Announcement Hotfix #8 do aktualizacji 259

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Nov 21, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,
  dzisiejszego dnia, 22 listopada, pojawi się kolejny hotfix do aktualizacji 259, wprowadzający do gry wydarzenia Święto Dziękczynienia.


  Harmonogram: 22.11.2023
  Rozpoczęcie odliczania: 03:00
  Przestój serwerów: 03:30
  Planowane zakończenie prac: 04:00


  Zawartość wydarzenia:

  1) Gotowy do akcji: Podczas całego okresu trwania wydarzenia otrzymasz bonusy podwajające zdobywane podczas gry: punkty doświadczenia, grupowe punkty doświadczenia, prastarą wiedzę oraz Szczęśliwy Los Zdobywców Łupów z odłamkami sfer oraz większą szansą na przedmioty. (Uwaga: jeśli dostępnych jest wiele aktywności jednocześnie, liczy się tylko ta, która będzie dawać większy bonus);

  2) Dar wierności: Podczas wydarzenia otrzymasz nagrody, gdy osiągniesz poziom 10/20/30/40/50/55/60/65/70/75/80/85/90/95/100. W zależności od osiągniętego Twojego poziomu możesz otrzymać do 15 różnych pakietów z nagrodami, w tym dużą liczbę mrocznych monet, wytrychów itp., a także ekskluzywny Płaszcz Dziękczynienia (PS: Chodzi o poziom, który zostanie wbity na nowej postaci)

  3) Festiwalowa moda: Podczas wydarzenia Dzień Premium będzie uruchomiony na okres 2 tygodnii.​  Życzymy udanej zabawy,
  Wasza Ekipa DSO
   
  Last edited: Nov 22, 2023
 2. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  ze względu na dodatkową potrzebę przetestowania zawartości naszego hotfixa, został on wprowadzony z jednodniowym opóźnieniem. Wobec tego wydarzenie Święta Dziękczynienia, rozpocznie się również z opóźnieniem. Godzina została zaktualizowana w harmonogramie akcji specjalnych oraz w treści hotfixa.

  Przepraszamy za opóźnienia.
  Wasza Ekipa DSO
   
 3. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  Niestety wystąpiły pewne komplikacje związane zarówno z Dniem Premium, jak i aktywnościami Święta Dziękczynienia. Zespół jest świadomy błędów z nimi związanych i jutrzejszego dnia spodziewane jest wprowadzenie małej łatki, naprawiającej problemy ograniczające korzystanie z obu tych wydarzeń.

  Dziękujemy za zrozumienie,
  Wasza Ekipa DSO.
   
Thread Status:
Not open for further replies.