Announcement Korekty cen pakietów - turecka waluta

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Yahiko, Jan 15, 2024.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Yahiko

  BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii,

  Chcielibyśmy poinformować Was o nadchodzącej zmianie cen, która będzie miała miejsce w Drakensang Online.

  Jak wszyscy wiecie, Drakensang Online oferuje wiele metod płatności w wielu różnych krajach. W zależności od sytuacji ekonomicznej w różnych krajach, ceny w naszej sekcji płatności są różne. Może to wynikać z kursów walut, ponieważ każdy kraj ma swoją własną walutę. Kiedy więc kupujesz przedmioty w grze, cena jest przeliczana z oryginalnej waluty dewelopera na walutę Twojego kraju przy użyciu kursów wymiany. Ta konwersja może prowadzić do pewnych różnic cenowych.

  Oczywiście różne kraje mają różne koszty życia, co wpływa na to, ile ludzie mogą sobie pozwolić na wydatki w grach. Ponadto warunki ekonomiczne, podatki i przepisy mogą się różnić w zależności od kraju. W rezultacie gracze są obciążani różnymi cenami w różnych krajach, a w niektórych przypadkach możliwość uzyskania niższych cen została poważnie nadużyta.

  Również sytuacja gospodarcza w niektórych krajach bardzo się zmieniła w ostatnich miesiącach. Dlatego musimy dostosować nasze ceny, aby odzwierciedlały te czynniki, a teraz naszym celem jest stworzenie bardziej sprawiedliwej struktury cenowej i środowiska gry dla wszystkich naszych graczy.

  Jakie są zmiany?
  Aby nadążać za zmianami gospodarczymi na przestrzeni czasu, zdecydowaliśmy się dokonać pewnych korekt cen w naszej tureckiej sekcji płatności. Nasze decyzje o ustaleniu nowych cen opierają się na tym, ile gracze płacą za towary i usługi w swoim życiu. Obejmuje to takie wskaźniki, jak parytet siły nabywczej i wskaźniki cen konsumenckich, które pomagają porównywać ceny i koszty w wielu różnych sektorach gospodarki.

  Korekty cen dla tureckiej sekcji płatności zostaną wprowadzone w życie 15.01.2024.

  Prosimy o wyrozumiałość w tej sprawie. Dokładamy wszelkich starań, aby zmiany cen znalazły odzwierciedlenie w lepszej jakości i rozgrywce.

  Dziękujemy naszym graczom za ich lojalność oraz za opinie, pomysły i sugestie, którymi stale dzielimy się z zespołem odpowiedzialnym za grę. Twój wkład jest kluczowy dla powodzenia gry i cenimy Twoje konstruktywne opinie.

  Wasza Ekipa DSO.
   
Thread Status:
Not open for further replies.