Oyunda yaşadığım sorunlar

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by srkntrk, May 8, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. srkntrk

srkntrk Forum Greenhorn

Merhaba arkadaşlar yeni pc aldım windows 10 pro yüklü benim oyundaki sorunum ara ara harita geçişlerinde üzerimdeki itemler yok oluyor 1 leveldeki görünüme dönüyor ve skil barı sıfırlanıyor şehirdeki veya haritadaki kapılar yok oluyor bir nevi oyun çöküyor.lütfen yaşayan bilen biri yardımcı olsun

Last edited by moderator: May 16, 2022
  2. SandRiver

SandRiver Forum Apprentice

kayıt defterindeki ıvırı zıvırı silmeyi bi deneyebilirsin veya oyunu silip cccleaner ile komple oyunla alakalı herşeyi temizleyip tekrar yükselemeyi bir dene istersen. aklıma bir şey gelmiyor bunlar dışında. inşallah yetkili arkadaslarda cevap verir

bende oyun içinde ınventory i açarken v.b birşeyleri hareket ettirirken oyun atlama yapıyor. internet bazlımı bilmiyorum ama bu aralar çok olmaya başladı

3. mely

mely Forum Greenhorn

Merhabalar herkese,
    2 problemim var bir tanesi sıklıkla harita geçişlerinde itemlerim,skillerim bütün özelliklerim sıfırlanıyor,anderim altınlarım bilgi seviyem herşeyim sıfırlanıyor,sanki hesap 1 seviye haline dönüyor kapılar geçitler kayboluyor sandıklar açılmıyor arttık yetti gari,format attım çerezleri temizledim ama hala devam ediyor.
    2. sorunum ise yeni bilgisayarıma dso setup indiriyorum tıklayıp çalıştır dediğimde hiç bir şey açılmıyor ve oyun kurulmuyor setup tepki vermiyor resmen.ilk defa bu 2 sorunla karşılaşıyorum yardımlarınızı bekliyrum.

aynı sorun bendede var halledebildinmi acaba?

4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba srkntrk ve mely,

Yaşadığınız problemden dolayı üzgünüz. Konuyla ilgili gerekli geri bildirimler yapılmıştır. Yeni gelecek yamada sorunun çözülüp çözülmediği hakkında bu başlık altında yada yama geri bildirim başlığı altında paylaşım yapabilirsiniz.

Ayrıca bkz : Teknik Destek SSS, Windows ayarları ve oyun performansını artırma

İyi oyunlar dilerim.

Merhaba SandRiver,

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Fakat burada çeşitli kullanıcı sorunlarına neden olabilecek bilgiler verdiğiniz için düzeltme yapmak durumundayım. Öncellikle, Kayıt defteri üzerinde değişiklik yapmak sistemin düzgün ve kararlı bir şekilde çalışmasına engel olabilir. Bu konuda 'CCleaner' gibi üçüncü parti yazılımları da önermiyoruz. Microsoft yetkilerinin bu program ile ilgili önerilerinin paylaşıldığı haberi de başlık altına ekliyorum.

Haber Linki

İyi oyunlar dilerim.

5. SandRiver

SandRiver Forum Apprentice

uyarınız için teşekkür ederim.

6. srkntrk

srkntrk Forum Greenhorn

Meyilli,,hayır sorunu çözemedim desteke fotoğrafları ile sorunu attım onlarda bir çözüm bulamadı format deneycektimki sen attırmışsın çözülmemiş windows 10 pro mu yüklü sendede ?? neler çektiğini biliyorum aynı sorunu yaşıyorum insanı oyundan soğutuyor böyle devam ederse bırakmaktan başka çare kalmayacak.

7. terq1

terq1 Someday Author

masaüstünndeki oyun simgesine sağ tıklayıp özelliklerden uyumluluk kulakçığından işlem yapmayı denediniz mi? işe yarayabilir.

8. srkntrk

srkntrk Forum Greenhorn

Sayın yetkili 1 ay geçti yama geldi güncelleme geldi ama sorun hala devam ediyor lütfen merkez ekiple konuşup bu sorunu bir çözüme kavuşturun teşekkürler iyi çalışmalar.

Jackpete likes this.