Discussion DYSKUSJA: Wielka Aktualizacja "Mroczne Dziedzictwo"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Dec 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sheneros

    Sheneros Forum Greenhorn

    [​IMG]
    chyba mam buga
     
  2. Dominico

    Dominico Forum Baron

    A spróbuj włożyć kamyk do prędkości ataku, lub przenieść zaklęcia do broni/rękawic.
    Problem był już omawiany, ale rozumiem że w tym gąszczu ciężko niektóre rzeczy znaleźć. ;)
     
  3. Spide

    Spide Active Author

    Nie wiem jak na innych klasach ale u łucznika z ogłuszenia uwalnia skok. Jest jasno napisane w opisie że uwalnia od negatywnych efektów.
     
  4. Sheneros

    Sheneros Forum Greenhorn

    przenioslem na rekawiczki i dziala dzieki :)
     
  5. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Osoba, która wykonała misję Zagubieni w Lesie buguje Polanę z Neriną i nie pojawiają się potwory. :)
    Nawigacja po siepaczach w Pokręconym Lesie nie działa.
    Rycerz z pierścienia Dragana nic nie robi, nie wyszydza potworów ani nie atakuje.

    OPINIA: Misje „Demony Powstają (4/4)" i „Niebezpieczna Widownia" – wszystkie lokacje mają stanowczo za mało demonów.
    Osiągnięcie osiągnieciem, ale 0-3 w Telepolos to lekka przesada. :(


    Trzeba czekać na akcję specjalną Straszliwe Cienie. :D
    [Będę edytował, żeby ograniczyć spam.]
     
    Last edited: Dec 5, 2020
  6. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Miałem to samo, każdy osobno musi wejść na mapę i samodzielnie zabić wszystkie mobki.

    No jakoś nie działa na magu i krasnalu. Musisz być wyjątkowy.



    Na mapach masz rozlokowane białe duże kryształy z których leci esencja i kule światła.

    [​IMG]
    To czekamy na sargona. Poziom 65 i główna linia fabuły skończona. Jak się zrobi pobocznie to wpadnie który ? 75? 80?

    Drop z sześcianów. Chcą żeby nam się w pupkach nie poprzewracało od dobrobytu. Drop 1-5 złota i 500 glifów to jest to. Jak leci z wyższych sześcianów ? Tragedia jest też z wiedzą, wszędzie leci tak samo, czyli do chrzanu.

    Jeszcze inna kwestia. Z mobów wypadają itemy na 1lvl.


     
    Last edited: Dec 5, 2020
  7. gsokol

    gsokol Forum Apprentice

    Zaklęcia w przedmiotach są stałe czy zależy to od lev przedmiotu??
    Mam łuk który daje 100% szkód do przedmiotu (33,042), na 69 lev. Czy przedmioty na 145 (nie wiem jaki jest maksymalny level), które wydropię będą też tyle dawać? Czy np. to 100% będzie 50,111??. Albo jeszcze jakoś inaczej??
     
  8. Raf4444

    Raf4444 Forum Apprentice

    teteconetl. kule swiatla w liczbie 50 jak to zrobic , nawigacja pokazuje npc reset nie pomaga

    wyposazenie ma przypisane zaklecia bo predkosc ataku jakby dziala tylko w rekach ?
     
  9. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Zbieraj kryształy, z nich lecą kule. Najwięcej masz w Telepolos. :)
    Jest jeszcze podobno opcja, jeśli włożysz kamień prędkości to w każdym przedmiocie, ale nie sprawdzałem.
     
  10. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Ja mam taki sam problem. Dziś do ubicia Heredur na dowolnym poziomie. Nie zaliczyło ani zwykłego, ani bolesnego.

    Wydropiłam dziś 4 runiczne ozdoby. Nie na sprzedaż, nie ma więcej slotów, żeby je wykorzystać na runy. To co mam z nimi zrobic?

    Mam kilka nadmiarowych towarzyszy, które zajmują sloty w inwentarzu. Jak teraz zdobyć/kupić/wydropić/uszyć Schemat produkcji zmienionych wzrostników? Kiedyś można było kupić za koniczynki albo z drakeny u Matrony.

    Nie działają codzienne wyzwania "pokonaj XXX na dowolnym poziomie" Pokonałam raz na zwykłym, raz na bolesnym i nie zaliczone.
     
    Last edited by moderator: Dec 5, 2020
  11. krzy40

    krzy40 Someday Author

    Bug, Bug, Buga pogania. Po co jest test serwer ?
    Dzisiaj postanowiłem się postawić w roli świeżaka zaczynającego grę od zera i powiem tak Jak można zachęcić nowego gracza do tego by pograł w Draka dłużej skoro doszedłem krasnalem do 17lvl-u i nie jestem w stanie ubić solo Heredura a to boss 12 lvl-owy. I proszę mi nie pisać o grach w grupie bo na początkowych lvl-ach ciężko o grupę a tym bardziej o Bractwo. Poza tym na początku większość zaznajamia się dopiero z grą i jeżeli potyka się o pierwszego Bossa to niewielu zdecyduje się zostać w grze. BP zdecydowanie przesadziło z Bosami.
     
    Oleandryna likes this.
  12. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Wraz z @BA_Tyche wymyśliliśmy hipotezę, że zalicza tylko zadania na ubicie 3 bossów: Asara, Balora i Sharr Kharaba. Oczywiście jest to błąd, ale będzie jakiś sposób na jego ominięcie. Jeżeli uda nam się potwierdzić tę teorię, to damy znać.

    Ozdoby na runy i klejnoty da się sprzedać za kilka groszy. Wbrew temu co głosi opis.
    Aby zmienić towarzysza we wzrostniki, trzeba kupić u Grizmka przedmiot o nazwie Klatka portalowa. Kosztuje 3,5k MM i niestety jest jednorazowy.
     
  13. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    A czy jest obecnie jakikolwiek inny sposób na zdobycie zmienionych wzrostników? Kiedyś można było też wydropić. Najczęściej z Bossów w cyrku.

    Pytanie w związku z runicznymi ozdobami. Każda ozdoba ma 4 sloty, można mieć założonych 5 runicznych ozdób z runami. Czy można mieć w inwentarzu inne ozdoby runiczne wypełnione innymi runami i je zakładać na zmienaę zależnie od potrzeb?

    Drop prastarej wiedzy to porażka. Z run mam +45% wielkości stosu. Farmię bałwany na pustyni i przez kilka przejśc dostałam raz 4 prastarej wiedzy. Przed aktualizacją jeden stos to byłok 24 prastarej i wylatywało po kilka razy za jednym wejściem na mapę.

    Edytka:
    Co z trunkami uzdrawiającymi? Kiedyś można było wydropić, teraz nic z mobków nie wypada. Tylko craft we własnym zakresie?
     
    Last edited: Dec 6, 2020
  14. szlam2

    szlam2 Forum Greenhorn

    główna linia fabuły skończona? a co z lokacją Elizjum? ja tam jeszcze nie byłem się na tych misjach co wysłałeś screena
     
  15. adifate123

    adifate123 Forum Greenhorn

    Odbicie 6/6
    Mam pokonać wszystkich wrogów w pobliżu burzy materii, ale nikogo tam nie było i od razu pokazało mi, że został jeden wróg, więc przeszukałem mapę i nikogo nie było. Po zresetowaniu mapy było jeszcze gorzej bo była już odblokowana dalsza część mapy (nie wchodziłem do Brigavik przez mapę lub kamień podrózny) przez co nawigacja prowadziła mnie na przedmieście cardhun, a później na Brigavik. Postanowiłem wyczyścić mapę, a po wyczyszczeniu dalej mi misji nie zalicza.

    Jak teraz mam misję zrobić? Odrzucam resetowanie misji bo szkoda mi fragmentów materii (farmiłem specjalnie 6h, żeby dokończyć misję).
     
  16. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Chodzi mi o to, że nie da się dalej iść z fabułą. Trzeba czekać na Sargona.

    Zgłaszam kolejny błąd. Buff do obrażeń z talentu "Inżynier" dla mechanikusa działa tylko przez 10 sekund. A jest napisane, że dopóki mam aktywne działo. Działo zautomatyzowane działa 20sec. Co dziesięć sekund trzeba działo odpalać ponownie.
     
    Oleandryna likes this.
  17. Oleandryna

    Oleandryna Forum Apprentice

    Jak Ci się udaje odpalić drugie działo zautomatyzowane? Można mieć na raz tylko jedno i jak chcę odpalić drugie to mi drze japę "nie możesz jeszcze użyć tej umiejętności" Zresztą tak mi drze japę bardzo często, nawet jak mam pełno pary i nie mam działającego żadnego działa.

    O, tak to wygląda. Pełno pary, zadnego działa i nie mogę nic zrobić:
    https://images91.fotosik.pl/449/ce49891e526cf7ffmed.png
     
    Last edited: Dec 6, 2020
  18. Spide

    Spide Active Author

    To ja mam kolejne pytanie o misje, gdzie można znaleźć poniższego NPC? Mapa kilkukrotnie wyczyszczona cała, nawigacja prowadzi do tej mapy lecz gdy na nią wejdziemy nawigacja znika.
    [​IMG]
     
  19. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    Irene Soames powinna stać przed wejściem do Tetaconetl.
     
  20. bonarxPL

    bonarxPL Forum Apprentice

    Mam identyczny problem.Cała gra po wprowadzeniu MD jest niegrywalna.
     
Thread Status:
Not open for further replies.