Announcement Konto w grze a aktywne konto pocztowe

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Aug 11, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  w ostatnich dniach do osób posiadających pocztę na stronie gmail.com zostały rozesłane emaile o tytule: "Aktualizacja zasad dotyczących braku aktywności na koncie Google"
  W treści tego emaila została przekazana bardzo ważna informacja odnośnie kont, które zostaną wykryte przez systemy Googla jako nieaktywne.

  Od 1 grudnia, jeśli dana poczta założona na stronie gmail.com zostanie wykryta jako nieaktywna przez okres co najmniej 2 lat lub nie będzie używana w żadnej usłudze firmy Google np. Dysk Google, Google Maps etc., to taka poczta będzie mogła być bez powodu usunięta.


  Co to oznacza w praktyce dla Was? Jeśli regularnie korzystacie ze swojej poczty na gmailu, to nie ma się czego obawiać. Są jednak przypadki graczy, którzy zakładają u nas konta w grze na mailach specjalnie tworzonych pod grę. Często też owi gracze z tych kont korzystają w grze, zapominając jednocześnie o specjalnie utworzonej pod nie poczcie.

  Proszę pamiętać o tym, iż w naszym OWH macie zapis poświadczający, że:

  W wielkim skrócie - jeśli dojdzie do usunięcia Waszej poczty, na którą zostało założone konto, to automatycznie narażacie swoje konta na różne niebezpieczeństwa z nimi związane (kradzieże, brak możliwości odzyskiwania hasła, brak możliwości zmiany adresu email itp.) + odpowiedzi na zgłoszenia wysyłane do Pomocy Technicznej nie będą mogły być odsyłane na Wasze maile, gdyż po prostu przestaną istnieć, co w konsekwencji może spowodować więcej decyzji odmownych odnośnie próśb do PT. Dodatkowo utracicie dostęp do treści newsletterów, które czasem mogą zawierać jakieś dodatkowe kody z bonusami dla danego konta.

  Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą do Was, abyście postarali się jak najbardziej zabezpieczyć Wasze obecne adresy e-mail, na które zakładaliście konta, czy też dbać o regularne logowania na owe poczty, nie mówiąc również o potrzebie aktualizowania hasła raz na parę miesięcy (mówimy w tym ogłoszeniu o gmailu, ale ta prośba tyczy się także graczy korzystających z poczt na innych witrynach, gdyż również otrzymujemy sporo zgłoszeń odnośnie braku dostępu do maila, bo z powodu nieaktywności został usunięty z systemów).

  Po wszelkie dodatkowe informacje odnośnie tego komunikatu, odsyłamy użytkowników poczty gmail.com na własne utworzone skrzynki mailowe (lub na tzw. adresy pomocniczne, które mogły być przez Was podane przy rejestracji poczty), gdzie powinniście już mieć wiadomość mailową o wspomnianym na początku tytule z dodatkowymi szczegółami. Jeśli go jeszcze nie otrzymaliście, to prawdopodobnie zostanie on Wam jeszcze wysłany w najbliższych dniach.


  Pozdrawiamy,
  Wasza Ekipa DSO.
   
  BA_Bastet and TL_Tyche like this.
Thread Status:
Not open for further replies.