Feedback İçerik Genişlemesi (Dark Legacy)

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nothanks!

Nothanks! Someday Author

Sen agir saçmalamassin okcu çöp oldu, karakteri sil eve git.okcu zirh kirma sorunu var patlayici ok tek canavarin zirhini kırıyor oda mana kalmıyor arkasina skil vuramiyon 1 saniyede zirh kirma geciyor vuramiyon zaten gelisi güzel atış yada patlayici oka toplu zirh kirma vercekler ve hassas atış manasini dusurcekler anca oyle düzelir belki.suan ki okcuyu bu haliyle kabul eden de ne bileyim neyse soylemiyim şimdi savaşçı 10 tane okcuya bedel ben bu haliyle okcu oynamam.
    Zaten yayinda okcu oynadini gördunuz mü ? biri savasci biri mage oynuyor eskiden cm gregte boyleydi.2014ten beri her yamada duzeltmede savasci ve mage gecerliydi hic kotu olduklarini görmedim.

Last edited by moderator: Dec 7, 2020
  2. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

savaşçı oynuyorum, zamanla umarım düzeltilir oyun oynanacak bir hal alır ama kaldırın su ejderha hiddetinde flood olayını, kullandığım halde kaldırılsın istiyorum.. bir başlıyor savaşçı peşpeşe yere vurdukca lag, nebula ne varsa oluyor oyunda..

tüm char sınıfları ile pt ye girip oynuyorum yanlış anlaşılmasın okcuları pt ye almak pek istemiyorum.. bir kurt cıkarıyorlar haritada hareket edemediğimiz oluyor sıkışıp kalıyoruz.. magelerde mitralyöz gibi, saniyede 60 mermi atar gibi..

oyun görsel olarak rahatsız edici bir hal aldı ve pc gercekten zorlanıyor. pc den ses cıkmazdı şimdi pc müslüm babadan isyanlardayımı söyler gibi bağırıyor..

hataları buraya yazsak bir faydası yok ama, oyuncular sersemletme etkisinden nasıl kurtulacak? bir medusa keselim dedik girdim diger arkadaş kesti ben baygın ve pot basmaktan başka bir sey yapamadım.. ekleyin rapora mapora nereye ekliyorsanız karakterlere sersemletmeden kurtulacak özellikler eklensin ( eskiden bazısı zıplar kurtulurdu bazısı adrenalin bazısı savaş cıglıgı ile)

3. masterjjack

masterjjack Forum Apprentice

Cevap verebilecek biri yok mu?

4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @masterjack,

Normal ışık özü olmasına rağmen mi görevi tamamlayamadınız? Farklı çeşit özler görev için kabul edilmemektedir. Bizler de sizler gibi oyunu şuan deneme aşamasında olduğumuzdan sorduğunuz sorulara yetişebilmemiz zaman alabilmekte. Konuyu normal ışık özü olmasına rağmen kabul etmedi cevabına karşılık gerekli yerlere ileticez. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

5. masterjjack

masterjjack Forum Apprentice

Teşekkürler yapabildim görevi.

Beta likes this.
  6. [kofin]

[kofin] Junior Expert

O zaman normal ışık özü kasacağız. Teşekkürler
    Ejderha derisinin üzerinde hertürlü sersemleme den kurtulursun yazıyor ama o şekilde çalışmıyor @Beta sizde ejderha Savaşçısı oynuyorsunuz durum sizdede aynı mı? Eğer öyleyse raporlayın lütfen.

Beta likes this.
  7. Thunderbolt_TR

Thunderbolt_TR Active Author

Rün takısı saçmalığının detayını bilen var mı acaba arkadaşlar ? 5 Adet rün takısı kullanabiliyoruz ve 5. slotu açıılabiliyor. Bu kullanabileceğimiz en üst takı sayısı mıdır? Aynı şekilde Mücevher Takısı da 3 adet. Daha önceki sürümde bir sürü rün kullanıyorduk şimdi birçoğu çantada yatıyor anlamsız bir şekilde.

8. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

lvl ine göre değişiyor 50 lvllerde max 5 slot 60 larda 6 100 lvl üstü olan takıda toplam 10 slot oluyor her takıda toplam 50 slot mücevherdede aynı sekilde toplam 30 slot

Beta and Thunderbolt_TR like this.
  9. sibano

sibano Padavan

https://prnt.sc/vxs3z5
    neden ışık özü oluşturamıyorum ışık küresi ile bu şekil olmuyorsa en hızlı nasıl farmlarım ışık özünü

10. justfortheday

justfortheday Forum Apprentice

Tüm rünlerin hepsinin üzerinde soketlenebilirlik 5 yazıyor muhtemelen 5 adet dünden fazla sokotlenmez kalanları da tezgahta rün tozu yapıp rünler geliştirilecek gibi görünüyor dolunay etkinliği ilerleme çubuğundaki hız rünleri ödülü kaldırılmış maplerdende rün düştüğünü söylüyor bazı arkadaşlar takılabilen rünler kadar idare edicez kalanları da yeni eklenen cevher ve yeni değerler eklenmiş itemlerden karşılanacak set kombinlerinin kalktığınızda göz önüne alırsak bi açıklama yapsalar da ona göre hareket etse oyuncu arkadaşlar

11. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

1. Şu anda antik bilginin drobu çoook zayıf. Bunun bu şekilde mi olması gerekiyor yoksa bir hata sonucu mu bu şekilde bilemiyoruz, konu merkez ekibimize iletilmiştir, yalnız şu ana kadar herhangi bir ilave bilgi gelmemiştir.

3. Tezgah görevleri değiştirilmiştir. Şu anda bir çok görev kaldırılmıştır. Bundan dolayı her oyuncu başarılarını kontrol etmesi gerekmektedir. Orada tezgah ile ilgili başarılar mevcuttur. Sadece onlar sizi yönlendirebilir:

upload_2020-12-7_22-16-19.png

upload_2020-12-7_22-16-46.png

Örneğin buradaki başarılar gibi. Bir sonraki seviyede taşı üretebilmek için önceki seviyedeki taşı belli miktarda üretmeniz gerekiyor. Sonrasında başarı açılıyor ve bir sonraki seviyeye geçebiliyorsunuz.

İyi oyunlar..

Beta likes this.
  12. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

hiç dikkat etmedim, yorumunu okuyunca kontrol ettim haklısın ama dediğin gibi çalışmıyor maalesef..
    ama ben inatla diyorum ki 2. bir kaçıs skilli olabilmeli, olması lazım, olmalı, olsunnnn :D (tabi çalışsın)

Beta likes this.
  13. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Haritalarda bilgelik düşüyor fakat zorluğa göre ölçeklenmiş değil. Kangölü modu'nda 8 düşüyor bazen 40 bilgelik düşüyor. Ayrıca Rün takısı ile materi rünü ile bilgelik rünü çalışmıyor. Örneğin. resimde 5 tane materi rünü var ama materi artmıyor. Bilgelik rünü takılı sanki materi takılmış gibi gözüküyor ve bilgelikte artmıyor.

14. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

heryerinden bug akıyor oyunun. peki bu halde iken materi %250 arttı mı?

oyuna tıpkı dökümcü gibi bir öğütücü eklenmesi iyi olur. malum artık kusurlu vb taşlar birleştirilemiyor ve bunları tezgahta tek tek toza dönüştürmek oldukça zaman alan bişey.
    2. bir öneri ise dolunay vb etkinlik ilerleme ödüllerinin artık değişmesi gerekiyor. ilerlemeyi şimdi kimse yapmaz (yeni oyuncular hariç)
    ilerleme ödüllerinde rün tozu olsun, parlak toz olsun eklenmeli..

Last edited by moderator: Dec 8, 2020
    buzmavi501, huseyin and Beta like this.
  15. Tholmania

Tholmania Forum Greenhorn

Ben şahsen bu yamaya bayıldım çok güzel bir yama olmuş. Sevdiğim şeyleri 10 maddede anlatmak istedim.

1 - İlk olarak yamadan önce tek başıma map-boss dönebilen bir korucu olup yamadan sonra bunu yapamamak bana güzel hissiyatlar yaşattı. Eskiden ortalama bir hasarım vardı. Bir şeyleri tek yapmak zorunda kaldığımda gerekirse mavi ya da mor öz takıp üstesinden gelebiliyordum. Şimdi imha ile bir mapi düzgünce kesemiyorum. Anladığım kadarıyla kurtlar artık söz sahibi oldu. O skill dışında bir şey kullanarak tek başına bir şey kesilemez hale gelmiş. Mantıklı olmuş bence bu durum çünkü yardımlaşmanın önemini görmüş oldum. Tek başına neden map gidersin ki.

2 - Bilgi drobu yok gibi bir şey bence bu kadar da düşmesin çok fazla gerekli bir şey değil bilgi. Bilgi ile kesmiyoruz canavarları sonuçta.

3 - Yamadan önce değişik bir şeyler deneyebilen bir korucuydum. Hasardan kısıp biraz zırh deneyebiliyordum. Şimdi zırhın, direncin, kritiğin ve bloğun normal maplerde %80 olması için sanırım 7-8 itemi sadece tek bir değere adamamız gerek. Önemsiz olduğunu düşünüyorum zırhın direncin özellikle kritiğin. Hasar ve can var işte onlar yeter her şeye.

4 - Skiller için ayırılan slot sayısı düşmüş. Sadece kurdumuz var zaten gerisine gerek mi var korucu kardeşlerim. Fazla bile o slotlar.

5 - Yeni yama gelir gelmez işe, önceden envantere koyduğum platin değerleri tezgaha koymakla başladım. Ve tezgahta kullandığım tüm itemler ilk seviyelerdeki çirkin ve basit hale dönüştü. Bununla bir derdim yok basit şeyleri severim. Görünüşe gerek yok hepimiz zaten kostüm kullanıyoruz.

6 - Biraz da skilleri ele alalım. Av oku skilli şimdi konsantrasyon gerektirmeyen ve sabit kalmadan kullanılabilen tek skill. Toplam hasarı tecrübeden gerekli yerleri vererek %120 oluyor. Ve önceden 1 düşmanın içinden geçebilirken şimdi bunu yapamıyor. Böyle kalmalı çünkü %120 hasarlı bir skill ile 1'den çok düşmana vurmak biraz haksızlık olabilir.

7 - Kaplan atlamasında "tüm olumsuz etkilerden kurtarma" yazıyor ama yavaşlatma ve stun gibi olumsuz özellikler dahil hiçbirinden kurtarmıyor. Her seferinde olmasına gerek yok ama böyle 5-6 seferde bir kurtarsa güzel olabilir. Öteki türlü 3 saniyede bir her şeyden kurtulursak olur mu olmaz.

8 - Önceden gelişi güzel atış ve patlayan ok belirli bir alanda zırh kırma etkisi yaratırdı. Şimdi av tuzağı ve patlayan ok bu işlevi görüyor ama bir sorun var iki skill de 1 tane hedefe etki ediyor. Burada üzüldüğüm bir nokta var. Açıklamaya "etkilenenler" yazılmış lütfen onu "etkilenen" şeklinde düzeltin(Av tuzağı puanlar verildiği taktirde 1 saniye için %60 zırh kırma - patlayan ok 5 saniye için %50 zırh kırma veriyor).

9 - Benim en sevdiğim skill var sırada. Bir ağaç çağırıyorum ve düşmanları kışkırtıyor. Aynı zamanda 10 metre menzilinde durursam %1 hayat puanımı yeniliyor. Benim 1.5 milyondan fazla canım var %1 hp çok geldi bana. Neyse ki dürüst bir insanım ve şunu diyebiliyorum o %1'i isterseniz yarı yarıya düşürebilirsiniz. Benim için sorun olmaz(Ağaç için verilen her puan ağacın kendi canını %20 arttırıyor. Verdiği hayat puanı desteği değişmez).

10 - Bunlar dışında buglar var demişsiniz ben nerdeyse hiç görmedim bug. Bazen nebula hatası yiyorum. Bazen bu peş peşe geliyor ama bununla yaşamayı öğrenmemiz gerek.

Wolfyank likes this.
  16. mavisis

mavisis Forum Greenhorn

Çok Eski Bir Oyun Yöneticisi Olarak ( Drakensang Değil ) Anladığım Kadarı İle Eğer Bu Sistemde Oyuna Devam Edilmesi İstenecekse. Eski Tecrübelere Dayanarak Bana En Mantıklı Gelen. Oyunu Solo Değilde Takım Olarak Oynatmak. Takımlardaki Oyuncular Değişik Kombinlerle Aslında Tek Karakter Gibi Hareket Edecek.

Bu Oyuncuya Ne Avantaj Sağlar. Takımlar Kurulunca Dostluklar Artar, Oyuncular Birbirine Bağlanır. Hatır İçin Oyun Oynanır.
    Şirkete Ne Avantajı Vardır. Oyuncular Takım Olduğundan Oyunu Bırakmazlar Birbirine Destek Olurlar. Sonuçta Solo Oyuncular En Fazla 2 Ay Sonra Oyundan Zevk Almaz.

İşin Birde Ticari Yönü Var. Takın Oyunlarında Oyuncular Birbirinden Geride Kalmamak İçin Harcama Yapabilirler.

Hedeflerinize Ulaşamadığınızda Birincilik, Sadece İkinci Olmamaktır.

Menekşe likes this.
  17. sibano

sibano Padavan

insanlar pre delux artık pek bir işe yaramıyor bidaha almayı düşünmüyorum diyor. Andermantı taş için filan harcar harcıyanda fakat kim o kadar ander çekecek meçhul , oyuncular birbirinden geri kalmamak için harcama yapabilir demişsiniz belki 55lv varken yapıyolardı ama şimdi o iş de yaş.

18. Noblexenon

Noblexenon Forum Apprentice

Bütünüyle zaman kaybı bir oyun. 40 dk uğraşıyorsun bos kesiyorsun ( a3 kangölü ) %1 den sonra bos kayboluyor. Dandik oyunların private serverlarındakinden bile berbat durumda şu oyun.

sibano likes this.
  19. Thunderbolt_TR

Thunderbolt_TR Active Author

Savaşçı için gelişme aşamasında en mantıklı yetenek dağılımı nasıl olmalı resim olarak paylaşabilecek bir arkadaşımız var mı ? Şimdiden teşekkürler

20. RookieAnqeL

RookieAnqeL Someday Author

arkadaşlar Sargon'un gölge kalesine git diyor fakat o kaleyi bulamadım nerede olduğunu bilen var mı?

Thread Status:
Not open for further replies.