Discussion "Mroczne Dziedzictwo" - Wasze pytania

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Jokery do kamieni i run powinny działać tak jak dotychczas. Składniki o których piszesz będą używane do innych rzeczy, gdyż kamienie (nawet te wyżej królewskiego) standardowo będzie się ulepszać błyszczącym pyłem.
     
  2. Totentamten

    Totentamten Junior Expert

    Podobno dalej będzie można z nich korzystać, może umożliwią podniesienie kamienia o stopień wyżej bez konieczności użycia pyłu.
     
  3. Uran235

    Uran235 Forum Apprentice

    1. ile glifów potrzeba na przeniesienie zaklęć 1 lub 4? napisz swój lvl
    2. czy wartości czarów w broni dwuręcznej zostały jakoś zmienione? i czy można przenosić np. 70% do obrażeń co jest powiedzmy 80% wartości czaru i w pasie będzie 9% do szkód czyli 80% wartosci czy te 70%?
    3. nie w każdym przedmiocie są teraz czary?
    4. czy ja dobrze zauważyłem że regeneracja zdrowia(pot) teraz ma limity czasowe od 3sek(20%) 6sek(40%) 9sek(60%)????
    5. czy u Fidelisa nadal można kupic straznik dusz i poteżny straznik dusz i czy cena bez zmian?
    6.czy da sie jeszcze kupić tonik witalności?
     
  4. trojliter

    trojliter Someday Author

    no właśnie być może , ja kupowałem Jockery też za mroczne monety , a teraz od najmniejszego kamienia wystarczy pył użyć , cieszę się bardzo ,że farmiłem godzinami te materiały na podnoszenie kamieni , że mam w nadmiarze sporym królewskie i po co to wszystko . Brawo BP za docenienie wkładu graczy w dotychczasową grę . Mnie odechciewa się grać :)
     
  5. GienkoDePL

    GienkoDePL Someday Author

    Dzień dobry,
    ze względu na ogrom zmian wprowadzonych do rozszerzenia CE. Może warto by było rozważyć wprowadzenie Beta serwera? Do jest pytanie ogólne do dewelopera producenta. Przeprowadzić te testy co są na testowym tylko przed wprowadzeniem zmian stworzyć beta grimmaga na przykład. Gdzie nasze postacie będą tam przenoszone może tymczasowo. Serwer ograniczony czasowo, czyli loguje się tam moja postać na podstawowym jest zamrażana gram przez jakiś czas, może będę miał możliwość grania tu i tu. Po czasie wypełniam ankietę Wy macie informację zwrotną co się podoba co nie, a my będziemy wiedzieć co pasi co nie pasi. Potem Wy podejmujecie ostateczną decyzję co do zmian i co poszło nie tak. A my jako gracze ogranoleptycznie sprawdzamy i albo jesteśmy zadowoleni albo posrani. A Wy macie pewność co do oceny zmian przez graczy. Potem albo kasujecie beta serwer albo łączycie i zastępujecie postacie głównego serwera tymi z beta. Dróg jest dowolność. Mnie się wydaje, że takie rozwiązanie jest potrzebne by rozwiać wątpliwości Wasze i graczy. Ja mam ogromne i nie odpowiada mi rozwiązanie autorytatywnego wprowadzania tak wielkiej zmiany. Może to nie wykonalne może głupie, nie wiem to tylko propozycja.
    Pozdrawiam
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    1. Nie udało mi się sprawdzić, gdyż nie działają osiągnięcia pozwalające na odblokowanie przenoszenia.
    2. Wartości zaklęć zostały zmienione i ujednolicone. Dla przykładu, jeśli mamy zaklęcie o poziomie mocy 60%, to zarówno na broni, jak i na pasie będzie ono miało tą samą wartość (zakładając ten sam poziom przedmiotu).
    3. Są w każdym, ale mogą się nie wyświetlać w widoku podstawowym.
    4. Dobrze zauważyłeś, potki mają z powrotem "duży" cooldown. Z tego co wygrzebałem, to potka na HP na poziomie legendarnym (przywraca 100%) ma go 15s.
    5. Nadal można. Ceny 149 i 289 MM za odpowiednio 5 i 10 strażników oraz 499 i 939 MM za odpowiednio 5 i 10 potężnych strażników. Ofert za inne waluty nie odnalazłem.
    6. Raczej tak nie, ale nie gwarantuję (wywaliło mnie z TSa zanim to dokładnie sprawdziłem).
     
    Last edited: Nov 19, 2020
  7. sierson1

    sierson1 Forum Greenhorn

    Sprawdzał ktoś czy lepiej opłaca się podnosić kamienie na wyższy stopień teraz czy po wprowadzeniu CE? Chodzi mi zarówno o podnoszenie ze świętego na królewski jak i podnoszenie samych królewskich na zielono i niebiesko
     
  8. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Wiadomo co jest w tych skrzynkach pomocowych, które są na 56. poziom?
    Jakieś buffy?
    Może te „trinket"? :rolleyes:

    I co z przedmiotami tierowanymi z osiągnięć jak np. amuletem z eventu Dragana?

    Edycja:

    Czy te przedmioty nadal będą do uzyskania z osiągnięć?
    No specjalnie zostawiłem sobie wyższe poziomy na po CE. :)
     
    Last edited: Nov 19, 2020
  9. Moinmeista

    Moinmeista Forum Greenhorn

    Ja mam kilka pytań, jeśli dobrze trafiłem na dział.
    1. Opłaca mi się teraz farmić bardziej glify czy złoto jeśli mam zamiar składać i kompletować ekwipunek
    2. Było wspomniane o możliwości przenoszenia zaklęć z np broni do paska, etc. To znaczy, że mając w broni krytyczne szkody dające nawet 80% moge je wsadzić do pierścienia? Bo jeśli tak to sie mocno mija z celem farmienie pierścieni z platynowymi bonami skoro w broni te wartości są dużo większe O. o
    3. Na jakiej zasadzie mniej więcej ma działać nowy crafting, widziałem, że można wybrać 1/2/3/4 to wtedy przenosi dalej losowo któreś zaklęcie, czy to jest ilość zaklęć jakie ma zostać z tego przedmiotu przeniesione? Bardzo mocno farmie teraz dużo rzeczy i jestem ciekaw bo nie wiem czy za 8-10 dni to wszystko nie pójdzie po prostu na sell :(

    Jeszcze jedno pytanie, czy te 100k materii jest legit? Czy będzie to w oficjalnej wersji 10-20k? Dla nowego gracza jak ja jest to przesądzona liczba
     
    Last edited: Nov 23, 2020
  10. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    1. Raczej glify, gdyż to będzie nowa waluta do craftu. Ale trochę złota też się przyda, gdyż ekonamia także zostanie pozmieniana.
    2. Wartości zaklęć zostaną zrównane. Porównywałem to na TS ostatnio, np. na pasku i na broni, szkody dla tego przedmiotu miały zbliżoną wartość (przy założeniu, że miały zbliżony poziom mocy).
    3. Nowy craft został podzielony na 2 części: wymiana jednego zaklęcia i wymiana wszystkich zaklęć. Działa to na takiej zasadzie, iż wrzucasz na stół 2 dowolne przedmioty (nawet setowy i zielony), wybierasz które zaklęcia z przedmiotów mają zostać zamienione ze sobą miejscami. Jak wspomniałem wyżej, płacisz za to glifami potęgi. Dodam też, że żaden z przedmiotów nie ulega zniszczeniu. Najważniejsze więc jest to, że na stole nie ma już żadnej losowości - wszystko będziemy przenosić dokładnie tak, jak chcemy.
     
  11. gsokol

    gsokol Forum Apprentice

    Co z kluczami męstwa? bo jakoś nie znalazłem info na ten temat??
     
  12. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Klucze są nadal w użyciu.
     
  13. KulawyMao

    KulawyMao Exceptional Talent

    mnie ciekawi co maja zamiar zrobic z bossami, ktore sie bije z ograniczeniem czasowym
    przykladem
    buff na pajakach z nowiu. no bo chyba nie bd odpalac 10x buffa, zeby 1x je ubic...
    herek&asar na zlocie gwiazd
    czesciowo to tez dotyczy bossow eventowych, ktore sie bije na eskach
    np wyobraza sobie ktos bicie 350x robala na kanalach? juz teraz zbieranie eski bylo masochistycznym pomyslem, a co dopiero po nerfie postaci xd
     
  14. Dominico

    Dominico Forum Baron

    Jeszcze jedno ode mnie:
    Czy z okazji Dark Legacy będą tapety do pobrania jak na Raise of Balor?
     
  15. Doozik

    Doozik Forum Apprentice

    kostki lepiej otwierać teraz czy po aktualizacji ?
     
  16. Immo

    Immo Forum Apprentice

    Różne są teorie. Na ten moment, różnica pomiędzy sześcianami jest taka, że na testowym nie wypadają kamienie. Dodatkowo wypadają zielone i niebieskie itemy. Subiektywna decyzja.
     
  17. Herlakles

    Herlakles Forum Greenhorn

    Drogie "uki" i "nieuki" zmiany "bedom" ale póki co, jak na moje oko, za bardzo się tym wszystkim podniecacie i zachowujecie jakbyście jeszcze nie znali bp. Jak zwykle ktoś, coś, gdzieś wymyślił ale do końca nie przemyślał, co gwarantuje tradycyjny bajzel i eksperymenty na żywym organizmie. Jak zwykle będzie grupka wtajemniczonych, która będzie wiedziała co i kiedy sprzedać/kupić żeby zyskać lub nie stracić. Wersja ostateczna nie jest przesądzona, tak jak i termin wejścia w życie tych zmian. Jedno co jest pewne to to, że najwięcej stracą ci co najwięcej "zainwestowali", a najmniej ci co nawet nie zaczęli w to grać.

    A teraz na serio: dziękuję tym, którzy tak jak np. Dominico w sposób czytelny i logiczny przekazują jakieś informacje lub swoje przemyślenia mające związek z rzeczywistością. Te przedwczesne beki, lamenty i agresywne ataki tylko wprowadzają niepotrzebne zamieszanie i złe emocje.
     
    eszebesze likes this.
  18. kamil1817

    kamil1817 Forum Greenhorn

    Czy glify które przeznaczyłem na podniesienie ekwipunku z 55 lvl na 60 lepiej usunąć przed dodatkiem czy zostawić ? Przekłada się to jakoś na późniejszy poziom ekwipunku? Zawsze to paręnaście milionów glifów.
     
  19. trojliter

    trojliter Someday Author

    mam pytanie może ktoś wyjaśni , dotyczy opali - na stole jest napisane , ze to z połącznia 3 zwykłych królewskich - czyli co to zielony królewski na zwykłym i potem niebieski ?

    glif będzie usunięty z przedmiotów automatycznie i będzie w sakwie walutowej
     
    Last edited by moderator: Nov 23, 2020
  20. kamil1817

    kamil1817 Forum Greenhorn

    dziękuję za odpowiedź
     
Thread Status:
Not open for further replies.