Discussion "Mroczne Dziedzictwo" - Wasze pytania

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Wszelkie zakupy zostawiłam sobie na dzisiaj, chociaż i tak nie jestem w 100% pewna, że dobrze zrobiłam.

  Mając do dyspozycji kilkadziesiąt tysięcy drakenów, zakupiłam kilka run nieustępliwości (na blokadę) - ich koszt w drakenach wynosi 1499, co oznacza, że w CE dają mi najwięcej runicznego pyłu za wydane przeze mnie drakeny (a przynajmniej na chwilę obecną ten przelicznik jest najbardziej korzystny, jeżeli chodzi o runy za drakeny). Koniczynek mam za mało, by coś z nimi kombinować. Moim celem było zdobycie minimum 5 run każdego rodzaju i warunek ten spełniałam już dawno temu. Te minimum wynika z tego, że w CE mamy limit 5 run (nie licząc run talentów grupowych, gdzie zagnieżdżenie wynosi 1).

  Jeżeli chodzi o ekonomię związaną ze złotem, w CE sprzedaż przedmiotów daje nam znacznie więcej złota. W przypadku legend są to wartości oscylujące wokół 1000 złota, fiolety - 200 czy 250. Problemem raczej nie będzie koszt w złocie, a fakt, że na chwilę obecną za złoto można kupić tylko szare trunki, toniki i eliksiry. Jako że gram magiem, który ma najniższe bazowe HP, trochę mi się obrywało na wyższych poziomach, więc postanowiłam zrobić nieco zapasów trunków uzdrawiających.
   
  Seni0rita and Shyonixx like this.
 2. Shyonixx

  Shyonixx Forum Greenhorn

  Dziękuje za odpowiedź BA_Tyche.

  A jak się ma sprawa glifów. Po CE dostaniemy ich więcej za przetopienie unikatu? Czy ma na to wpływ również lvl przedmiotu?
  Słyszałem też że ludzie zamieniają odłożone królewskie i święte kamienie na pył, bo ilość pyłu jest teraz za nie większa niż po CE. Czy to prawda?
   
 3. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Z glifami ma się dziwna sprawa - otóż nie są stałą wartością dla przedmiotów o tej samej jakości i tym samym poziomie. Wydaje się, że wpływają na to wszystkie statystyki przedmiotu. Za to z pewnością zauważyłam niższe wartości glifa dla przekonwertowanych przedmiotów setowych (czyli te unikaty, na które przerzucałam zaklęcia przed CE), na które wrzuciłam potem ponownie zaklęcia, ale już w nowym systemie craftowania.

  Co do kamieni, to racja. Ba, opłacalność zaczyna się już dla defensywnych błyszczących i doskonałych (dla błyszczących jest 65, będzie 60, dla doskonałych jest 200, a będzie 180), ale dla ofensywnych już nie (odpowiednio błyszczące i doskonałe: 75 i 225). Obecnie za spylenie świętego dostaniemy 665, a będzie 400 za ofensywny i 500 za defensywny, w przypadku królewskiego dostajemy 2000, a będzie 800 i 1000.
   
 4. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  łucznik33, trojliter - Wasze posty usunąłem jako OT. Skupmy się w tym temacie na rozmowy na temat Mrocznego dziedzictwa.
  łucznik33, jeżeli chciałeś potwierdzić przyjęcie do wiadomości tego, co napisałem, to wystrczyłoby w zupełności polubić mój post :)
   
  łucznik33 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.