Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. MethaneBlaster

  MethaneBlaster Forum Apprentice

  Dzięki za informację. Brzmi dobrze. Byłoby miło, gdyby przeszło to na mój serwer. Jak patch wyjdzie, może przetestuję w ramach ostatniej szansy.
   
 2. janus160121typek1

  janus160121typek1 Someday Author

  A wiadomo coś już kiedy dokładniej, albo chociaż mniej więcej w której łatce wreszcie będzie naprawiony drop wiedzy?

  Obecnie nowi gracze nie mają czego szukać, bo wiedza do podstawa, a ci co nie mają wystarczająco dużo wiedzy, przeważnie nie grają.
   
 3. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  O ile mój koci zmysł mnie nie myli - w następnej! Ale nie dam sobie ogona uciąć ;) Za dużo już obietnic było niespełnionych :(
   
  janus160121typek1 likes this.
 4. miras09

  miras09 Someday Author

  wrocilem na chwile do mechanika i przelom nastapil poszedlem dzienne zrobic inferno na q5 a tu buch 2 pierki a natym poziomie to nie lecialy wczesniej prawie , i pyk ide sprawdzic q4 rozlew krwi jest arytreja zloty bon hp, przebudowalem wszystko,bron z pustyni 1820dmg/0432 speed i wystsrcz 10 slabych cyrkonitow do osiagniecia progu

  4,00 ,q5 1 wywalilem ,hp dobilem 2,800 miliona ponad i naszylnik neferati z reg
  i na jednym cyklu heredur rozlew krwi rozjechany
  na tym bildzie kryjowka rozlew krwi to spscerek solo

  ale "tfurcy" tak sie bali zeby mechanik nie byl przekokoszony ze zostawili sobie furtke do poteznego nerwa w razie czego, chodzi o plame bo tu sie robi tylko dmg na tej klasie dlatego nie bede wracal do mecha na ta chwile

  u mechanika hp dzialek, hp pajaca jest 1do 1 i regeneracja z dzialek 2% hp za trafienie i paradoksalnie zwiekszenie hp a zmniejsdzenie dmg (to jest do odbudowy)
  poprawilo nieprawdopodobnie grywalnosc , zabicie zajelo 2min okolo na niebieskiej heredur rozlew krwi lokalny oczywiscie i solo :p
   
 5. piątunio44

  piątunio44 Active Author

  moze mnie ktoś oświecić na czym polega system otrymywania debuffa?
  w momencie kiedy otrzymuje -60% koncentracji i - 60% hp jestem praktycznie wyłączona na 30 min,
   
 6. RafalinhoCK

  RafalinhoCK Advanced


  Nic z tym nie zrobisz bo to jest specjalnie tak zrobione/zamierzone i nic z tym nie zrobisz musisz odczekac te 30 minut .
  To jest zamierzone na bezlitosnym i rozlewie krwi.
  A ten debuff masz jak cie dotknie ten stworek fioletowy co po mapie lata jak szalony . To jest takie utrudnienie .
   
 7. Astryld

  Astryld Forum Greenhorn

  Witam. Mam taki problem. Biłam bosa w FYEBOROUGH(tego w międzyświatach), był pytajnik po zabiciu, oddałam zadanie i zcieło grę, po zalogowaniu ponownie nie mam zadania głównego i nic nigdzie nie mogę zrobić. Żadnego wykrzyknika ani nic. Co teraz? Zepsuło zadanie? Jak to naprawić.
   
 8. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Z tego co się właśnie dowiedziałem, prowadzisz już w tej sprawie rozmowę poprzez tickety. Proszę abyś ją tam kontynuowała, nie ma potrzeby pisania w dwóch różnych miejscach. Odpowiednia osoba powinna w krótkim czasie podziałać dalej w sprawie tego problemu.
   
 9. Eradan111

  Eradan111 Junior Expert

  Z mortisa całą grupę wywaliła nebula przy zmianie peta
  Trochę to irytujące jak biliśmy go 1h i przynajmniej ja zużyłem 300 kamyków i ze 20-25k reda żywiołowego, a samej zmiany peta też ciężko uniknąć (bez straty dpsa) bo poszczególne fazy bossa lepiej bić na innym żywiole jako mag.

  Na dodatek bossowi zrespiło hp jak podszedł za blisko wejscia. Mapa jest za mała by tego nie robił, boss ma zasieg na 70% mapy i jeszcze nie możemy podejść do wejścia. Szkieletowego smoka z ostatniej fazy nie można ubić, bo walka w tamtym terenie oznacze zrespienie hp mortisa. Czy ktoś w ogóle testował tego bossa przed wypuszczeniem go do gry? Mam wątpliwości.
   
 10. .killer.

  .killer. Junior Expert

  Skąd leci Pieczęć Śmierci Mortisa? Jak powiedzie mi, że z Mortisa to odinstaluje tą grę, bo nic o niej już nie wiem. tak btw pytam, bo przy wejściu do Mortisa nie pokazuje go, ani przy wejściu na żadną inną mapkę. I jak uważacie...lepszy pierek z Mortka, czy Pieczęć Pamięci? Mam dylemat, trochę więcej speeda za te 30-40k hp przy dwóch pierkach.
  I tak z innej beczki, wiadomo coś o Draganie? Set dalej pod 2h jest, czy coś się zmieniło?
   
 11. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Spokojnie, Pieczęć Śmierci Mortisa znajdziesz w Halach Śmierci ;)

  Raczej domyślnym pierścionkiem byłaby dla mnie Pieczęć chaosu Balora, ale jeżeli walczysz o przekroczenie progu 4.0, raczej celowałabym w Mortisa. Pieczęć Pamięci przeznaczona jest do noszenia z 1h (a zatem ogranicza wybór broni) oraz jest trudniejsza do zdobycia - w końcu na Hale Śmierci możesz iść w dowolnym momencie, a do mapy Wspomnień musisz mieć szczęście.

  Co do Dragana - nie, bonusy setowe dodają po prostu szkody, niezależnie od typu broni.
   
 12. miras09

  miras09 Someday Author

  obecnie sety to tez nic ciekawego jak sie dojdzie do imperialnych to juz i tak w grupie nie robi różnicy wielkiej czy duryjski z pustyni czy inny w zasadzie to kiedyś byl set q7 podstawa to teraz tylko set legendarnego króla (ale nie ze jakiś super pro tylko trochę lepszy od pozostałych) i z saragona te dwa 3czesciowe ale te to dla marzycieli (o wejściówki chodzi) , dragon na testowym bez zmian dziadostwo , ze święta wiosny to samo

  i jeszcze ta przymusowa kolektywizacja:mad: , nawet sześciany w grupie trzeba otwierać ,

  rozmawialiśmy i wniosek ze to zwrot w kierunku azjatyckiego rynku (mortis bicie 1g lub 2godziny słabszą grupa) no cóż Europa i Ameryka sie zwija a Azja pędzi do przodu ;):):p

  młodych, nowych graczy niech urabiają i kolektywizują
  sporo starych znajomych juz powiedziało ze złamanego grosza tu nie wyda :D:p
   
  Last edited: Mar 18, 2021
 13. bonarxPL

  bonarxPL Forum Apprentice

  Wydałem prawie dwa tysiące drakenów na klucze do amfory i zostało mi 47 drakenów.Problem w tym,że za zrobienie zadań w evencie dragana oraz otwarcie amfor za 5 kluczy nie dostaję drakenów.Nie ma ich w ekwipunku ani w sakwie,ciągle jest ich 47.
   
 14. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  W trakcie aktualnego eventu otworzyłem dziesiątki amfor. Nie zauważyłem, żeby drakeny jakie z nich otrzymałem, nie zostały mi naliczone. Efekt otwarcia był zawsze taki sam: drakeny lądowały w inwentarzu, a następnie (po kliknięciu na nie PPM) lądowały w sakwie.
  Sprawdź dokładnie, czy gdzieś w inwentarzu nie masz jakiegoś stosu tej waluty. Stosu, do którego mogłyby się zbierać otrzymywane drakeny.
   
 15. bonarxPL

  bonarxPL Forum Apprentice

  Sprawdzałem dokładnie dziesiątki razy i nie ma tych drakenów,to samo z resztą dzieje się z wiedzą,która nie ląduje ani w inwentarzu ani w pasku postępu.Problem pojawił się nagle po 2h gry i zresetowanie gry nie pomogło.
   
 16. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Czy sprawdzałeś też dodatkowe zakładki, tj. zakładka premium, cała skrytka depozytowa? Gdzieś muszą znajdować się te drakeny i wiedza, bo szansa na to, że "wyparowały" jest statystycznie równa zeru.
  Wiedza mogła się automatycznie dodać (jak to się dzieje z tą z dropu i z sześcianów), a Ty zwyczajnie nie zwróciłeś na to uwagi. W inwentarzu, o ile wiem, ląduje tylko wiedza z kodów. Dla sprawdzenia - spisz sobie aktualny stan wiedzy, pograj kilka godzin i porównaj.
   
 17. hwann

  hwann Forum Greenhorn

  mam pytanie gdzie znajdę nowe zadania portal mroku 2.0
  nie grałem w tą gre z 5 miesięcy i tyle sie zmieniło prosze o odpowiedź
   
 18. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Klik
   
 19. hwann

  hwann Forum Greenhorn

  gdzie znajdę zadanie Przeklęte życzenie ?
   
 20. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  W regionie Qaizah, w mieście o nazwie Hiraja. Jest to jedno z ostatnich zadań głównym w tym regionie.
   
Thread Status:
Not open for further replies.