öfkeli arayıcının seti

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by mukemmelimya, Oct 9, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mukemmelimya

mukemmelimya Forum Apprentice

merhabalar bu öfkeli arayıcının setini nerde bulabiliriz hangi map ve bostan düşüyor birde tezgahta üretimi görünüyor ama aktif değil bilgi alabiir miyim?

Bu set parçaları nerden düşüyor bilen var mı? Ya da tezgahta neden yapılamıyor?

Last edited by moderator: Oct 20, 2023
  2. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,

upload_2023-10-19_23-53-26.png

Parçalar Paradokslar Salonundan girilen Bos'tan düşmektedir.

İyi oyunlar..

3. mukemmelimya

tezgahta bu set parçalarını üretme neden aktif değil?

4. SoftwareEngineer

SoftwareEngineer Forum Greenhorn

Setleri işleyebilmek için 10 kere patron kesme görevini bitirmen gerekiyor. Bitirdiysen bir "normal arayıcı" ve yanına o patrondan düşen 2 yüzükten birini koyman yeterli olacaktır. Böylelikle öfkeli arayıcı setini elde edebilirsin.

Ays likes this.
  5. iyitarafındanbak

iyitarafındanbak Forum Apprentice

hacım ben seti komple yapmaya çalıştım 6 parça güçlü öfkeli arayıcı. yaptım da . fakat 4 parçadan fazla kullanılmaması gerektiğini söylemek isterim en azından büyücü için böyle. ben pek verim alamadım. anahtarın boşa gitmesin gereken parçaları ve 4 yüzük düşürürsen yeterli olabilir.
    birde ekleyeyim saldırı hızı eksiğin çoksa 2 tanesini güçlü öfkeli arayıcı 2 tanesini öfkeli arayıcı set olarak kullanabilirsin. 1.00 dan fazla saldırı hızı veriyor toplamda.

SoftwareEngineer likes this.
  6. mukemmelimya

büyücü için 2 parça yeterli zaten iyi saldırı hızı veriyor

7. mukemmelimya

set parçaları hiç atmıyorki drobu çok düşük

8. mukemmelimya

6 parçayı nasıl yaptın ki? atmıyor hiç