Gizemli Küp hakkında

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by DynamicCE, Nov 10, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. DynamicCE

DynamicCE Forum Greenhorn

Gizemli küplerin içeriğinin değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Deluxe üyeliğin en büyük avantajı gizemli küpler ve yeni gelecek olan yamalar ile birlikte daha fazla taşa ihtiyaç duyulacak.

Küplerin şu andaki taş oranı ile 100 seviyede herhangi bir fayda elde edemeyeceğimizi düşünüyorum zira yüksek mod bosslardan da daha tatmin edici nesneler (ve doğal olarak daha büyük taşlar) düşeceği için, oyuncuların hayatlarından deluxe üyeliği çıkarmaması için bir sebep kalmayacak gibi görünüyor.

Küplerden çekirdekler zaten kalkacak bunun yerine maden eklenebilir, andermant oranı artırılabilir, gizemli küplerden nadir olarak 'gizemli küp günlük görevi' çıkabilir misal.

ya da daha fazla taş atsın. çünkü 30 tane yakutu yapabilmem için milyonlarca küp açmam gerekiyor . yani küp ile taş kasma devri eskide kalıyor.

ayrıca gizemli küplere çok düşük ihtimaller ile çıkacak değerli eşyalar konulabilir. Bu sayede oyuncuların deluxe çekmek için bir sebepleri ve istekleri olabilir.
    Milyonda bir ihtimal iskelet ejderiya bineği koyulabilir mesela, ya da eskiden kumar sisteminde olduğu gibi jackpot çıkabilir.Aslında çıkacağından değil ama,umut fakirin ekmeği olduğu için gizemli küpü açarken bir heyecan gelir ne bileyim :)

Moderator arkadaşlar raporlarına ekleyebilirse sevinirim.

Last edited: Nov 11, 2020
  2. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @DynamicCE,

Öneriniz için teşekkürler.

Saygılarımızla, iyi sabahlar dileriz.

3. adanali1940

adanali1940 Forum Apprentice

Yazar arkadaşa katılıyorum gizemli küpler 5 farklı olacak, küpün nadirliği arttıkça içinden çıkan taş boyutu artmalı