędkość ataku przy użyciu broni będzie działać, jeśli przedmiot będzie zawierał odpowiednią podstawą lub kamienie szlachetne. Przyznam, że jego "opis" jest mylący i nie oddający rzeczywistości.
     
  20. krzy40

    krzy40 Someday Author

    W produkcji mam całą Fabrykę legend zaliczoną
     
Thread Status:
Not open for further replies.