Poszukiwany - Poszukiwana czyli szukam bractwa/towarzyszy do gry

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Oldman, Oct 29, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. łowca_smoków

    łowca_smoków Forum Greenhorn

    Werian
    Castiara 46 lvl rycerz
    wiedza: 23 lvl
    3.5k dmg 816 kryt

    Coś o mnie: w grze niby siedzę od 2015, ale po dużych zmianach przestałam ogarniać i w zasadzie grać. Szukam kogoś, kto nie miałby problemu trochę mi potłumaczyć co i jak (chociaż zaczęłam sama doczytywać i oglądać poradniki, więc może nie będzie dramatu :)). Mam 21 lat i gram po pracy, stęskniłam się za grą więc chętnie pogram dłuższe sesje. Mam discorda, zapraszam do pisania na priv.
     
  2. K4wn3rs

    K4wn3rs Forum Greenhorn

    Heredur
    Nick : K4wn3rs
    Profesja : Czarodziej Kręgu
    LVL : 100 - 220k dmg i 20% kryta

    Witam. Wracam do gry po dość bardzo długiej przerwie i poszukuje aktywnego bractwa do wspólnej rozgrywki. Mile widziany TS / Discord oraz miła atmosfera . Gram w miarę możliwości aktywnie, aczkolwiek myślę, że to normalne gdy człowiek chodzi do pracy :D. Zainteresowanych zapraszam do pisania na grze. :D
     
    Last edited: Oct 4, 2022
  3. kasadin85

    kasadin85 Someday Author

    Heredur
    Nick :whocares
    Profesja Rycerz
    Lv narazie 46 bo gram od tygodnia po 3 latach przerwy od gry
    Witam, szukam jakiejs gildii,oczywiście zdaje sobie sprawe, że mam niski lv i pewnie to jest spora przeszkoda, jednak może ktos ma wolny wakat i przygranie noobka do bractwa.
    Dopoki nie wbije lv i nie zorbie eq to pewnie raczej by bym kula u nogi; ale napewno chętnie bym skorzystał w pomocy przy eventach itd, a póxniej oczywiście bede sam pomagał też w eventach i międzyswiatach farmie, bo wiem, że w grup[ie póxniej łatwiej sie farmi
     
  4. Patroxy

    Patroxy Forum Greenhorn

    Witam. Poszukuje gildii, ktora pomoze w rozwoju postaci. Do gry wrocilem po latach. Podstawowe kwestie zwiazane ze zmianami w grze mam ogarniete. Nick w grze Patroxy. Serwer Grimmag. Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelka pomoc.
     
  5. BA_Yahiko

    BA_Yahiko Board Administrator Team Drakensang Online

    Patroxy - Twój post został przeniesiony do bardziej odpowiedniego tematu.
     
    Patroxy likes this.
  6. Americanopl

    Americanopl Forum Greenhorn

    Witam widzę że gierka trochę umarła ale czy jest jakieś Polskie bractwo które szuka graczy
    Server: Heredur
    Nick w grze: Americanopl
    Wiedza: 92
    Grupa: 155
    Pvp: Doświadczony Setnik
    Weteran Drakanijski
    Wszystko skompletowane tylko jeszcze kamienie i ruuny głównie
    20+ łysy i trochę odklejka ale ponoć dobry chłopak xd miły nie wyzywam się w internecie
    bardziej interesuje mnie aby bractwo miało DC albo TS3
    Miłego Dnia
     
  7. RastMan86

    RastMan86 Forum Greenhorn

    Serwer: Grimmag
    Nick: Marshalx
    Klasa: Mag
    Lvl: 100 / lvl wiedzy: 125

    Szukam kogoś/gildii do wspólnej gry, do luźnego pogadania lub też polatania razem instacji, preferuje rozmowę na TS lub DC

    Mam 22 lata, pracuje, gram głównie wieczorami, kulturalny z poczuciem humoru, może trochę ***** ale pozytywnie :D
    Pisać na discordzie: Marshal#7435
     
    Last edited by moderator: Dec 24, 2023
  8. Evanescance

    Evanescance Forum Greenhorn

    Serwer: Heredur
    Nick; Evanescance
    Klasa: mag
    Lvl: 73 ale idzie w górę, wiedza 87

    Wróciłam do gry po 3 latach przerwy. Szukam bractwa do wspólnej gry, samej nie chce mi się grać.
     
  9. BKGREG

    BKGREG Forum Apprentice

    Grimmag
    Bkgreg2
    parowy
    lvl 67, wiedza 164

    Kulturalny, lat ponad 40 juz. Jesli ktos w wolnym czasie chcialby pogadac lub pograc od tak tak po prostu na luzie i bez zbednej spiny i cisnienia to bedzie mi bardzo milo.
    discord: BKGREG#5226
     
  10. .killer.

    .killer. Junior Expert

    Zapraszamy do bractwa 'Avalion'. Serwer Grimmag
    Miejsce dla osób ceniących komunikacje i masę bredni.
    Wymagamy discorda i 100lvl, dmg nie gra roli.
    Ostatnie miejsca !
    Zapraszam do kontaktu w DSO: Yamatori
    Discord: yama_tori
     
    Last edited: Jun 13, 2023
  11. KamilCzK

    KamilCzK Forum Greenhorn

    1. Serwer Grimmag
    2. KamilCzK 100lvl - mag
    3. Wiedza 300lvl, Sława 44lvl
    4. Jestem Kamil, 20 lat, komunikator: Discord - Kamil231#9600 :)
     
  12. [Samotnick]

    [Samotnick] Forum Expert

    KingGold
    Heredur
    Lvl 50
     
  13. Serpeno00

    Serpeno00 Forum Apprentice

    Witam.
    Szukam bractwa. Nick: DaggerShadow. Wracam do gry po kilku latach na nowym koncie.