Announcement Hotfix #9 do aktualizacji 259 - Święto Wiosny

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Mar 27, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  co prawda Dragan już zmienił i ukrył lokalizację swojego zamku, ale w świecie Dracanii coraz bardziej czuć wiosnę, a podczas niej nie może zabraknąć obchodów Święta Wiosny. Daran Psuj czeka już na swojej Jajecznej Wyspie na kolejnych śmiałków chcących wyzwać go na pojedynek.

  Czy jesteś gotów podjąć z nim bitwę?

  Z racji nadchodzącego Święta Wiosny, dnia 27 marca zostanie wprowadzony kolejny już hotfix, wprowadzający następną edycję wydarzenia Święta Wiosny.


  Harmonogram:
  Rozpoczęcie odliczania: 07:30
  Przestój serwerów: 08:00
  Planowane zakończenie prac: 10:00


  Ale czekaj, widać tam coś nowego! Czy zauważyłeś pędzel malarski Darana Psuja?

  Plotki głoszą, że posiada on magiczną moc, a szansa na zdobycie go pojawi się podczas tegorocznego Festiwalu Wiosny!

  Jeśli uważasz, że 10 jajecznych towarzyszy to dużo, to co powiesz na 12 jajek? Zdecydowanie powinieneś sprawdzić dwóch zupełnie nowych towarzyszy, Wyklutego Króliczka i Stłuczkę, które możesz zebrać w tym wydarzeniu.

  Jak zwykle Kingshill zostało odpowiednio udekorowane, aby powitać okres Święta Wiosny, a jego świąteczna atmosfera zachęca graczy z całej Dracanii do brania udziału w obchodach tego święta. W mieście ukrytych jest 6 wiosennych jajek, gotowych do odkrycia. Nie zapomnij zabrać ze sobą wiosennego pyłu, aby je otworzyć!
  Myślałeś, że to już wszystko? Proszę Cię... pomyśl jeszcze raz, bo masz do zdobycia nowego wierzchowca (Przejażdżka błazna) i nowy kostium (Czapka kuglarza).


  Lista zmian:

  • Drop postępu z amfor został odpowiednio zmniejszony
  • Do możliwego dropu z Darana Psuja dodane zostały: monety społeczności, wiosenny pył, Wykluty Króliczek (towarzysz) oraz Pędzel malarski Darana Psuja
  • Do akcji specjalnej został dodany wyżej wspomniany pędzel malarski Darana Psuja, którego można użyć do utworzenia zupełnie nowej skoncentrowanej wiosennej runy (do jej utworzenia potrzebne są również runy witalności, prędkości oraz spustoszenia) Statystyki zwykłej skoncentrowanej wiosennej runy na poziomie normalnym to 1.3% prędkości ataku, 1.3% wartości krytycznego ciosu oraz 1.3% punktów życia.
  • Do otwarcia wiosennych jajek rozmieszczonych w Kingshillu potrzebne jest posiadanie wiosennego pyłu (UWAGA: nie mylić z pyłem wiosennego świtu, który służy do wejścia na Jajeczną Wyspę). Każde jajko zawiera pewną ilość jednej z rzeczy będących w sakwie walutowej, tj. złoto, glify potęgi, fragmenty materii, drakeny, odłamki sfery, kościane monety, słoneczne monety, zamrożone monety, pozłacane koniczynki, zmienione wzrostniki, czy kryształy prawdy, a także mogą z nich wypaść tymczasowe 3-dniowe wersje Czapki błazna (kostium) oraz Głupiej przejażdżki (wierzchowiec).
  • Dodano możliwość zdobycia wiosennego pyłu jako możliwy drop z Darana Psuja, a także kupując go w sklepie za 1000 mrocznych monet (maksymalnie do kupienia jest 5 wiosennego pyłu dziennie.
  • Dodano nowy pakiet do kupienia za gotówkę: Pakiet czapki kuglarza (zawiera kostium Czapki Kuglarza lub 10/20/30/40 monet społeczności
  • Dodano również drugi nowy pakiet do kupienia: Zestaw przejażdżki błazna (zawiera wierzchowca Przejażdżkę błazna lub 20/40/60/80 monet społeczności)
  • Dodano również nową ofertę do NPC Phestosa, gdzie można kupić:
  1. Stłuczkę (towarzysz) za 999 monet społeczności (jednorazowo na całe wydarzenie)
  2. Pędzel malarski Darana Psuja za 999 monet społeczności (jednorazowo na całe wydarzenie)
  3. Szczęśliwa sakwa Święta Wiosny za 20 monet społeczności (bez limitu)
  4. Przejażdzka błazna (wierzchowiec) w wersji 3-dniowej za 199 monet społeczności (jednorazowo na całe wydarzenie)
  5. Czapka kuglarza (kostium) w wersji 3-dniowej za 99 monet społeczności (jednorazowo na całe wydarzenie)
  6. Wiosenny pył za 20 monet społeczności (bez limitu)


  Szczęśliwa sakwa Święta Wiosny, będąca do kupienia u Phestosa, zawiera jeden z następujących przedmiotów:

  1x Pędzel Malarski Darana Psuja,
  1x szczęśliwa sakwa wielkanocnego towarzysza (zawierająca jedno z jajecznych towarzyszy, pomijając tych nowych)
  1x Wykluty Króliczek (zwierzak),
  1x Stłuczka (zwierzak),
  100x Fałszywe Jajko Świąteczne (postęp do akcji specjalnej)
  999x Kolorowa Esencja (legendarna),
  10x Pył Wiosennego Świtu,
  20x Zepsute narzędzie uniwersalne.​

  Efekty nowych towarzyszy:

  Wykluty króliczek:
  • Kiedy masz niski poziom punktów życia, regenerujesz 40%/50%/60%/70% (w zależności od stopnia rzadkości) swoich punktów życia. Czas oczekiwania na ponowne użycie trwa 10 minut.
  Stłuczka:
  • + 10,00% punktów życia
  • Jeśli zginiesz, twój towarzysz Cię wskrzesi. Czas oczekiwania na ponowne użycie wynosi 1 godzinę (towarzysz o poziomie unikalnym, bez możliwości ulepszenia)
  Życzymy udanego polowania na jajka oraz Udanych Świąt Wielkanocnych.
  Pozdrawiamy,
  Wasza Ekipa DSO.
   
  Last edited: Mar 30, 2024
  Akatriel and TL_Tyche like this.
Thread Status:
Not open for further replies.