Poszukiwany - Poszukiwana czyli szukam bractwa/towarzyszy do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Oct 29, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    dragonka86 - postu usuwam. Rozumiem, że jesteś rozczarowany, ale nie zachęcisz nikogo takim zachowaniem. Możesz spróbować poszukać towarzystwa także na Discord lub po prostu w grze :) Życzę powodzenia!
     
  2. jpe13

    jpe13 Forum Greenhorn

    Serwer : Heredur
    Profesja : Mag
    Lvl : 55
    Komunikacja: TS3/Discord
    Nick: Hedrox133
    Szukam gildii która jest aktywna i jest komunikator typu ts3/discord. Mam 87k dmg
     
  3. Blk99

    Blk99 Forum Greenhorn

    Siema, szukam bractwa do luźnego pogrania, jakichś wypadów na bossy. W dso grałem w 2012 roku, więc w sumie to wracam po dłuższej przerwie. Jeżeli to by było istotne to mam 20 lat. Komunikacja ts i discord.
    Serwer : Grimmag
    Profesja : Strażnik lasu
    Lvl : 35
    Nick : Blk99
     
  4. dragonka86

    dragonka86 Forum Apprentice

    NickDragonka86
    Klasa:Mage
    LvL:55
    LvL wiedzy:100
    LvL sławy:41
    Dmg:25k na szarej ess
    80% crit rate na inf 1

    Wiek:14 wiem że wielu graczy nie przyjmuje do bractwa "dzieci" no ale proszę zrobić wyjątek :)
    Szukam kompanów to wspólnej gry w bractwie np jakieś eventy, PvP i pw itp
    Szybko rozwijam postać :p
    Mam nadzieję że ktoś mnie zaprosi... Dziś tak około godziny 19 będę raczej aktywny w grze
    Bym był zapomniał, komuniakator mam (discord)
     
  5. SAF19888

    SAF19888 Forum Greenhorn

    1. Serwer - Grimmag
    2. Nick - Saff 25 lvl
    3. Początkujący
    4. Mam 31 lat pochodzę z Katowic. Kiedyś miałem 50 lvl na łuczniku i postanowiłem wrócić do gry pełną parą.Pracuje jako monter klimatyzacji a w wolnych chwilach biegam po świecie Dracanii. Szukam bractwa lub towarzysza do gry najlepiej ludzi po 20 roku życia pozdrawiam :)
     
  6. Najlepszy96

    Najlepszy96 Forum Greenhorn

    Witam wszystkich :)
    1. GRIMMAG
    2. Najlepszy96 - Czarodziej 48lvl
    3. 33 poziom wiedzy, Doświadczony Centurion
    4. Nazywam się Bartosz, mam 24 lata i mieszkam w Łodzi. W drakensang gram długo, oczywiście z przerwami, ale teraz już regularnie.
    Poszukuję miłych, ogarniętych osób które pomogą mi w evetnach na wyższych poziomach, i ogólnie w całej grze. Gram praktycznie codziennie więc myślę, że się komuś przydam :D
     
  7. Nvidius

    Nvidius Forum Greenhorn

    Hej,
    1. Grimmag
    2. BelBuub - Krasnal 46lvl
    3. 26 poziom wiedzy, non pvp
    4. Szukam towarzysza lub gildii na farm np gorga, mam 22lata.
     
  8. Patryk16285

    Patryk16285 Forum Apprentice

    Witam wszystkich serdecznie
    1. Gram na serwerze Grimmag
    2. Nick w grze Crowden lvl 55
    3. Poziom wiedzy 61/Poziom sławy 24
    4. Mam na imię Patryk,lat 21
    Szukam bractwa które nie jest nastawione na DMG,jestem na początku rozwoju postaci i chętnie z kimś popisze,zapytam o to i owo.
    Komunikator posiadam Discord,aczkolwiek nie szukam bractwa które wręcz wymusza korzystanie z niego.
    Pozdrawiam serdecznie.
     
  9. Smag24

    Smag24 Forum Greenhorn

    Serwer -Heredur
    Nick Nemesisbyakko 55lv Rycerz
    Wiedza 28 Slawa na razie nie wbjana
    Wiek 24
    Ta postac mam jakos miesiac choc gram od poczatku gry moja pierwsza oddalem ktora miala 45 no bo 55 jeszcze nie bylo
    druga 48 ale slaba tak ze sie grac nie dalo doswiadczenie w durii mam
    Komunikator kazdy sie dostosuje
     
  10. AcyDame

    AcyDame Forum Greenhorn

    Yo. Jestem nowym graczem i szukam Gildii, która pomogłaby mi się odnaleźć w grze. Nick: AcyDame Lv:18 Serwer: Grimmag Wiek: 19 Poziom wiedzy: 3 Komunikator: Ts/Dc
     
  11. mistikus1

    mistikus1 Forum Greenhorn

    Witam niedawno wróciłem do DSO po długiej przerwie i szukam bractwa , ponieważ samemu grać jest słabo.
    Serwer: Grimmag
    Nick Mistikus1
    Poziom wiedzy: 78
    wiek : 19 lat
    W grze ogólnie jestem codziennie i postać też mam dobra z obrażeniami 30 tysięcy. Oczywiście mam też wszystkie potrzebne do tego sety.
     
  12. Szez

    Szez Forum Greenhorn

    Dzień dobry,
    początkuję na 55 poziomie i szukam bractwa do wspólnego wojowania, oraz bardzo przydałyby się rady, jak postać rozwijać :)

    1. GRIMMAG
    2. Szez - czarodziej - 55 poziom
    3. Wiedza 50 poziom, aren raczej nie robię, tylko do dziennych
    4. W międzyświatach na razie doszedłem do Kali
     
  13. GhalahadMalfin

    GhalahadMalfin Forum Greenhorn

    Witam. Szukam polskiego Bractwa. Gram codziennie, raz chwilę a raz godzinkę- dwie- trzy.... - zależy jak mam czas. Szukam Bractwa w którym znajdę trochę pomocy, gdzie mozna z innymi "pogadać" itp. Serwer- Grimmag, nick- Ghalahad, rycerz, obecnie 35 lvl. Nie uzywam komunikatorów głosowych.
     
  14. Lisica92

    Lisica92 Forum Greenhorn

    Cześć!

    Jakiś czas temu grałam pod nickiem: Jaga92 i innymi wariacjami Jagi ;)

    Teraz wróciłam na nowym koncie i szukam głównie starych znajomych ;)

    Serwer: jak zawsze Grimmag
    Gram łukiem, dopiero od kilku dni, więc nie ma sensu na razie podawać żadnych statów. Latamy razem z narzeczonym o różnych porach dnia i nocy. Za jakiś czas pewnie będziemy szukali bractwa, na razie chętnie odnowię jakieś kontakty, ale i znajdę nowe, bo nie ukrywam, że ciężko mi się odnaleźć w grze po aktualizacji, nawet czytając pdfa z poradnikiem, do poduszki.

    Aktualnie jestem do złapania w grze, pod nickiem: Lisica92
    Lub na discordzie: Lisica#1967
     
  15. Traszka

    Traszka Forum Greenhorn

    Hej poszukuję ekipy, która przyjmie noobka do wspólnej gry, nie wymagam boostowania czy graczy na end-game. Sam jestem stusunkowo nowym graczem mam 28 poziom i leci w górę z każdą kolejną godziną, gram na pakiecie premium lub deluxe. Posiadam ts3 oraz Discord, sprawny mikrofon i 25 wiosen. Serwer to Heredur.
    Kontakt na forum, gg: 66994460​
     
    Last edited: Feb 1, 2021
  16. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    Traszka - Twój post przeniosłem do odpowiedniego tematu. Edytuj go jednak i dopisz jakiś namiar na siebie, np. nick w grze lub z Discorda.
     
  17. bedomir

    bedomir Forum Greenhorn

    Edit: Post nadal aktualny, mam juz 40 lv i gildie w ktorej sa 2 osoby max online wiec szukam dalej, prosze o kontakt.
    Witam serdecznie, pozwólcie, ze się przedstawię, mam na imię Krzysztof , wiek zaawansowany. gry online trawian, wow ponad 10 lat niestety blizzard według mnie popsuł grę dlatego szukałem czegoś nowego, wybór padł na drakensang. grałem magiem i wbiłem 85 poziom i warkiem koło 60. Niestety chcąc pokazać grę synowi znajomego ten podczas chwili nieuwagi (*****) skasował mi postacie(support nie chce przywrocic), musze zacząć od nowa a ponieważ moja stara gildia stwierdziła ,ze nie przyjmuje niskich leweli poszukuje nowej, najlepiej z fajnymi ludźmi z którymi można pogadać i dla których pierdzenie i bekanie do mikro nie jest wykwintnym żartem. Powiem szczerze, że dopiero poznaje grę(większość czasu grałem sam i w gildii byłem jakieś 2 tygodnie) i jej zasady gdyż szukając informacji trafiam na sprzeczne dane. Gdyby jakaś gildia chciała mieć mnie w swoich szeregach to proszę o kontakt w grze serwer grimmag nick ptysia. Mogę korzystać z dowolnego komunikatora. Pozdrawiam serdecznie.
     
    Last edited: May 23, 2021
  18. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    bedomir - post przeniosłem do adekwatnego wątku oraz usunąłem z niego pejoratywny fragmencik.

    Powodzenia w poszukiwaniu bractwa!
     
  19. bjuliaaa

    bjuliaaa Forum Greenhorn

    Dzień dobry!
    Poszukuję kompanów do gry, którzy chętni są do interakcji. Mam na imię Julia, a w tym roku skończyłam 20-stkę.
    Gram już od dobrych sześciu lat z przerwami, ale ostatnio jestem aktywna codziennie lub częściej. Cały czas odkrywam nowe aspekty gry i dowiaduję się nowych rzeczy.
    Jeżeli ktoś chciałby porozmawiać o grze, spędzić miło czas i oczywiście ponabijać level czy porobić zadanka to zapraszam serdecznie.
    Nick: Jodieluk
    Level: połowa 44
    Serwer: Grimmag
    Klasa postaci: Strażniczka lasu
    Aktualne miasto: Andrakash
    Posiadam również Discord jeżeli ktoś miałby ochotę porozmawiać zamiast pisać to zapraszam serdecznie. Miłego dnia!
     
  20. Orsilisa

    Orsilisa Forum Greenhorn

    Cześć! Gram od 3 dni, więc niedługo, ale gra bardzo mnie wciągnęła. Aktualnie mam 30 lvl i wbijam kolejne, jednak smutno trochę bić ciągle samej i fajnie byłoby móc się do kogoś odezwać i poradzić. W końcu w grupie siła :)
    Serwer: Grimmag
    Nick: Orsilisa, rycerz